Rendez-vous v A moll

(študentský film)
všetky plagáty
Celý film

Kameramanské cvičení 1. ročníku FAMU. Download filmu (18MB, AVI) zde. (oficiálny text distribútora)

cheyene

Nebylo to vůbec špatné. Má to nápad, gradaci, dobrou kameru a Pomovi ta role také dobře sedla. Na studentské cvičení to má nabito ostrými. ()

Tom_Lachtan

Jako nerežijní cvičení prvního ročníku je to docela dobré práce, jen by mě zajímalo, jaké bylo zadání, protože je to jedna z věcí, kterou je dobré znát, chci-li poznat, jestli se vážně zadařilo, nebo ne. Ono se to jako celek docela povedlo, kamera je dobrá (o to tu jde především) a ani příběh nějak moc nezaostává a je to příjemná jednohubka. A POMO je lepší herec, než filmový komentátor, štěněčně-naivnímu výrazu navzdory. (vzhledem k tomu, že jde o film studentský, zaokrouhleno nahoru) ()

Frajer42

Wow, budoucí herecká esa na počátku své dráhy :). Zajímavý nápad, vtipné, vkusné. Prvotřídní kamera. V celovečerních českých filmech součastnosti bývá většinou daleko horší. Kvalitně zvolená doprovázející hudba, která tomu celému dala ten správný šmrnc!! Studentské filmy této kvality bych večer mohl vídávat místo všech těch debilních ordinací. Pěkná práce. * * * s mottem: " Vždy je co zlepšovat! " :-) ()

Z0oMb3E

Celý film je dosť podobný scéne z Dychu života, no na študenský film celkom slušná práca kamery a strihu. O sympatiách k hercom radšej pomlčím. Potenciál na zlepšenie, avšak nie u všetkých tu je. ()

Attta

Jeden z nejlepších studenských filmů, co jsem zatím viděl! V takové kvalitě bych se rád podíval i na celý film, který by byl v podobném duchu! Je pravda že na takové krátké stopáži není co zkazit, ale za hudbu a střih by si to zasloužilo 4 hvězdy. ()

Stegman

Kamera je tu pěkná, což o to, ale děj moc nedává smysl. Nebo aspoň nechápu, proč by někdo vraždil tak složitě (když by nemusel). ()

Pump

Velmi zdařilá práce. Cítím odkaz filmů jako Leon, Big Hit apod. Pobavila mě ta myšlenka paní s nákupními taškami. Neříká se tomuto "taškařice"? Zajímalo by mě jaký pokrok udělali tvůrci filmu a herci ve 4. ročníku s lepším rozpočtem a podmínkami. Osobně si tipuji něco ve stylu Big Hit II. :-) ()

darek kartac

Pěkný studentský film o nájemných vrazích. Film je krátkometrážní a hraje v něm Martin Pomothy :) Šéfredaktor a zakladatel ČSFD.CZ. Je to potvrzené ode mě i v ZAJÍMAVOSTECH. :) ()

kery-

Je vidět že o filmech vím asi úplné hovno. To je ale píčovina. Dám jednu hvězdičku a to jen ze strachu, abych tu nedostal ban..ofce! ()

MickeyH.

Velmi povedené! Není potřeba ani 90ti minutová stopáž na takovýto filmový zážitek, kde je snad vše, co je k napínavému příběhu potřeba. A vyvrcholení se mi líbilo ;-) ()