Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

lekr

Není to žádná perla ale rozhodně je to jeden z těch lepších televizních pořadů. Občas jsem se i zasmál a Petr Novotný byl opravdu výborný moderátor. Když to ale dostal Lesák tak se na to nedalo koukat!! ()

cariada

Není to špatná soutěž. Je pravda upocený Novotný je teda síla ,ale pořád lepší než děsný Lesák. hádat co řeklo 100 lidí na určitou otázku je zajímavý a někdy i já s chutí hádám co ,že tam asi bude. ()

exitak

Jeden z těch lepších televizních pořadů. Škoda, že s nástupem nového moderátora šla úroveň o 100% dolu :( Petr Lesák není vhodný moderátor pro podobný pořad. Staré verzi bych dal 4*, nové tak 1. No ve výsledku dám 3, protože s panem Novotným sem viděl podstatně víc těch lepších dílu. ()

MarekT

Možná přijdu o svůj status uživatele dobře si vybírající tituly, ale mě se také moderování Novotného v tomto pořadu zamlouvalo. A to jsem ty jeho novoidní estrády vážně nemusel. Je pravda, že si mohl občas odpustit opakování otřepaných anekdot, kde jsem jen čekal na pointu, ale jinak si svoji úroveň držel. Soutěž samotná mi přijde jako zajímavá sonda do hlubin myšlení českého národa - viz časté opakování odpovědi "sex" v tabulce. Ovšem pozor, když říkám, že se mi pořad celkem zamlouval, tak to neznamená, že jsem se díval pravidelně - problémem takových soutěží a pořadů obecně je, že se každý časem okouká díky svému stereotypu. Momentálně už nesleduji vůbec - správně tipujete, kvůli Petru Lesákovi. Hodnocení - odpad bych této soutěži nedal, už kvůli oné "sondě", navíc s Novotným se na to dalo opravdu koukat, nakonec ty standartní dvě hvězdy. Jinak celkem dobrý a vystihující komentář napsal Colonist. ()

DominikV

Za díly s Novotným dávám tři hvězdičky. Za trapného a nepříliš zábavného Lesáka odpad! Ale jelikož jsem se díval spíše na díly s Novotným tak to v součtu dává 2*. ()

LukeUp

Novotného jsem nikdy moc nemusel, ale jeho moderování tam vážně sedělo, ale Lesák? Hned jsem přestal sledovat...nenáročná zábávná soutěž pro nudné podvečery.. ()

adams89

Věčně upocený Petr Novotný mě aspoň svým vystupováním dokázal nechtěně pobavit. Než se ale dívat na přitepleného Lesáka, to raději půjdu kácet stromy! ()

baruss

Konečne sa ukázalo, kto má zdravý sedliacky rozum a kto má nabiflené vedomosti... Len škoda, že tie výhry boli také úbohé... dal by som 5 hviezd ale z dvoch dôvodov nemôžem: 1. Nevidel som až tak veľa častí... skôr som sledoval len príležitostne 2. Myslím si, že reality šou nemajú čo hľadať vo filmovej databáze, preto im nedávam vyššie hodnotenie ako 4.. (aj keď v podstate toto je jediná, ktorá by si 5 hviezd zaslúžila. Možno svoju nástojčivosť časom zmením a prímem reality šou za právoplatného člena filmovej rodiny) ()