Fontána pre Zuzanu III

• Slovensko Fontána pre Zuzanu 3 (viac)

Rodinná komédia. Ak nie si moja... A opäť je tu ďalší príbeh nesmrteľnej a stále krásnej Zuzany, ktorá musí precestovať kus sveta, aby pomohla svojmu priateľovi z problémov. Tentokrát až v Afrike, kde už sa chystá svadba jej kamarátovi. Ona tam prichádza spolu s ním ako prípadné alibi, prečo sa žiadna svadba konať nemôže. Lenže všetko sa to akosi komplikuje potom, ako vyjde najavo, že dávno sľúbená nevesta je mimoriadne krásna modelka. No a keď Zuzana spoznáva viac ako sympatického novinára, všetko možno nakoniec bude tak, ako byť malo... (STV)

KITTbx

Voda čo ma drží nad vodou, Fontány mne vždy provázely jistou peripetií života. Nic méně dvě ústřední písně super, příběh ujetý, ale zato Eva no ;-) ()

eba

Na tomto filmu mě nejvíce zarazila ta děsivá odlišnost od prvních dvou dílů. Z drsné holky Zuzany se stala jakási česká selka, která se rozhodla konat jenom dobro. Ne, že bych byla nějak odvaření z prvního a druhého dílu ( i když ten měl aspoň silnou stránku co se týká hudby, Palo Habera je holt excelentní muzikant, ale špatný herec), ale tohle bylo prostě téměř nekoukatelné. Nechápu :( ()

migez odpad!

Tento film je tak vhodný akurát iba ako zátišie pri vegetení na gauči po výdatnom nedeľnom obede, odvysielaný a nanútený divákovi v komerčnej televízii po 99 999 krát, keďže nič iné nedávajú a nezrozumiteľné šušlanie Ibrahima Maigu môže prehlušiť iba výdatný grg pri trávení spomínaného obeda. ()

sedna odpad!

tak hezká herečka a tak ošklivý film..měla být jen ta "jednička" , ta si našla fanoušky. shrnula bych to: zbytečné další metry filmu. ()

andy60

Ono to zkrátka nestačí - vyměnit panelákové sídliště za atraktivní prostředí, když není co hrát. O scénáři se zde nedá hovořit a děj snad nezajímal ani ty herce, kteří se tomu propůjčili. Takže jediným plusem zůstává Patejdlova hudba. ()

gabriela.suc

Je mi líto, že má tento film tak moc špatné hodnocení. Za mě v porovnání s druhým dílem nesporně o moc lepší. První a třetí díl mám nejradši. Narozdíl od prvního dílu zde byl nějaký děj a nějaké napětí, Eva Vejmělková je stále krásná, i ten sympatický novinář je k nakousnutí. Exotická Afrika ač značně zidealizovaná, tomu dodala šťávu oproti příběhu ze sídliště. Dávám 4 * protože za mě lepší než první díl, a taky bych ráda trochu zvedla hodnocení. Já mám tento film ráda. ()

Monicina

Niečo otrasné a umelé a naivné. Jediné, čo ma bavilo bol ten začiatok fiktívnej svadby (chémia medzi Ibim a Zuzanou fungovala) a ich strastiplnej cesty do Afriky. Po príchode do jeho rodiny ma to prestalo baviť, ani chémia medzi Zuzanou a novinárom podľa mňa nefungovala. Ešte šťastie, že Rapoš nakoniec nenatočil avízovaný štvrtý diel, mal zostať iba pri skvelej jednotke. ()

vrch07256732

Dnes je to 1 den po umrti Vasa Patejdla a samozrejme TV vytiahli vsetky mozne stariny kde ako-tak Vaso bol pritomny. V danej dobe to bol skutocne priserny film, ale dnes s odstupom času je to príjemná naivná oddychovka a to musím priznať že osobne nie som veľký fanda slovenskej pop music a inej umeleckej tvorby, ale toto dielko OK - dobre sa na to pozeralo ()