Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Paity

Dvě hvězdy za dvě hvězdná ňadra Jany Štefánkové, která je ukazovala často. Zejména v těch síťovaných kostýmech. Paráda. ()

Prochy38

Já na Peříčko koukal jen, když to ještě uváděla J. Štefánková, a to Vám bylo pokoukáníčko. Pak už to šlo do sraček. Trapné, nevhodné, nudné... ()

ondrula odpad!

Málokoho nesnáším tak jako parazita Saudkovou, štětku Belohorcovou či primitiva Rosenberga, takže jsem se na to nikdy moc nedíval. A když, tak v mém pubertálním mládí, kdy jsem doufal ve špetku erotismu (toho se mi stejně dostalo). Z vyprávění vím, že se na takový pořady koukali vytrvalí onanisti a ubožáci všeho druhu a to až do hluboké dospělosti. ()

felliss

Přesně z tohoto pořadu tuším pochází jeden z nejnechutnějších záběrů, které se mi v hlavě vybaví při slově porno (a to tam skoro žádné nebylo). Ale bylo mi málo, potají, se srdcem až v krku, se mi vyplavoval adrenalin při nočním sledování a za ten prvotní zážitek tomu tu 1 * musím dát. ()

peto580

ked som bol malý pri tomto som chytil bimbasa a začal jízda. Ale čakať pre pár sekund pohľadu na kozy do jednej v noci kedy som už spal s hlavou podoprenou to bolo mučenie mládeže. So súcitu k mojím malým pretečeným Peťkom dávam 3* Aj ekd sa nad tym tak zamýšľam v dobe kedy som o internete asi ešte ani nepočul stálo tých pár sekúnd kôz za to :) ()

mira007

Jedna hvězda z nostalgie, ikdyž už jako puberťák jsem si uvědomoval jak je ten erotický pořad celkem debilní asexuální záležitost. Nějak mi utkvěl díl s kalouskem, o kterém tam jakási pornohvězdička v průběhu prohlásila, že není jako takový chlapeček její typ a on jí to vrátil otázkou:" S kolika chlapama jsi spala?" " Asi šedesát" " Holčičko..." No prostě macho silácký pohled na tuhle problematiku a vizuál jak v bordelu v kombinaci se sebeprezentujícími individui a normalizace pornoprůmyslu dělají z tohoto legendárního pořadu sračku, která něco vypovídá o devadesátých letech. ()

RadimFišer

Později, když jsem se mohl začít dívat, tak brak a společenská prestiž, která šla u mě tak nějak rychle dolů. A nepomohla tomu ani slovenský superhvězda, která si na tom udělala jméno. ()

Mr.Hudson

Co já jsem se nakoukal resp. snažil nakoukat na tento pořad , když jsem byl hodně mladý:). Pamatuji si, že když jsem si občas četl televizní program a viděl jsem tam právě Peříčko, tak jsme přemlouval rodiče, aby mě na to nechali koukat. Bohužel nenechali a s odstupem času se jím ani nedivím, tento lehce erotický a lechtivý pořad stojí celkem za prd, ale moje zvědavost byla v mládí hold silnější. ()

Zaitsev

Potají, s volume doleva jsem se vydával pouštět si tento dekadentní pořad (nebo jsem si ho "nenápadně" nahrával na vídeo:)...Peříčko rozděluji (jak si ho pamatuji) na dvě období: první s Janou Štefánkovou, které bylo trapné, ale tenkrát byla pro mě "Janča" strašně sexy (jednou si svlékla tričko a ukázala obě prsa!!!) a to druhé se Soňou Polónyiovou, která byla trapná, celé to bylo trapné a dokonce i přes svá nadržená, onanistická léta jsem to i dokázal přepnout na nějaký šťavnatý béčkový akční film (a to už je co říct)...ostatní moderátorky si už nepamatuju... pak už mi můj spolužák/kamarád/dealer začal nosit vypálené pornografické materiály "Barely legal 1,2,3...", či jiné a Peříčko mě přestalo úplně zajímat (viď Mirdo:) ) ()

Redix odpad!

Peříčko, kultovní pořad TV Nova který uváděla vždy jiná kurva. Nejvíc pobavili rádoby inteligentní projevy pornoherců nebo striptérek. ()