Remake klasického hororu z roku 1984 podľa poviedky Stephena Kinga... Večne rozhádaní manželia Burton a Vicki Stantonovci cestujú autom naprieč krajinou a nedopatrením zrazia malého chlapca. Burton zistí, že ešte pred autonehodou chlapca niekto podrezal a na diaľnicu sa dostal už len s vypätím posledných síl. Manželia naložia zomierajúceho chlapca do kufra auta a vyrazia do najbližšieho mesta po pomoc. Po príchode do Gatlinu v Nebraske však nemôžu nájsť nijakých obyvateľov. Mesto vyzerá byť dlhé roky opustené. Netušia, že mestu vládne kazateľ Isaac so svojimi šialenými detskými stúpencami, ktorí pod jeho vplyvom vyhubili všetkých dospelých obyvateľov. Deti si tu vytvorili pekelný náboženský kult, žiadne z nich sa nedožije viac než devätnásť rokov a všetci slepo nasledujú osemročného proroka Isaaca. (TV JOJ)

Seabeast

Špatně, špatně, špatně... Ale co? VŠECHNO! Neviděl jsem zatím nic z původní nekonečné série o dětech z kukuřičných polích, která prý vychází z jedné krátké povídky, ale tohle byl čistokrevný filmový průjem. Málokdy se mi stane, že bych po smrti hlavních charakterů přímo lačnil, tak jako zde. Dětem jsem fandil! Naštěstí tu uječenou pizdu dostali "poměrně" rychle, ale s tím chlápkem to nějak moc dlouho trvalo. A jak jsem to nedokoukal, tak ani nevím jestli chcípnul. Snad jo. Haleluja, žehnám vám vole! ()

sidzej odpad!

Keby som pred 3 dnami nevidel original mozno by som 1* udelil ale takto ani nahodou. Priserny remake s odstrasujucim obsadenim (zlata Linda Hamilton), mizernou atmosferou, amaterskou kamerou a reziou. Nehovoriac o uplne prerobenom wtf konci ktory tento televizny nepodarok posiela do samotneho odpadoveho dna. 15% ()

blackrain

Já nějak nevím. Je to přece jenom televizní film, takže bych k němu měla být poněkud ohleduplnější. Ovšem, ohleduplnost jde v tomto případě bohužel stranou. Jedno podívání stačí. Dál tenhle film vyhledávat nebudu. Už ten začátek mě odradil. Chlapec co by kazatel v kovbojském olečku sice mluvil velice plamenně, ale bez jakýchkoliv emocí, které by diváky nebo respektive posluchča dokázaly strhnout. Příliš málo hororové a bez pořádné atmosféry. ()

Trevor

Remake filmu Kukuričné deti sa nevydaril. Napriek tomu, že som fanúšikom tejto série tak toto bolo aj na mňa príliš. Nepochopiteľný vzťah vojnového veterána z Vietnamu s černošskou feminitkou, Isaac v podaní tak malého dieťaťa že by ho neposlúchali ani hračky na diaľkové ovládanie, nieto ešte skupina adolescentov bez rodičov, Isaacov hod nožom do veterána pripomínal skôr akčný film so Segalom a pri tom, ako vydával Isaac pokyny zo strechy domu mu do rúk chýbala dať vlajočky a mali by sme to aj so scénou z Top Gunu. Klincom všetkého boli však momenty, keď si v kukuričnom poli vojnový veterán spomínal na udalosti z Vietnamu, tie do dejovej línie filmu absolútne nezapadali. Konečným hodnotením sú teda dve hviezdičky za hodnovernejšie prostredie Gatlinu a jeho okolia, miestami dobrú hudbu a scénu pri párení, slintajúce detičky a nezainteresovaný Isaac fakt pobavili. Inak bieda, nuda a v Nebraske nič nie je ( dúfam že hejteri to nezoberú osobne ako výrok že na východe nič nie je a v mestách nebudú protesty *allforNebraska*). ()

BoredSeal

Zbytečný nešťavnatý remake s původní povídkou těžce pod sedativy. Jasně, ani originál adaptace - malá kultovka - nebyla úplně ideální, ale dařilo se jí mít atmosféru strachu a solidně divné úhlavní děti, nemluvě o masakru na začátku. Tohle je prostě vitacit v prášku, kterej se chystáte smíchat s vodou a zjistíte, že vám někdo prodal sáček bez vitacitu. ()

honajz2

Já nevím. Mě to přišlo celé takové... hnusné. No tak, dívat se, jak děti upalují dospělé zaživa není zrovna to, co bych chtěl v hororu vidět. Jinak mě zklamal konec, protože já doufal, že SPOILER ty děti zhebnou, ale ono se to dalo čekat, že nám hlavní dvojice nepřežije. KONEC SPOILERU. Jinak je to takový televizní, nedokončený, s neuvěřitelnými nelogičnostmi nepovedený horor. Škoda. ()

Martin741 odpad!

Dost! Zmena rezisera na kazdom novom dieli Children of the Corn ubija, scenar nema zmysel riesit a TV spracovanie filmu skor ublizuje nez pomaha. Na deviatku definitivne seriem. Bez debaty. 0 % ()

cariada

Nebylo to špatné, ale proč to celé? Nák jsem se nic nedozvěděl jen že to přikázal náký strejda. Ani to nemělo žádný rozumný konec. ()

Juto

Vôbec to nefunguje. Scenár, ktorý sa motá od jedného klišé k druhému a nakoniec zmizne vo vlastnej kukuričnej diere v plameňoch lacného režiséra. 1/10 ()

WolfR

Na tomhle byli dobré snad jen ty prsa té ploditelky. A soundtrack, i když byl vykradený z originálu, tak za to 1 hvězda. Jinak je to ale špatná, směšná a dramaturgicky otupělá záležitost. ()

karlik4801

Co mi hrozně vadí je to, že to po chvíli přestalo fungovat. Furt jen samé kecání těch malých dementů o setře, bratru a bohu. To vypadá jak nějaký parodie a film si netvoří žádný respekt. Jak si ten týpek vytáhl ten nůž z ruky a zlomil ho, to působilo veletrapně. Možná kdyby tu nebyli stupidní dialogy, hodnotil bych lépe, ale takhle to nejde. ()

yeniczek odpad!

:D Možná to bylo tím šílenym dabingem, ale rozjímání a hádky o Vietnamu byly absolutní scénáristická špička! Připočtěte dokonalou honičku kukuřičným polem, kde Vám po půl dni nahánění rozčísne ksicht kukuřičný květ (listem by to asi fakt herce bolelo, já vím) a výborně hrajícího desetiletého hlavního überfakana, kterého, kdo ví proč, všichni poslouchají a který absolutně stylově metá nožem. Rozdíl od produkce Asylum je pouze ten, že se zde masivně nepoužívají CGI efekty. ()

Jigsaw88

Tak tímto jsem byl opravdu zklamán. Jako milovních předešlé série se tohle nedá považovat bohužel ani jako remake. Dle mého názoru špatně zvolena hlavní postava Iszaka. Z toho klučiny nejde ani minimum strachu na rozdíl v původní sérii. Vůbec se na tu roli nehodí. Potom scény s vojáky s kulomety byly hodne prehnané, ač šlo o vzpomínky. Dvě hvězdy dávám opravdu jen z nostalgie a za nápad. ()