Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiálny text distribútora)

danielwanderer

Ja Vám neviem... Jednotku si sotva pamätám, možno tak z môjho reportu a všímam si, že som akosi reptal a keď pozerám o dve triedy horšie hodnotenia dvojky, tak sa normálne čudujem. Kurnik, veď ja som sa bavil! Konečne film, ktorý nemusím pozerať na dva krát, lebo som pri ňom zaspal. Silno komixom napáchnutý, brutálny akčáčik, reznutý skromnosťou prostredia Tarantinových Gaunerov, čo nebolo vôbec na škodu. Šibnuté charaktery, ktoré majú za úlohu jediné; zabiť jedného uja na vozíku do tretej ráno za 3 milióny dolárov. Simple! Pokus o geniálnu spletitosť bol síce zbytočný, no ja som vcelku nadšený ;). ()

beso74

Film ktorý má všetkých päť P, len škoda že sú to tieto: Prešpekulovaný, Povrchný, Priehľadný, Primitívny a úplne Podpriemerný. Hmm a v názve to má eso... To si asi tvorcovia nechali niekde v rukave... ()

DoubleJo

Necakal som od toho vela, ale este menej sa mi dostalo. Jednotka sa mi celkom pacila, aj ked to nebol prevratny akcny film, ale dobre sa na to pozeralo. No pri tomto som sa ani velmi nemal na co pozerat, skor prianie aby to uz skocilo a mozno na koci bude nejaky zaujimavy zvrat, vdaka ktoremu by som dal aspon o hviezdu viac, no nic sa nekonalo.Okrem tej jednej prestrelky v bare to bola vazne bieda aj s prihliadnutim na evidentne maly rozpocet. Prosim,cislo 3 uz nie, ()

MarsVl

Nebudu se tu řídit potupným hodnocením 38% a ohodnotím to podle sebe. Libíl se mi střih, hudba, efekty. Potom k hercům Berenger no čekal jsme víc ale je to frajer, škoda že umřel. Potom krásná Autumn Reeser která tu ani není uvedená, připoměl jsme si časy O.C. . Jinak bylo tam vše láska, erotika a hlavne akce od začátku do konce. Konec byl celkem vtipnej. 4* ()

Elegnor

Rozhodně ne tak precizní jako první díl, obrněnost dobývaného prostoru dost ubírá zmatenosti a nepřehlednosti situace, která mi přišla u prvního dílu tak zajímavá.. McTeagan je vostrej, ale on ani ostatní zabijáci nedostávají dost prostoru, což je škoda, protože se zase staví na drsnejch ulítlejch charakterech.. Pointa taky nic moc, ale těch pár přestřelek docela fajn.. ()

wlk1 odpad!

Dal bych i dvě *, ale tak zmršenej nápad jedničky nejde hodnotit jinak. Film má snahu se tvářit jako übercool akčně nadupaná věc, a tím je to ještě větší sračka. Dokoukáno s donucením. 0* ()

KateW odpad!

Co to má být? "První díl se nám povedl,tak druhý kompletně po*?" Ráda bych věřila,že způsob,jakým je to natočené,je úmyslný, ale tak hloupá nejsem. Odpad! a schovejte to,ať už to nikdo nevidí ()

Pitryx

Hnusná hudba. Pomalejší tempo. Zpočátku i v některých pasážích dosti hlucho. Trikaři byli dobří, gore dosti. Také tomuto druhému filmu dám možnost upravit hodnocení po dalším zhlédnutí. V závěru mi asi nějaké drobnosti unikly. ()

Mamlas

Zkraje zmatené, ale časem to dostalo nějaký dějový rámec. Nebyl čas na zbytečnou vatu, dobře to ubíhalo a i pointa a konec se trochu lišily od toho, co asi každý čekal. Dobrá ulítlá střílečka. (52%) ()

Mikecat

Dosť dobré...takýto typ akcie mám rád. Dobre premyslené, krásne ženy, sem tak zábavné, len škoda toho konca...mohol uniknúť..... ()

zuzulatomas

Akoze nic moc tento film velmi vela logickych chyb je vo filme. Napr. na takmer uplnom konci, chlap povie ze ma C4 a pritom je cely cas s FBI,a aj s nimi prisiel, alebo ako sa dostal von ked " jedna ceste dnu jedna von" a on to tam vyhodi do vzduchu. .... Film na vecerny relax max. ()

st4nford

Je to horší než jednička, ale to se dalo čekat, když je to video film. Každopádně jsem se nehorázně bavil. I tak dávám pět hvězdiček!!! ()