Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

ShiShinka

Už mě nudí vaše blbé komentáře, jak je všechno co je v českých televizích na prd. Na 5* to není, já je ale kvůli vám dám. Beztak už jsou tu dost podhodnocené verdikty. ()

Zeldur

Jakožto velký příznivec konzolového hraní si nechám tento pořad zřídkakdy ujít. A navíc, Máša má taky něco do sebe... ()

Zombiepod

Pravdepodobne jediný československý program o novinkách z videoherného priemyslu v televíznom vysielaní, ktorý odpúta pozornosť od správ, športov, a podobných relácií, ktorých je telka plná. Popri recenziách, novinkách, reportážach a súťažiach je to aj celkom zábavné, ale na môj vkus až príliš krátke. ()

DaweForeman

Starý dobrý Game Page, prostě pro hráče určitá dobrá novinka ze světa počítačových her, krom toho, že tehdy se člověk mohl dozvědět o novinkách pouze z časopisů jako Level nebo Score. Ale stejnak by se tomu dalo vyčíst spoustu věcí, ale na to, že to byl první pokus a ještě v době jaká byla, tak se to celkem i povedlo. ()

Dlo'h-osh

Naprosto nepovedený až amatérský pořad o PC hrách. Kvalita recenzí je velmi kolísavá, některé jsou celkem obstojné, jindy řeknou jen pár vět a nic se z toho o hře nedozvíme. Recenzí je málo a místo toho, aby nějakou přidali, tak vyplňují čas trapnými scénkami, kde jsou moderátoři oblečení do hnusných kostýmů a pronášejí trapné a infantilní dialogy a vtipy, kterým by se nezasmáli ani ve školce. Později začaly dostávat většinu prostoru konzole a pořad pro hráče PC her ztratil smysl. ()

LuNaj

Bylo zajímavé sledovat oblíbence z Levelu nebo ze Score, kterak se musí "porvat" s trošku jiným médiem, než je magazín. Televize je mocná zbraň a v počátcích nemělo GamePage konkurenci. Později bylo něco na Supermaxu a na topTv, nicméně GP byla jednička. Zajímavé bylo sledovat, jak celebrity hrají na pc svoje oblíbené hry. Později přidali i konzolovou sekci. Super. Jediné, co mě štvalo, byla krátká stopáž. Necelých 15 minut bylo setsakramentsky málo. ()

MikyS90 odpad!

Magazín o PC gamesách si opravdu nepředstavuji jako Game Page, tvůrci si asi připadali vtipní, když se tam ta Šárka Ullrichová měla snažit o výstupy jak z akčního filmu, trapas, odpad, hanba. ()

gudlak1

Jediným mínusem tohoto pořadu byl jeho krátký čas. Jako hráč se rád podívám jak nejnovější hry vypadají v realitě né jen na obrázku v různých časopisech. A jelikož jsem se musel spokojit jen čtením těchto recenzí v časopisech, jelikož internet v dřívějších dobách nebyl tak rozšířený, Game Page přiblížil hry k oku diváka a hráče i z jiného pohledu než jen v ilustracích. ()

pe3czech

Je dobře, že se televizní stanice typu ČT rozhodla na přelomu tisíciletí zařadit nějaký herní pořad, ale chtělo by to do něj nalít více kvality. ()

krydy

*** jedině za ukázky z her a předčítání textu, jinak to sou docela trapáci, ale zase kdo neni, kdyz sedi porad za kompem... ()

yaqwsx

Určitě nejlepší televizní pořad v dané kategorii, co je v tuzemsku k mání. A nevede si špatně - recenze mají hlavu a patu, nejsou pouze okopírované; často přináší vlastní poznatky a postřehy. Na druhou strany ale nedosahují kvalit viderecenzí z Tiscali Games. Celý pořad se nese v lehce (no dobře, silně) nadneseném duchu Mikoláš Tučka. Pokud chcete nějaký nenáročný pořad anebo si jen udržet slušný rozhled o novinkách, tak vám Game Page nesmí uniknout. ()

Jerrysus

Jako malý sem zbožňoval Game page, protože to byl pořad který poskytoval docela přesvědčivé informace a údaje ze světa her, ale s odstupem času musím uznat, že už to není to co bývalo. ()

Nessos

Veřejnoprávní pseudozábavný pořad pro počítačové hráče. Já mohu Game Page sledovat pouze z archivu, ve kterém mohu přeskakovat "intermezza" a dívat se jenom na recenze.. ()

Cnelka

No pořad to byl vždy slušný, jen dostával mizerný prostor, ale to je na takový žánr bohužel normální. Jediné, co mě vždy štvalo, byly ty scénky, které akorát braly vysílací čas, místo kterého mohla být jiný reportáž či rozhovor. Game Page se po těchto letních prázdninách na ČT již neobjeví, je to škoda. Bude se usilovat alespoň o internetové vysílání, tak uvidíme, jak to pro fanoušky dopadne ;) ()

MartyMcFly89

V dětství docela kult, nyní je to směšné, stejně jako počítačové hry tam prezentované. Dřív byly DOS hry alespoň kvalitní, dnes je to běs a hrůza. A výkony moderátorů ... tři tečky ()

tremors

Je mi jedno, že recenze jsou leckdy nekvalitní, aspoň, že je nějaký pořad o hrách. Ale osobně dávám přednost časopisu SCORE, to je nekvalitnější (nejvtipnější) časopis o hrách v České republice. ()