Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

L_A_D_A_S

Né tak dobré jako Kopačky, ale přesto sem se hodně nasmál a téměř zamáčkl slzu :) Jason Segel a Paul Rudd jsou výborný, a dohromady dělají perfektní hereckou dvojici:) ()

Guzo

Některý momenty jsou hodně vtipný, některý o něco míň, ale dohromady to dává koukatelnou americkou komedii, za kterou se autoři nemusí stydět. ()

greetchen

Dobrá komedie s dobrým námětem (i když už to tu párkrát bylo), hodně postavená na hláškách a chlapském humoru (na city ale taky dojde). Nemohla jsem si to nechat ujít už kvůli Jasonu Segelovi. Občas to trošku vázne, ale vcelku nenudí. Pobavila jsem se u toho a klidně si to časem pustím znovu. ()

blackJag

Jason Segel svou rolí upřímného pohodáře dobře navázal na svou postavu z KOPAČEK a pokud bylo snahou režiséra oživit klasicky stavěné romantické schémata, díky Segelevi se mu to i do značné míry daří. Nezklamou ani další z postav, dvojice Favreau - Presslyová nebo ústřední pár Rudd - Jonesová (tu jsem viděl snad poprvé a moc se mi líbila), a když pominu občasné hrubozrnné prvky, je i scénář velmi vtipně polohovaný - necenzurovaným tónem vedené dialogy odráží náladu ne jedenkrát vedeného rozhovoru každého z nás. KOPAČKY jsou v tomto ohledu sice pořád o jednu délku dopředu, je ale dobrá vědět, že pořád existují filmaři, kteří svým pracím dokáží vdechnout životnost. A to současný žánr komedie potřebuje víc než jiné. II Scénář: John Hamburg, Larry Levin. Hudba: Theodore Shapiro. 70% ()

P1tr

Neustále váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale díky celkové sympatičnosti snímku se nakonec přikláním k trochu slabším čtyřem. Přeci jen jsem asi čekal něco trošku jiného, odvážnějšího, vyhýbajícího se mnohým filmovým klišé. Ovšem ani tvůrci tohoto kousku se několika obvyklostem nevyhnuli. Scénář rozhodně není špatný, ovšem bez hereckého ansámblu, který Kámoš k pohledání má, by nefungoval. ()

jenik71

Skvělé ? To tedy určitě ne. Postava nového kámoše (Jason Segel) je mi ale natolik sympatická, že pouze a jenom kvůli němu udělím alespoň tři hvězdičky. Tu a tam sice nějaký dobrý fórek padne, ale jinak je to vlastně pitomost a je mi trochu záhadou, nad čím se tu tolik uživatelů vlastně rozplývá. ()

Wbcko

Rozhodně nic zapamatováníhodného, ale na druhou stranu příjemě nenáročné a vcelku zábavné. Film, u kterého můžete klidně jíst a když si skočíte v průběhu na záchod, nemusíte se bát, že vám něco uteče, není totiž moc co, ale minuty hezky plynou a po skončení ve vás zůstane dojem, že to bylo vlastně docela sympaticky strávených 100 minut. ()

HomeAlone

Nevadia mi podobne priemerne komedie ak ich zhliadnem doma ale ked sa na ne vyberiem do kina s tym ze sa aspon dobre zasmejem , tak odchadzam pomerne nahnevany . Zbytocne vyhodene peniaze ()

jefff

Fajnová podívaná se sympatickým obsazením. Malým minusem je kolísavá kvalita jednotlivých scén, najdou se tu i hodně nepovedené a zoufale nevtipné. Naštěstí děj nenudí a pohodově nenásilně plyne a vtipných či alespoň úsměvných scén tu přebývá. ()

made1

Tato BROMANCE, jak se údajně těmto filmíkům říká, mě nijak zvlášť neoslovila. Netvrdím, že jsem se nezasmála, scéna se smokingem mě opravdu pobavila, ale příliš mnoho o sexu na můj vkus. ()

ZkuKol

Bro-mance s vtipem i nadhledem. Jason Segel zde hraje asi svému naturelu nejvíce sedící postavu a i Paul Rudd si plní svůj archetyp. Jon s Jaime si svůj manželský pár vysloveně užívají a Andy Samberg zahrál asi nejsymptatičtějšího holywoodského gaye. Hamburg je zpočátku třída, gag střídá gag, emoce fungují, jenže po hodnině to začíná vyprchávat (jestli byl i slabý scénář, nebo jen došli nápady) a závěr vše spasit nestihne. Jinak muzika kapely Rush je velmi příjemná, takže soundrack baví. Asi nejlepší film, ve kterém hraje David Beckham... 70% ()

svačinka

kvalit loňskách kopaček to nedosahuje, přesto kvalitní podívaná a slabé 4* - převážně díky Segelovi. Už i to fuckování bylo po čase trošku méně zábavné. ()

slovan1

Pohodka. Příjemé na relax. Jason Segel a Paul Rudd si své role dobře užívají když se oba líp poznají. Příběh o hledání nej kámoše tady ještě nebyl, takže bod plus. Jinak vtipné scény doprovázeny padnoucími hláškami. V původním znění musí vyniknou ještě více než s dabingem. Na druhou stranu v tom filmu nehledejte nic extra. ()

sedm.1

Pravdou je,že jsem očekával daleko vtipnější film,než ve finále Kámoš k pohledání je.Jde spíš tedy o úsměvný snímek,nicméně velmi milý úsměvný snímek.K tomu napomáhá jednak nenásilný,plynulý a rezignujíc na zbytečně rádoby cool apatowský děj a jednak výborný casting.Paul Rudd je sympaťák snad v úplně každém filmu a ikdyž se jeho postavy pohybují neustále jen v romanticko-komediálních polohách,ještě se mi tím vůbec neomrzil,spíš naopak a i zde je prostě vždy na svém místě.To na Jasona Segela si začínám teprve zvykat,ale pokud bude fungovat i nadále takto,nebudu s ním mít ani v jeho budoucích projektech problém.Ovšem možná nejlepší a nejvtipnější dvojicí v tomto filmu je manželský pár Jaimy Pressly a Jon Favreau,ty vážně bodují vždy,když se objeví.Samotný příběh není jak už jsem zmiňoval žádnou šílenou srandou s kopicí gagů a hlášek,vtipnost spíš vychází z běžného života a reálného dění.Párkrát je tu zabrnkáno i na vážnější notu,ale pořád se to celé bere s nadhledem,takže úsměv ze rtů prakticky nemá šanci zmizet.Kámoš k pohledání je zkrátka filmem na těžkou pohodu,nepřináší nic objevného a strhujícího,ale zkazit příjemnou náladu nemůže,spíš naopak. ()

Sdoom odpad!

Upřímně nechápu zdejší 3 a vícehvězdičková hodnocení. Já jsem v tom nenašel bohužel vůbec nic, co by si zasloužilo nějaké hvězdičkové ohodnocení. Herci jsou bídní, vtipy jsou zde trochu vtipné asi dva, ale hlavně, že zde nechybí žádná z nutných ingrediencí debilní americké komedie, jako je zvracení, hovna, prdění, honění apod. Možná bych jednu hvězdičku dal, ale tyhle věci to srážejí do té největší žumpy. A o nějakém vykreslování vztahů a podobných věcech ať mi nikdo nic nepovídá, věrohodnost čehokoli odehrávajícího se ve filmu je limitně se blížící nule. Odpad. (Blu-ray, orig.) ()