Včera v noci

• Česko Last Night (viac)

Michael a Joanna sú šťastný novomanželia, kým Joanna nezačne Michaela podozrievať, že ho priťahuje jeho atraktívna kolegyňa Laura. Keď Michael odíde s Laurou na služobnú cestu, ich manželstvo podstúpi ťažkú skúšku. Joanna sa stretne so svojim bývalým priateľom Alexom a prijme jeho pozvanie na večeru... (STV)

lwp

Na teho chlapčiska Najtliho sa mi pozerat jednoducho nedá. Mansell skvelý ako vždy. Inak zbytočné. Neodporúčám. Stačí si vypočut OST... ()

Kybela

Všichni naprosto bez chemie. Eva je mi nesympatická svou prvoplánovou svůdností, Keira se hodí spíš na suché Britky od Jane Austenové, oba chlapi bez emocí, Guillaume možná o fous lepší, ale Sam čiší emocemi asi jako toustovač. Dialogy neustále jen o tom, jestli spolu hupsnou do postele nebo ne, což tu nechemičnost ještě umocňuje. Námět skvělý, ale provedení teda za mě nuda. ()

Kozlowski8

Michael odjíždí na služební cestu s koleginí, se kterou ho pojí vzájemná přitažlivost. Právě v ten večer potká jeho žena Joanna bývalého přítele, kterého má stále ráda a není jí lhostejný...Scénář a dialogy jsou tak hloupě napsané, že je potom houby platné, že Keira je hezká a místy milá, Eva neobyčejně svůdná a přitažlivá a oba hoši sympaťáci. Jako celek hloupé a trochu nudné. 50%. ()

bonovox

Veľmi kvalitná vzťahovka o problémoch v manželstve, o vernosti a vzájomnej dôvere s uveriteľnými hercami a dialógmi. A záver všetko otvorene uzaviera. Takmer ma plný počet. ()

Veber

Psychologický film, na který se nesnadno dívá. Nebylo mi z toho lehko u srdce. Přrsto si myslím, že námět mohl být zpracován lépe. ()

PTuranyi

Včera v noci alebo výstižnejšie Last Night síce vyzerá ako romantický film, ale v podstate je to vzťahová dráma manželského páru Joanny a Michaela, ktorý v priebehu jednej noci podstupuje skúšku na oboch frontoch. Kvalitná produkcia a výborné herecké výkony páru Keiry Knightley a Sama Worthingtona a ich "pokušiteľov" Guillauma Caneta a Evy Mendes. 75% ()

Pavlo

Táto dráma prináša pohľad na mladý manželský pár, ktorých vzťah sa nachádza na potencionálnom konci a to vďaka možnej nevere z oboch strán. Zápletka drží diváka v strehu až do konca a vôbec nenudí. Film robia nadpriemerný a dobre pozerajúci najmä herecké výkony. Opäť exceluje Keira Knightley pričom ostatný herci ukazujú, že sú jej dobrý sekundanti. Je to kvalitná filmárska práca, ktorej je v poslednej dobe čím ďalej, tým menej. ()

Palizer

Bol som plný očakávaní pri hereckom obsadení.... Mám rád hercov ako Sam Worthington a Keira Knightley. ...ale bol som trocha sklamaný, čakal som viac, že sa dej viac rozbehne, ale nič sa dokopy nestalo. Samozrejme, ak nepočítam Michaelovu neveru. Čo dodať? Neviem, či by som si tento film ešte raz pustil, hádal len kvôli dialógom a precvičením si Angličtiny. ()

Bodega_Bay

Krásná smutná Keira, poctivá potvora svůdnice Eva Mendes, která je asi hodně osamělá, dávná láska s uhrančivýma očima, která patří mezi ty osudové....a manžel, který neví, kde má dobré bydlo a nějak se mu to v té hlavě docela dlouho štěrchá. Kdo v životě už něco zažil a zažil něco nepěkného, ví o čem tenhle film vlastně je. ()

jarmil8

Pěkně odpozorované, přesné dialogy a situace. Příjemně natočené, leč celý film je poněkud epizodicky rozříštěný, složený z několika situací a dialogů, které toho moc netmelí. Pánové z toho filmu nepřekvapivě vycházejí jako ti prohrávající, i když každý z manželů si zakusil svůj způsob nevěry. ()

Petra46

Téma originalitou zrovna nepřekypuje, přesto já jsem byla vcelku spokojená (no řekntěte, že se vám to ještě nestalo - jste delší dobu relativně spokojení s někým jiným, když pak potkáte svého bývalého a... ). Velkou zásluhu na mé spokojenosti měli hlavně Keira Knightley a Guillaume Canet. Jiskřilo to mezi nimi tak, že kdyby v dosahu 10 metrů bylo něco hořlavého, vzplane celý New York. Sam Worthington mě bohužel nepřesvědčil a Eva Mendes, řeknu to narovinu, podlě mě prostě neumí hrát. Byla jsem překvapená, když jsem později zjistila, že film měl pouhých 90 minut, působil delším dojmem (někomu se může zdát, že až zdlouhavým). Hudba byla příjemná a nenásilná (místy bych ji ale bohuže nazvala nevýraznou). SPOILER: Popravdě jsem si spíš myslela, že Keira to udělá a její manžel ne. Mýlila jsem se. ()

mnu

každý z nás si s sebou táhne svoji minulost, jejíž tíha může ovlivňovat naši přítomnost víc, než si jsme schopni připustit. Mohlo by se zdát, že se děj filmu zbytečně vleče, ale právě to mi přišlo úžasné. Děj mne vtáhl do sebe, psychicky zdeptal, dokonale prosolil rány, a zase vyplivl na konci, který přišel rychleji než jsem čekala. ()

Tanulin

Po delší době nadšená z něčeho na co se nejen dalo dívat, ale v čem se nachází každý z nás - čas od času.Pominu-li laskavý fakt, že nás ženy tak trochu polidštil v tom, že se dokážeme "ubrzdit" a muži ne, bylo to výborné.Eva Mendes mi tam trochu vadila a vlastně nevím proč.Keira byla dokonalá jako vždy.Tohle se neděje jen v nočním New Yorku, tohle se děje všude na světě, no a u nás Včera v noci.....;o) - ten závěr byl geniální! ()

optimum

Škoda, že místo Evy Mendes neobsadili nějakou herečku, celý film by měl daleko větší šťávu. Keira výborně zahrála emoce, jen ceý film se hodně vlekl. Příběh byl uvěřitelný, takže z mého pohledu docela slušně strávený čas ()

Alvin

Než se tihle úspěšní a krásní lidé prokecají do finále, tak by jeden usnul. Ale to zasádní z tohohle snímku jsem myslím pochopil (pozor SPOILER), je lepší zklátit kolegyni na služební cestě, než romanticky prokecat celou noc se svým ex, protože výčitky budete mít z obojího, ale orgasmus pouze v prvním případě. ()

Muž s obrovskou budoucností...

Muž s obrovskou budoucností...

18.11.2008

...pronásleduje muže s temnou minulostí. Ale pěkně po pořádku. Dvě slova: Sam Worthington. Ještě před několika měsíci to jméno nikdo neznal. Dnes jde o zřejmě nejžádanějšího herce v Hollywoodu. Pokud… (viac)