Pobyt na nádhernom exotickom ostrove ako liek na manželskú krízu? Prečo nie. Lenže keď vášmu vzťahu hrozí úplné zrútenie, môže sa aj raj premeniť na peklo na zemi. V tomto nezávideniahodnom rozpoložení sa ocitli tri manželské páry. Dave (Vince Vaughn) a Ronnie (Malin Akerman) žijú v príšernom stereotype, ale snažia sa nepripúšťať si to. Joeymu (Jon Favreau) a Lucy (Kristin Davis) drží manželstvo len silou vôle, Shaneovi (Faizon Love) už držať prestalo, tak zbalil nové dievča - o pekných pár rokov mladšie. Jediný solídny vzťah majú Jason (Jason Bateman) a Cynthia (Kristen Bell), lenže ako sa ukáže, je to len pracne udržovaná fasáda, ktorá pri stretnutí s ostatnými priateľmi naraz spadne. Aby zachránili, čo sa dá, prikývnu Jason a Cynthia na ponuku partnerskej terapie v ostrovnom tichomorskom raji Eden Resort. A pretože toto letovisko ponúka úžasné skupinové zľavy, vezmú so sebou ostatné dvojice kamarátov. (TV Markíza)

Haide

Doopravdy překrásná příroda. Tahle nějak si představuji ráj na zemi! Ale to je bohužel k tomuto filmu tak vše, co se týče pozitivního hodnocení. Hloupá klišé, která se vyskytují snad ve všech filmech tohoto typu. No nicméně musím říct, že když jsem si to pouštěla, tak jsem s tím počítala. Hvězdička navíc za lekci jógy, která sice nepřinesla nic nového, ale stejně jsem se neskutečně nasmála. ()

Torgal

Partia hercov na luxusnej exotickej dovolenke platenej filmovým štúdiom. Nič viac tento „film“ nie je. Scenár asi vznikal podľa toho, na akom druhu relaxu sa ráno ansámbel dohodol, minimálne úroveň humoru by to naznačovala. A k tomu Jean Reno ako priteplený spirituálny guru. A toto pustia do kín, aby za to ľudia platili, čoho sme sa to dožili. 4+/10 ()

Jaxx84

Sám doma a na PC bych se na to asi těžko podíval a dal 3 hvězdy...ale v kině se slečnou po boku jsem se opravdu bavil (ano, smál jsem se a dost) a nelitoval...a pro všechny přítomné odpadáře a jednohvězdičkáře: během filmu se smál celý sál a to jsem čuměl =) o tom komedie má být ne? ()

nwx

První dvě třetiny filmu skvělé, pak obleva. Ale přesto - odpočinková pohoda, vtípky, překrásný vizuál, bezva hudba (Rahman-Nana). To vše = bavil jsem se, příjemný pocit. Dám si to znovu! :) ()

kwaicheng odpad!

Jestli se takhle baví lidi v Emerice, tak jich lituju. Jestli tohle má být pokus natočit něco, u čeho se lidi v Emerice budou bavit, tak tvůrcu lituju. Jestli tohle má být pokus, jak vydělat co nejvíc prachů snahou být co nejvíc „cool“, jakože to tak je – tak si milý tvůrci polibte prdel. Akorát je mi líto, že se Jean Reno vždycky nechá zlákat do něčeho, kam nepatří, viz Návštěvníci v Americe, Trable v ráji atd. ()

Petulka88

Ne, že bych se potrhal smíchy, ale párkrát jsem se i zasmál. Navíc je tu dobré herecké obsazení, krásky v bikinách (hlavně Malin Akerman) a neznám dostatek slov proto, abych výstižně vyjádřil jak nádherné jsou exteriéry ostrova. Jen ty závěrečné moralizující bláboly o manželství si mohli tvůrci odpustit. Ale i tak bych na tuhle dovolenou hned vyrazil. Já bych ale dal přednost tomu východnímu ostrovu... ()

milaneg

Konec byl až moc americky sladký, ale díky pár vtipným momentům a Jeanu Renovi to není úplně ztracené...! Oddychovka bez přemýšlení. ()

mrtn

jeste horsi nez prumerne filmy stejneho stylu. Clovek si rika, ze na usnuti to bude stacit, ale fuckt ne. Jestlize se prostitutka necha za penize osoulozit i chlapem, ktery ji je nesympaticky, tak herci, kteri do tohohle filmu sli i po precteni scenare, jsou pro me normalni prodejne kurvy......ten film dal 100M v US??? kde to pro Boha zijeme ()

mira.l odpad!

Asi to není úplně nejlepší vizitka, když nejsvětlejším bodem filmu jsou úvodní titutlky aneb "humor" po americku... ()

Chamyl

Pár vtípků, hromada rádobyfórů a tuny nudy prolínající se s trapností. Od prvních minut tušíte jak to dopadne a tak jde celou dobu jen o zjištění, jaké cesty Vás dovedou ke konci. A ty jsou sakra dlouhé a trnité. Více či méně nesourodé párečky si dopřejí vzájemnou poznávací kúru, aby Vás ve finále zasypaly hromadou neuvěřitelně povrchních keců, přičemž u některých dialogů a monologů se nemůžete zbavit dojmu, že zřejmě původně patřily do jiné scény či dokonce jiného filmu. A Jean Reno? Ten opravdový bohužel zřejmě zemřel s Leonem... ()

_aandyy_

Nemůžu o Trablech v ráji říct, že to je komedie k popukání, ale upřímně jsem se u toho bavila. Navíc to má zajímavý příběh, tak trošku i poslání... Bod navíc za krásnou přírodu a prostředí jako ze snu :) ()

Sollozzo

Zkrátím to na plusy a mínusy. Takže: + pěkný ostrov...+pěkný holky...- úplně nudný děj...- herci si své role jen tak odkroutili...- vůbec to nebylo vtipný...- konec se svou demencí hodí do díla zařazeného někam mezi Pokémon a Stmívání...40%. ()

Bounded

Svůj účel to splnilo. Na cestě autobusem jsem se na to mrknul, ale doma bych si to sám od sebe nepustil. Vaughn si napsal až moc kladnou roli a toho mám jako herce jinak docela rád. ()