Riskuj!

• Česko Risk!
Súťažný
Česko, 1994, 40 min

Účinkujú:

Petr Svoboda (moderátor), Jan Rosák (moderátor), Ivan Vyskočil (moderátor), Jan Krasl (moderátor), Pavel Svoboda, Petr Novotný

Vědomostní soutěž. Na začátku jsou tři, vyhraje jen jeden. Zajímavé otázky, zajímavý moderátor, napínavý průběh soutěže a lákavé výhry - to vše tento pořad přináší! (cheyene)

tom88

Staršie časti boli pozeratelné aj keď podobné súťaže rozhodne nevyhľadávam. Hviezda za Rosáka, ktorý súťaž moderoval skutočne predcízne a navyše je sympatický a je mu všetko rozumieť. Ako moderátor je vážne dobrý. ()

sir-dave

Na svou dobu super vědomostní soutěž, kterou jsem skoro pravidelně sledoval, protože podvečer nebylo co dělat. Později jsem si sehnal i pc hru Riskuj a strávil na ní dlouhé chvíle ()

SeanLSD

Rozhodne áno! Žiadne zdržovačky, rýchlosť, švih a kopa vedomostí. Kde sa stratili takéto programy ? Dnes už v telke dávajú peniaze len tým, čo sú zo seba ochotní robiť ešte väčších kokotov, než akými naozaj sú. ()

fabecc1222

Hodnotím jen díly, které moderoval Jan Rosák, s ostatními jsem neměl tu čest. Každopádně díly co jsem viděl, byli velmi dobré, částky, které se dali vyhrát, byli někdy až k neuvěření. Někteří soutěžící si za opakovaná vítězství dokázali přijít i na pěkného půl milionu. Dost možná nejlepší vědomostní pořad u nás. ()

Kosmik 1

Tuhle soutěž jsem vždycky moc rád sledoval. A hlavně nebyla až zas tak jednoduchá. Vzpomínám si ale na jednoho borce, který se tam poměrně dlouho držel a vyhrál celkem dost peněz. Nikdo ho nemohl porazit a mám dojem, že nakonec skončil sám (nebo k tomu už mohl být i donucen, kvůli sledovanosti). Každopádně jsem se u toho bavil (nehledě na to, který tam byl zrovna moderátor) a hlavně i něco dověděl. 80% ()