Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(relácia)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

duklak2

Hodně propagovaný pořad ve své době. Po smrti pana Šimka se veškerá kvalita někam ztratila. Zuzana se sice snažila, ale sama na to bohužel nestačila. ()

m.krudenc

Miroslav Šimek a Zuzana Bubílková v TV pořadu předvádějí realistické scénky, které ukazují pravou tvář české politicky. Miroslav Šimek byl génius, jeho ztráta v politické satiře je nenahraditelná. ()

OG_Swifty

Původně bylo mé hodnocení nižší, ale při nedávném opakování na TV TELKA s odstupem času (a zřejmě i větším politickým rozhledem) musím post mortem docenit humor Miloslava Šimka, který skutečně předběhl svou dobu. Po jeho smrti se bohužel z tohoto pořadu stal odpad, proto diplomaticky dávám 3* ()

SallyZen

Dělat si srandu z politiky(ů) je mnohdy zábava. Ještě k tomu, když to měla na starosti dvojka Bubílková - Šimek, tak o to lépe. Ostatní, ale nic moc. Nejlepší byli samotné vtipy. 65% ()

daEmoNickY

Zaprodali se :)................................................Zajimave je videt jak zmenily styl. Zacali take s tim musi pohnout protoze uz nedelaji pro verejnopravnou tv...................Sakra! Nova zabila Simka!! :)............................Jestli se vam moje plky nelibily vite kam mate jit (k tv a pustit si Simka a Bubilkovou). ()

tom88

Celkom milá a zábavná relácia s perfektne sa dopĺňajúcou dvojicou Šimek-Bubílková, ale pre mladších divákov radšej tak nie. Je to celkovo inteligentný humor s politickým zameraním. Niektoré vtipy sú fajn, iné zase nasilu. Časom to dosť omrzí a relácia sa stáva otravnou. ()

Kri-kri

Prvních 20 dílů se Šimkem si Politické harašení udrželo přibližně stejnou úroveň jako předchozí pořad S politiky netančím. I tentokrát se pořad skládal ze tří pravidelných vstupů - úvodní dialog, následovala na střídačku "tetička ze Slovenska" nebo nová relace "Rádio Bubu" a nakonec scénky "máma s tátou", popř. jiná humorná scénka (důchodce u doktora, důchodce u voleb, student u maturity z politické situace). Po Šimkově odchodu šla kvalita pořadu výrazně dolů. Bubílková je možná schopná novinářka, ale humoristka ani v nejmenším. Absence baviče Šimkova formátu byla evidentní, Bubílková na to sama nestačila, nezachránila to ani starými, několikrát provařenými vtipy a někdejšími Šimkovými výroky. Moje hodnocení se tudíž vztahuje pouze na prvních 20 dílů z let 2001-2003. Další díly bez Šimka nehodnotím, to bych musel pár hvězdiček ubrat, což nechci. ()