Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

Autogram

Podľa názvu by sa (v slovenčine) dalo čakať niečo iné ako uletený vojnový film, ale o tej zrade v názve som už vedel, takže som nebol sklamaný z absencie erotiky. Viac sklamaný som bol z nápadu armády vojakov nového sveta, ktorí bojujú mysľou, ezoterikou, pohľadom, vražedným dotykom a ešte neviem čím. Kvetinové deti by nad nápadom zajasali, možno aj fanúšikovia Hviezdnych vojen, ale ako film to bola len znôška fantazmagórií, pričom to nemalo filmový spád udalostí, a ani poriadny záver. Prepísanie knihy do filmu nemusí byť vždy možné. –––– Jak by mohla láska a mír vyhrát válku? –––– Dnes, ještě víc než kdykoliv předtím, potřebujeme Džedáje. ()

zolo23

Ten kto napísal scenár k tomuto filmu,musel byť na 100% zhúlený, alebo pod vplyvom nejakých iných omamných látok, pretože vymyslieť takúto šialenosť (v dobrom slova zmysle) môže len on alebo génius. Neuveriteľne vtipné, humor ktorý sa len tak nevidí. O hercoch ani nehovorím. Všetci to zahrali brilantne. ()

Composter

...no, on tenhle film opravdu není pro každého. Někdo je u něj schopen usnout. Já se pobavil královsky - sice to není řachanda, ale o to je tento snímek sympatičtější. Herci si parádně zablbli a vytvořili skupinu vskutku unikátních charakterů. Je úžasné, čemu byli schopni, co se týče jejich schopností, uvěřit. A na tom film stojí - konfrontace reality s realitou. Každý má nějakou a jejich počet si může donekonečna zmnožit...a to ne jen pomocí LSD. Velmi příjemná komedie s pár nezapomenutelnými scénami. ()

VooDoom

Dejte mi peníze a nebude problém natočit takovou slátaninu, která by byla naprosto o ničem. Jediná, pro mě vtipná scénka byla, když byl záběr na rozcestí v poušti....Možná, že si zaslouží i odpad... ()

silent cut

Monty Pythoon versus Tři králové v kulisách po Mariňákovi v režii Kevina Smitha. Ani jedno z toho není pravda, ale mohla by, třeba to tak je. Možná že všechny filmy točí jeden chlápek. Ta jedna hvězdička dolů je vlastně jen za to, že 94 minut je podle mého málo. ()

P1tr

Ve výsledku mírné zklamání, neboť trailery slibovaly o něco šílenější zážitek. Nepochybně by se z námětu dalo vytřískat více vtipných situací, ale tvůrci se holt vydali touto cestou, prezentující film v jakémsi podivínském tónu, čemuž se na druhou stranu vzhledem k podstatě charakterů nelze divit. Všichni zúčastnění si své role nepochybně užívají a jejich radost z natáčení se na plátno přenesla znatelně. I díky tomu lze filmu prominout několik hluchých míst i fakt, že nejlepší momenty byly vypáleny už v ukázkách. Ale přesto, když se mě někdo zeptá, jaký je tento film, nemohu odpovědět jinak, než že fajn. ()

jefff

Dvě hvězdy jsou možná malinko nespravedlivé, neboť jsem se vcelku nenudil. ALE! Muži, co zírají na kozy jsou strašlivě fádní a to i přes docela zajímavý neobvyklý námět a slušné herecké obsazení. Není to ani moc vtipné či napínavé, zkrátka plynule ubíhající film, na který vzápětí zapomenete. Možná až moc velká oddychovka. ()

Mr.Jackass

No...co k tomuto veledílu dodat...Pokud sháníte sofistikovanost děje, tak tento film obejděte velkým obloukem. Pokud chcete naprosto vypnout a místama se pobavit, jste na správném místě. Přeci jen film je hvězdnými herci doslova přesycen..přeci jen v jednom filmu Clooney,McGregor,Spacey a Bridges? To nemůže být nic špatného...ALE...za 3* ()

Lukoboss

Tak tady se připravte na pořádnej nářez neotřelého humoru, který snad nikde jinde nenaleznete. K tomu partička velice dobrých herců v čele s praštěným Cloonym a není co řešit. Pravdou je, že by se z toho dalo vymáčknout mnohem víc, ale jinak nemám výhrady, bylo fakt správně ulítlý :) PS: Cohenovská inspirace je znát. ()

ZkuKol

Nápadů je tu spoustu, hlášek a odkazů ještě víc ("silence of the goast" mě téměř rozsekalo), ale celkově to neudrží dostatečně humorný spád, je to spíš jen takový škleb ve tváři. Herci se zjevně na place bavili, leč na plátno se to úplně nedostalo. Fakt je takový, že US Army se tenhle film líbit nebude:-) V osmdesátých letech měly v USA parapsychologický prapor jeho členové mají dodnes velmi zajímavý život... 50% ()

Looser

Inu je to taková veselá taškařice. Díky neuvěřitelnému castingu (skoro jako Ocean 11) film zláká leckoho, nicméně nečekejte nic extra, spíš takový podivný úlet pro pobavení (asi herců i režiséra). ()