Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

skepticka

Nejde mi teraz o to,že sa na ľudskom nešťastí priživujú médiá,alebo koľko krát Rozboril uroní slzu(táto časť je skutočne nechutná v tom sa zhodneme).Lenže táto show aj pomáha!!! Ak ste si to nevšimli všetci chytráci,čo ste ho označili za odpad.Myslím,že odpad je skôr spoločnosť,ktorej to treba takýmto spôsobom strkať pod nos,lebo ich oslepuje ľahostajnosť a neúčasť.Ušla vám podstata a ruku na srdce,ako často vy sami prispievate na charitu,alebo inak pomáhate,tým čo sú v tiesni(či už ľuďom,alebo zvieratám)? ()

endoskop

"Anjel" Vilko zasahuje... a hlavne vtedy, keď nemáte oko alebo nohu. Ale teraz vážne. Je pravdou, že Markíza pomôže ľuďom, ktorí to potrebujú. To uznávam a je lepšie takto naložiť s peniazmi ako ich dať napríklad na sprostosť typu Hotel paradise. Avšak relácia ako taká je obyčajný vydierač emócií a ja sa na to nemienim pozerať. ()

Jard

Síce sa tam pomáha rodinám, ktoré veľa krát nemôžu za svoj osud, ale neviem či je to dobré ich pri tom aj natáčať. 40% ()

lukyna odpad!

Pošta pro tebe je vedle toho intelektuální pořad. Neskutecně teatrální, pozérské, citově vydírající. Účinkující vůbec nechápou, že jsou obětí televizní zábavy. ()

D1705

Trúd Vilko (budem ho tak volať viete prečo), sa po 11 rokoch upustil z "komediálnej" dráhy a moderátora Telerána a stal sa z neho "Spasiteľ" ľudí, ktorí potrebovali pomoc. Divákom šiel cielene na city, aby si poplakali a neraz mal slzy aj on (Neboli niekedy ozajstné?). Ľudia však pri tom vydržali 5 rokov. Potom trúd odletel a odletela aj celá táto relácia. ()

Tvrdolín Veliký odpad!

VR: Ako veľmi si plakal, keď zomrel otecko? (chlapec zaplače na povel na detail kamery) VR: Na tu máš nový televízor. Formát samaritánskej šou v kocke. Hnus. ()

djsaly

Myslím si, že pomáhať druhým a hlavne chorým a odkázaným na niekoho iného pomoc je ušľachtilé a potrebné. A to je v prvom rade na tomto už niekoľko sezón obľúbenom formáte to podstatné. Samozrejme, že bez sponzorských darov, reklamy, hviezdnych osobností a hojnej sledovanosti by nebolo možné vyčariť úsmev na tvári a zniesť aj "Modré z neba" tým trom ľuďom každý týždeň. Moje celkové hodnotenie je 3 a 1/2 * za pána moderátora akým je Vilo Rozboril. ()

Pukancek

Aj keď si to pozriem len raz za čas, myslím si, že nie je nič lepšie a úprimnejšie ako príbehy úplne obyčajných ľudí, ako je každý jeden z nás. a Je krásne sledovať, ako sa im plní aspoň malý kúsok toho, čo by si priali. Lepšie ako sledovať prominentov, ktorí majú všetko. také relácie neznášam (Smotánka a pod.) ()

JARDAHONDA

Pořad,který se snaží pomoci lidem,to já ocěńuji plným počtem hvězd.....Ostatní uživatelé,kteří Modré z neba haní asi nezažili nic co by je poznamenalo v životě....,,,,,pak by možná změnili názor...pořad je určitě dojemný,, má sice smutné příběhy avšak dokáže lidem udělat radost a někdy hodně pomoct ***** ()

wlad81

toto sa skutočne ťažko hodnotí. Na jednej strane, keď vidím súcitne tváriaceho sa Rozborila, ktorý by hádam tento program robil aj zadarmo, tak sa mi nožík vo vrecku otvára. Na druhej strane, tí obyčajní ľudia majú naozaj radosť (aspoň trochu) a to je fajn. Charita, či podobné plnenie snov, sa však dá robiť aj bez toho, aby z tých ľudí spravili ...... (ani neviem ako to pomenovať) na obrazovke. ()

atrofonic

pomáha ľuďom, ale na každom kroku sa hrá na city a to mi na tom vadí najviac..pomáhať sa dá aj v tichosti a bez túžby na akúsi verejnú vďaku a slávu ()

pezz odpad!

Ukážkové pokrytectvo skryté pre málo inteligentných ľudí. Obludná arogancia mediálnej moci povýšená na popularitu TV markíza a ich zvrátených moderátorov a celého štábu. Typický prejav zneužitia diváckej verejnosti a prezentovanie pomoci, ktorá nie je pomocou, ale zneužitím aktérov na zvýšenie sledovanosti TV markíza a ich ziskov. Nesystémová „sociálna pomoc“ pod zásterkou “splneného sna“ vyprodukovaná produkciou TV markíza v bezcitnej pretvárke štábu neľudských špín.... ()

klipers

Smutné príbehy popretkávané prehľadom súčasných moderných hudobných výkalov, popretkávané reklamami, ktoré si Markíza ani cez takýto program neodpustí. To by predsa musela ukrojiť trochu od zárobkov... a to tomu uberá na vážnosti. ()