Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

G04T

1 hvězdu za ty všelijaký kreatury ze všech koutů světa, který se vědomky rozhodly jít do týhle sračky, protože se vždycky šíleně zasměju a hlavně mi to připomene, že tahle show v kokotství přímo vede a taky to, že česká debilita nezná hranic! ()

Rattlehead

Televizní pořady nemám rád, ale tohle je jeden z těch lepších. Některé příběhy jsou opravdu kultovní - "Proklínám tě", "Fotbalista, co rozbil teploměr za půl miliónu a chtěl sníst vajíčka zapomnění", "Aleš, dárce kostní dřeně, který zachránil život holčičce" (ten je moc pěkný). Dále třeba příběh dvou milovníků hadů, kteří se potkali po padesáti letech, přestože nebydlí tak daleko od sebe. A ten nejsmutnější - ženská odkopne svého manžela (se kterým má dvě děti) a začne spát a žít s jeho otcem. Původně mi "Pošta pro tebe" také přišla divná, ale pak jsem zhlédnul některé díly na YouTube a zjistil jsem, že je to vlastně někdy docela sranda a jindy zas pěkné pohlazení po duši. Takže je to na vás, já si každopádně stojím za svým, že tak špatný tento pořad není. ()

hrumsrt odpad!

Co mě vždy dostane je, když "hledající" vyprávějí svůj příběh, jelikož je často (vždy) poznat, že to mají naučené jako básničku. Někteří jedinci si to přenosou i před publikum. Neskutečná citová vydiračka, kdy je až překvapivé, když někdo přijde do pořadu řešit nějaký seriózní problém. Vzpomínám si na jeden, kde nějaký myslivec slíbil trubku jednomu floutkovi. Často je až vtipný, jak si lidi myslí, jak na ně někdo čeká... Tak všem snílkům a sluníčkářům vzkazuji : "Nikdo na Vás není zvědavý!" Navíc v dnešní době sociálních sítí už je to tak moc zbytečné! 0% ()

hull odpad!

Bohužel jsem to viděl. Tohle nezachrání ani verze speciál Srstka + Čtvrtníček a to jsou opravdu těžké váhy. ()

LuNaj

Některé příběhy jsou opravdu dechberoucí- nechápete, co lidé ze sebe dokážou vypotit za šílenosti a Ester tomu kolikrát dává korunu:-) Odpad dát nemůžu, na druhou stranu více než průměr prostě nejde dát. ()

amyth odpad!

V mých očích naprosto neomluvitelný komerční, na nervy a city hrající pořad z dílny ČT ...... amaterská televize - jediné co tam bylo kvalitní byla Barbora Kodetová (její empatie nebyla asi vhodná) a ČT věrna své tradici okamžitě nejsilnější článek odstranila. Chaun a Janečková - televizní peklo. Esterka je podle mě hlavní příčinou proč se spousta lidí před tou kamerou neovládla - její hlas i vystupování je neuvěřitelně popudlivé - doporučuji najít si na netu co napsal o tomto pořadu a speciálně o ní psycholog ..... ()

Aintcha

I přes velkou kritiku, kterou má Pošta pro tebe tady na CSFD musím říct, že mě se tento pořad líbí. Sice jsem to sledovala jen občas, ale v televizi je k vidění mnoho horších pořadů. Pošta pro tebe se aspoň snaží udělat dobrou věc a dát rozhádané lidi opět dohromady. Některé příběhy jsou hodně dojemné. A i když Ester moc nemusím, pošťák Ondra ty nedostatky napraví :-) ()

elishia odpad!

No fujky... Esterka je tak tragicky nesnesitelna, az se mi z toho dela normalne fyzicky spatne od zaludku... Snad jediny dil, co stoji za shlednuti je ten, jak je tam setkani matky a dcery. Dcera ji dost nevybirave posle do pryc a starou pani bere infarkt v primem prenosu. Nervy drasajici. A ano, v te chvili si pripadam jako neuveritelne odporny clovek naramne se bavici nad nestestim druhych, ale tak o tom ten porad vlastne je, ne? Takovy Dr. Phil koupajici se v slzach a bez radoby psychologickych zvastu okolo... ()

kiros179 odpad!

Nefalšované "rejžování" z lidského neštěstí, na věřejnoprávní televizi? To je už opravdu příliš. Po schlédnutí cca 30 min maximálně v jednom kuse, jsem měl pocit srovnatelný s 3 hodinami sebemrskačství. Dvojice moderátorka Ester - pošťák Ondra je naprosto tragická, jako celá dramaturgie pořadu. Je mi líto, že jméno Igora Chauna je s tímhle paskvilem spojováno. 0% ()

CaMMe odpad!

Nesnáším tenhle pořad. U každého zúčastněného silně pochybuji o jeho inteligenci. Kavan je největší chudák a ta idealistická nesympatická p*ca opojená svou vlastní dokonalostí je úplně nejhorší. Brainwash jak hovado, nejvíc pak, když tam přijde někdo, kdo si pozve svého partnera a pouze mu chce vyznat lásku. Zabít takovýhle lidi, pořad zrušit a Janečkovou tak do porna. Jednou jsem přemýšlel o hvězdičce a to díky tomuhle dílu http://www.youtube.com/watch?v=8reSbHCvIqs , protože to bylo jedinkrát co se projevily mé emoce v podobě smíchu. Odpad je ještě slabý slovo! ()

Mr.nachos

Jeden z pořadů, který sledují hlavně dámy staršího věku. Na jednu stranu je to dobré,lidé se můžou znovu setkat s někým, koho ztratili. Ale až neskutečně chápavá a sympatizující moderátorka mi pije krev, takže všehovšudy jsem viděla pár dílů a rozhodně nemám potřebu si to ještě někdy pustit. ()