Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

Gastovski

Žádný zázrak jsem nečekal, ale i tak to bylo strašné. Originální myšlenka na "supervojáky" po vzoru Jedi a pár vtipných scének, to je to jediné, za co dávám palec nahoru. Zbytek byl nudný, značně chaotický, bez dynamiky. Takových známých xichtů a vznikne z toho takový paskvil. Fuj! ()

TaanStari

Rozporuplná komedie, připadá mi, že to Grant Heslov nedokázal pořádně ukočírovat. Nekonzistentní, nedotažené, ale sakra POZITIVNÍ a úsměvné. ()

godycz

Jen jsem se smál, smál, smál....... viz: Tak jo, jednoho si vybereš, upřeš na něj oči, a budeš vydávat tenhle tón a říkat: "Nechci na tebe zaútočit." Uvolni své tělo a hlas. A pak mu vyrveš jedno oko....... ()

Martyr

Boze tietok komentare. To uz je v fakt v mode kazdu nudnu sracku hrajucu sa na inteligentne prechcane divadlo oznacit za uuuzasnuuu? Nuda k posrani. Po Serious Man ma uz vsak neprekvapi nic. Clovek by aspon tie kozy cakal. ()

Martinvon

Doslovný překlad názvu je tu poněkud zavádějící. V angličtině totiž zcela chybí onen sexistický dvojsmysl. A jinak jsou tu už jen na pohled příjemné záběry pouště. Toť vše. Bylo by si stačilo počkat, až bude film v televizi. ()

*Colorado

Tak jo, bezesporu souhlas s tím, že nejlepší byl stejně trailer.. Ten byl nabouchanej a vypadalo to na pořádný kopec zábavy, který se ve finále nekoná. Ale i tak jde o film koukatelný a mile pobaví. Ewan McGregor znovu Jedi Warrior? Proč ne, když Lucas se k ničemu velkému nemá :) Kouknout se na to bez vedlejších účinků určitě dá... 60% ()

PDcz

1* bod Heh.. [X] Minus 1* bod Drogy jsem nezkoušel, takže nevím o čem to bylo :-D [X] Minus 1* bod Kdybych bral drogy, tak bych to pochopil? [X] Minus 1* bod Rád zírám na kozy, ale tady žádná nebyla!!!! [X] Minus 1* bod Asi 5x jsem to chtěl ukočit, ale držel jsem.. držel.. a bohužel vydržel.. [X] Provázej Vás síla, temná strana, Jedi.. Já chci film z Iráku kde budou šmoulové!!! Gargamel RULEZ!! ()

sbl

Nemůžu si pomoct, ale musím dát 4*. Tolik odkazů, tolik satirické kritiky války a tolik humoru, který mi sedí jak prdel na hrnec tu ještě nebylo. K tomu přičtu skvělé herce, solidně odvyprávěný příběh a nemám co řešit. Škoda jen vlažného a podle mě trochu skeptického přijetí diváků. ()

Vakomlok

Silně ulítlý film, který mě na několika místech upřímně pobavil, ale ve finále vlastně zklamal. Asi jsem čekal něco víc, než jen směsici více či méně vtipných scén, které jsou ovšem poslepovány dost chatrným scénářem. Herecké výkony jsou výborné, Clooney ve fázi s dlouhými vlasy mě úplně rozmetal, ale výraznější dějová linka prostě chybí, což je škoda. Takhle je to za ***, ale scéna na rozcestí s dvěma arabsky psanými cedulemi je geniální. ()