Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Kryton

Ta erotika byla spíše novácká , takže spíše nic. Hvězdu za Štefánkovou ta mi jako jedina přišla ze všech nejhezší. ()

FFilipCZ

1* za talk-show část, erotika v podstatě nulová a já blbec na to jako mladej vždycky čekal s vidinou mého prvního filmového erotického zážitku! :D ()

MikO_NR_1909

Môže toto :-D? Usadenie a monológy hostí rázu akoby ste boli prítomný ná dákej vedeckej prednáške. To je fakt super- bomba-špica nasávať toľké múdrosti života. ()

L_O_U_S

Přiznám se, že i já jsem celé roky čekal na chvíli, až rodiče nebudou doma a budu si moct konečně pustit aspoň jeden díl tohoto fenomenálního zakázaného pořadu. No, nezaujalo mě to ani jako puberťáka (díl o dívkách řekněme širších tvarů a "erotický" tanec jedné takové slečny s plastovým cosi). Když si na to teď po těch letech vzpomenu, musím se smát té naprosté trapnosti, jaká z PEŘÍČKA na stovky metrů tryská. (438.) ()