Louis C.K.: Chewed Up

Kamera:

Rick Siegel

Účinkujú:

Louis C.K.

Hodinové stand-up vystúpenie komika Louisa C.K., nominované na Emmy, je plné Louiho typického humoru bez morálnych hraníc. V programe sa dozvieme zaujímavosti o jeho rodine, nenávisti k jeleňom, sexuálnom živote, či nesprávne používaných sprostých slovách. (BigDeal)

Illy

Jako bych tam stál já :-) Hlavně ve stejné životní situaci a i když to Louis podává hoooodně drsně, je na tom velký kus pravdy. ()

dave14

Možná nejlepší stand up, co jsem kdy viděl. Počet minut - 60, počet záchvatů smíchů - asi tak 160. Louie se s tim prostě nemaže a střílí tam jednu kontroverzi za druhou. Epic! ()

m4xp4yn3

Vtipné, ale tematicky naprosto stejné jako předchozí záznam. Cením si ale té otevřenosti, zejména při pasáži o tom "jak je skvělý bejt bílej chlap." ()

Zizou_

Rozhodně nejslabší stand-up Louise. První půl hodinu jsem se vyloženě nudil a asi jen dvě věci byly k pousmání. V druhé části přišlo na děti, to už byl standard, ale nic převratného. Oproti ostatním z jeho tvorby zklamání. 60 %. ()

kriplozoik

Začátek zcela obšlehlý od Carlina a Hickse, zbytek je ponurý, zábavný, dekadentní, nízký, sprostý a extrémně vtipný současně. Jak zde bylo řečeno, je to tak trochu terapie, kde Louie zde mluví především sám o sobě, zpovídá se z vlastních problémů, zcela nestoudně sám sebe shazuje, a tak divákům dává kouska naděje, že přece jen na tom nejsou tak špatně jako on. Jinak, víc než polovinu Louieových vtipů z tohoto vystoupení jsem už od něj slyšel někde jinde - nejen proto mu dávám o trochu horší hodnocení. ()

mirec2211

V jeho TV show je vidieť, ako sa každý diel zlepšuje a je vtipnejší. A to je dobre. Má stúpajúcu tendenciu a to je dobý prísľub do budúcna. Teším sa na ďalšie nové časti. ()