Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Chermy odpad!

Chválím myšlenku pořadu o erotice, ale provedení bylo hrůzostrašné. Divně slizký hlas Sáry Saudkové mě pokaždé zaručeně znechutil, stejně tak moderátorsky marná Soňa Polónyová. S vizáží zmalované druhořadé prostitutky, úroveň jen snižovala. Nevím proč by o sexu nemohla normálně mluvit zkušená moderátorka.Týká se to přeci každého.... A proto mě překvapuje, jaká trapná aférka ukončila účast Zuzky Pavličové. Když už tedy Nova povětšinou najímala amatérské moderátorky, proč jim tedy tak strašně vadilo, že si Pavličová ve volných chvílích fotí porno(aby to nepohoršilo děti??)...... Bylo to divný, erotika téměř žádná a bez zajímavostí(zajímavých:-) ).. ()

Kryton

Ta erotika byla spíše novácká , takže spíše nic. Hvězdu za Štefánkovou ta mi jako jedina přišla ze všech nejhezší. ()

FFilipCZ

1* za talk-show část, erotika v podstatě nulová a já blbec na to jako mladej vždycky čekal s vidinou mého prvního filmového erotického zážitku! :D ()

MikO_NR_1909

Môže toto :-D? Usadenie a monológy hostí rázu akoby ste boli prítomný ná dákej vedeckej prednáške. To je fakt super- bomba-špica nasávať toľké múdrosti života. ()

L_O_U_S

Přiznám se, že i já jsem celé roky čekal na chvíli, až rodiče nebudou doma a budu si moct konečně pustit aspoň jeden díl tohoto fenomenálního zakázaného pořadu. No, nezaujalo mě to ani jako puberťáka (díl o dívkách řekněme širších tvarů a "erotický" tanec jedné takové slečny s plastovým cosi). Když si na to teď po těch letech vzpomenu, musím se smát té naprosté trapnosti, jaká z PEŘÍČKA na stovky metrů tryská. (438.) ()