Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

Lolita odpad!

Pošťák Ondra... Esterka.. Ondra se chudák asi nechytil v debilním seriálu Rodinná pouta a chtěl si polepšit v emocíplném pořadu, což se jaksi nevydařilo, že? Těžko říct, jestli klesl nebo zůstal v stejném sajrajtu. A na Esterku si musím vzít Zyrtec, abych se neosypala, při tom jejím afektovaném přeslazeném projevu, to je síla, a ty psí oči k tomu, o který se snaží, to je moc na moje smysly. A ty "dojemné příběhy ze života".. pak kde berou ty RPčkáři inspiraci, že. ()

farmnf odpad!

Tento hnůj musím sledovat vždy, kdy procházím kuchyní našeho bytu. Dojem z toho mám asi takový: Všichni debilové a nezodpovědná chátra spolu navzájem se všemi debily ztratili kontakt. Nyní ho za 60 000 jaksi nacházejí a za příplatek 20 000 se tam i rozbrečí, čímž rozbrečí dalších 5 mil. diváků, tedy hlavně slepic jako je moje žena.Televizi se to bohatě vrátí, zvlášť, když do programu zařadí reklamu na vložky nebo boj s inkontinencí. Je člověk skutečně Homo sapiens? mě napadá! A vůbec mě nepřekvapuje, že na této zrůdnosti participuje hovado jménem Igor Chaun. ()

Honzíno

Hodnotitelné dle věku hodnotitele. Pro mě asi jeden zajímavý příběh z těch dvou dílů, které jsem zkusil vytrpět. Jinak zbytečná plytkost pozvaných účastníků. Peklo. 10% ()

LadyPupu odpad!

Až mě někdo totálně nase * re, zavolám Ondrovi a pošlu ho na něj, a pak ho ve studiu za dohledu empatické Ester prokleju, takže bacha ‼! ()

Kri-kri odpad!

S pořady zabývající se citovým vydíráním diváků se na TV obrazovkách po roce 2000 roztrhl pytel. Nechápu lidi, co tam dobrovolně lezou, leda snad z důvodu exhibicionismu. Když si budu chtít s někým něco vyříkat, učiním tak v soukromí a nepolezu s tím do televize, kde mě sledují miliony natěšených důchodkyň se štosem kapesníků na slzy. Připadal bych si tam jak propírán bulvárem. A ti, kteří někoho hledají se mohou obrátit na matriku příslušného města, Červený kříž nebo jinou instituci, vždy se dá všechno řešit potají a v soukromí a není zapotřebí s tím otravovat celý národ. Nepatrnou chvíli jsem uvažoval o jedné hvězdičce za asi nejznámější díl "Proklínám tebe a tvoje děti!", ale vzhledem k tomu, že takovéto excesy dozajista nebyly ve scénáři od ní upouštím. Je to laciná a prvoplánová hra na city, která si nic než odpad nezaslouží. ()

oveckaoa odpad!

Další z případů uměle vytvořených pořadů hraných na efekt. Pro důchodce možná akorát ty si možná i budou myslet , že je to skutečné pro ostatní ani omylem. Jestli opravdu věříte tomu, že ženská třeba nevidí 20 let svou matku, protože se pohádaly a naráz přijdou pohlaváři z Čt domluví jim schůzku kde se budou naráz milovat a mít rádi tak Vás lituji. ()

kurcatovium

Podobně jako milicjant spatřuji výhody této "show" v občasné vhodné kombinaci zvoleného šatstva a záběru. Tam ale veškerá pozitiva končí. Divím se, že pošťák Ondra ještě nedostal do huby. ()

gjjm odpad!

Nejhorší primácké pořady a nejsentimentálnější telenovely jsou proti tomuhle balzám na duchovní cukrovku. ()