Receptář nejen na neděli

(relácia)
všetky plagáty
Rodinný
Československo, 1987

Je to magazín hlavně pro kutily a zahrádkáře. Vysílá se už několik let. Začínal v České televizi a později se přesunul na Primu. Dozvíme se rady a nápady z kutilství, chovatelství a bydlení. Navíc je k tomu vždy i nějaký dobrý recept pro kuchařky a kuchtíky. Moderátorem je Přemek Podlaha. (duklak2)

ranp

Nejsem zahrádkář, zahrady sice lahodí mému oku, ale to je tak všechno. Pro spoustu lidí ale může být tento pořad užitečný a navíc znělka se sousedovic Toníčkem nemá chybu :-) ()

herr_carter

Legendární Přemet Podlaha ! Svého času to byl jediný pořad svého druhu,za to dávám jednu hvězdu...a druhou za těch pár netradičních nápadů..............moje hodnocení = 3 z 10. ()

rozbris

Jelikož ze mne není a asi ani nikdy nebude zahradkář, tak mi tento pořad vůbec ale vůbec nic neříká. Ale určitě byl v té době poučný, když nebyl internet, kde se měli dozvědět jak na květinky ;-) ()

Lukoboss odpad!

Pro kutily a zahrádkáře asi užitečný pořad, který jim poradí, jak se vypořádat s různými pracemi. Pro mě ale veliké utrpení při sledování tohohle "díla". ()

Bohemák

Musím souhlasit s jedním z komentářům, že jakmile člověk pobral trochu rozumu, musel se docela bavit nad tím slintáním nad jablíčky. Ale vím o lidech, které tenhle pořad naučil trochu se starat o to, co mají kolem sebe. Tak 60% za tu převratnou osvětu (bez ironie)! ()

Prochy38

Nemám důvod mluvit jinak: Velmi zajímavý pořad. Člověk to ale nesmí sledovat pravidelně, protože, jak je zde psáno, spousta věcí se pak už opakuje... Vždyť už taky pořad jede x let... Pro mě zajímavé a dobré. Nemám důvod shazovat. ()

RadimFišer

Tak a je to tady prosím přátelé. Nejodvážnější a nejvážnější seriál zde na cdfd. Náš Přemek Podlaha je borec a at mi kdo říka co chce tak mu to na jedničce slušelo nejvíce. Komunismus ještě přetrvával a dole běžel čas. To bylo něco. Ostatní je nanic na primě. Celkově to strhává dolu. Ale udržím se u trojky. Podlaho ! ()

papaguy

V době socialismu, kdy se stály fronty na kde co a víkend co víkend lidé houfně unikali před ponurou každodenní realitou na chalupy, to byl zcela po právu trhák. Mě to bavilo sledovat. Občas zajímaví hosté, občas naprosté kuriozity. Znělka od Mládka doprovázená Nepraktovými obrázky neměla chybu. Moderátora s příhodnějším jménem snad ani nemohli najít (tautologie funguje). Po revoluci se zájem zcela pochopitelně přesunul jinam (dům a zahrada, podnikání). Dnes by pořad o kutilství zřejmě neprorazil. ()

tančísvlky

V podstate prospešný program už od jeho vzniku. Nevyhol sa však tomu byť tak trochu nad vecou , sponzory a reklamný partner ho donútil všetko na svete postriekať. A tak sa vlastne dozvedáme každý týždeň , čo na zahrade nemáme ešte chemicky ošetrené ... Určite však pre inšpiráciu to stojí pozerať , treba však to všetko brať z rezervou. ()

xxlch

V jedné,už dávnější epozodě,se jakási divačka obrátila na moderátora pořadu s prosbou o pomoc v řešení jakéhosi problému.K mému údivu, jí bylo odpovězeno cosi ve smyslu -"my tady pro toto nejsme,my potřebujeme vaše rady,nápady a zkušenosti, jinak nemáme co vysílat."Velice zajímavý názor člověka,který si na tomto typu pořadu, vytvořil svou nynější existenci.A i když jsem nikdy neinklinovala k" mičurinskému hobby",dávám jednu * pro všechny ty,kteří Přémovi k té existenci pomohly a hlavně za "Toníčka"! ()

Havala odpad!

Odpad dávám jako odveta za každé zkažené víkendové do/odpoledne. Tatík na to musel furt čumět... :-) Vzpomínám si na jeden highlight - z dveří staré ledničky které postavíte na balkon, se dá udělat krásný vertikální květináč ( v těch přihrádkách). Mazec, co? ()

George.Camel

Pan Podlaha se drží už hezkou řádku let a tento pořad má zcela jistě svou sledovanost. Chtělo by to více obyčejných rad. V poslední době mi totiž program připadá už jen jako reklamní nástroj na prodej jakéhokoliv výrobku, obzvláště hnojiv a jejich aplikačních prostředků. Zkrátka na co dříve stačila hlína a hnůj musíte dneska mít speciální hlínu, v něm sušené todle, zamíchané ještě támdleto, zalét tímdletím ... a hup. Kytka je stejná jako před lety, jen za vše zaplatíte mnohem víc, protože to musíte takhle udělat ... že. ()