Bývalý voják Fu shání peníze, aby své matce postavil dům. Když zabiják jménem "Anděl smrti" zavraždí mocného obchodníka Tsukamota, podle jeho závěti vypíšou stomilionovou odměnu pro toho, kdo najde a zabije vraha i jeho objednavatele. Fu se s pomocí kriminálníka Loa dostane na setkání zabijáků a chce získat lukrativní zakázku, ale problém je v tom, že neumí zabíjet lidi! Lo jej začne učit umění zabijáka, a začnou spolu pátrat po vrahovi. Musí přitom bojovat s omnoho zkušenějšími konkrenty, a zároveň uniknout policejnímu inpektoru Kwanovi! (oficiálny text distribútora)

ConanVJ

Průměrná akční podívaná, která nenudí, ale taky asi ani nenadchne. Souboje jsou povedený a je zde i nějaká ta vtipná scéna. Za mě 50% :) ()

Z0oMb3E

Jet Li je ako mladšia verzia Jackieho Chana no ani zďaleka naňho nemá. Veľmi jednoduchý, priamočiary a predvídateľný scenár, pri ktorom sa miestami budete nudiť. Dej a obsadenie rovnaké, ako pri akčných komédiách tohto typu (Wasabi, Rush Hour...), kde je na frajera sa hrajúca nula v konfrontácii s málo asertívnym frajerom. Hudobný doprovod v akčných scénach v podobe rapu bol absolútne nevhodne vybratý, dokonca pôsobil rušivo. Pokusy o fóry typu, už spomínaného, Jackieho Chana vyzneli dosť silovo a nútene, a tak vám ostane kamenná tvár počas celého filmu. ()

peto12

Tak tento film považujem z tých slabších filmov s Jet Li. Obsahovo dobré, dejovo dosť na nízkej úrovni. V tomto filme somm od Jet Liho očakával viac bitiek. Ale i tak dalo sa. ()

WoWoW

Nic převratného z toho nekouká, ale koukat se na to dá. Hlavně když se na scénu dostane Jet Li. To co zde předvádí je jako vždy prvotřídní záležitost. ()

lennyd

Zámožný obchodník Tsukamoto je zavražděn, a při čtení jeho závěti je vypsána soutěž - kdo najde a zabije jeho vraha, zvaného jako Král zabijáků, dostane odměnu 100 miliónů dolarů. Do soutěže se přihlásí spousta nájemných zabijáků, a to včetně mladého Fu (Jet Li), který potřebuje peníze pro svoji matku. Se svým garantem Louem (Erik Tsang) se i přes velkou konkurenci rychle blíží k vytouženému cíli - ale zároveň je pod bedlivým dozorem policejního inspektora ... Film má největší problém, a to, že ačkoliv je zaškatulkován jako akční, tak akce tu tolik (oproti jiným Jet Liho filmům) není. Vlastně kromě závěrečné bitky (každej s každým) a jedné uprostřed filmu se tu víc povídá, než bojuje - a to je škoda. Příběh je celkově takovej nijakej - spousta zbytečných scén (Louova dcera, apod), a ty akční scény, i když jsou parádní, to rozhodně nijak nevytrhnou. Celkově jsem trochu zklamán, čekal jsem větší zábavu... ()

Kaja

Další akční komedie s Jetem Li. Pouze malý fakt, že není až zas tak vtipná a akce nejsou zas tak akční. Jinak bych ještě mohla vytknout docela dost se nehodící hoperskou muziku v průběhu bojů. Taky nemám moc ráda, když Jet Li hraje takovýho malýho ubožáčka, co náhodou umí kung fu, ale jinak docela oddychovka,tak proč ne?! ()

miklaras

Jetovy filmy mám povětšinou ráda, zvlášť ty natočené v Hong Kongu. Král zabijáků je docela slabá záležitost, ale konckonců patří do Jetova slabšího období konce 90.let, kdy se nekonaly žádné pořádné pecky. Dokonce ani vymazlených kopacích scén tu moc není a Erik Tsang zařazení komedie moc nezachraňuje. Jet natočil za svojí kariéru horší filmy, ale i lepší a to je pro mně podstatné. Kvůli těm lepším je Contract Killer pro mě spíš film do kompletní sbírky, než něco, co bych podruhé zvládla vidět. 2.5/10 ()

BlackTom

Americké filmy Jeta Liho stoja (s výnimkami) za starú belu, ale toto ma milo prekvapilo :) Svižný dej, veľa zápletiek, sympatický hlavný hrdina... Ale niečo mi tam stále chýba, možno nejaká femme fatale, hmm. Jednoznačne sa to však pozrieť dá ;) ()

borec999

Jeta Liho mám veľmi rád, Kráľ zabijakov je ale priemerný a v jeho filmografii slabší kúsok. Raz, prípadne dva krát v pohode sledovateľný, na vyšší zážitok mu však chýba viac akcie, ktorej je tu na to že pozerám akčný film s Jetom Li poskromne. 55% ()

dopita

Slabota. Akční scény mě nebavily. Občas zaujal jen pokus o humor, ale ani to není žádná sláva. Jet Li je prachbídnej herec a film provází hnusná hudba. ()

Zombi

Nevím zda to tak je i v originále, ale dabing tu udělal z Jeta Li mentálce, nebo přinejmenším mírně prostoduchého, jak se tak říká, on se tak i trochu chová, tak nevím. Zápletka by nebyla až tak špatná, ale to zpracování fakt není nejšťastnější, jako komedie to moc nefunguje, sice tu pár úsměvných scének je, ale to je všechno. Akce je spíš až ke konci a celkově jí moc není, zase kdo si počká na konec, dočká se obstojného střílení a rubaček, ale nečekejte nic extra. ()

Yardie

Má sobotní nuda a špatná volba filmů se opravdu nepovedla. Jednou nejdu v sobotu na pivo a stane se mi - po Kouzelné chůvě dostanu další katastrofu. Přiznám, po hodině jsem to vypnul, protože jsem neměl sílu se na to koukat dál. Film naprosto o ničem, celkově divný, situace a rozhovory naprosto trapné. nějak jsem celý ten film nepobral, vůbec nechápu, co to mělo znamenat, kam to směřovalo a proč. A akce naprosto minimální. Čekal jsem nějakou řezbu na odreagování, ale zbytečně. A o komedii se také nedá mluvit. Toto byla fakt hrůza. Howgh! ()

Bozvav

Jednoduchý, přímočarý akční karate film, kde se se scénářem, dialogy a složitou psychologií postav rozhodně nikdo nezabývá. Přímočará akční jednohubka, která pobaví a nabízí velmi slušnou bojovou akci. Nic víc, nic miň. Za mne 65%. ()