Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

Tominni

Sam se vydá do New Yorku, aby získal zpátky svojí lásku. Linda se zase chce pomstít svému bývalému příteli za to, že ji opustil. Tak začíná klasická romantická komedie z Hollywoodu. I když - ono je tam víc té romantiky a mezilidských vztahů - než toho vtipu. M.Broderick moc neokouzluje, ale vynahradí to Meg Ryan ve svých nejlepších letech. Nakonec se hlavní hrdina rozhodne dobře - kdo by nakonec nevyměnil Kelly Preston za Meg Ryan? Já tedy rozhodně ano. ()

pekas

Když ta Meg je opravdu nevšední a přitažlivá. Tenhle film by bez ní byl poloviční, zbytek herců by to neutáhnul a neudělal z toho lehce nadprůměrnou romantickou komedii. Takhle to dosahuje celkem přesně zdejší aktuální hodnocení. Za mě 65% ()

marek29

No, těžko se mi hodnotí film v kterým jsem se poznal.. Je fajn a milé vědět, že jako tragéd se nechováte jen vy, ale asi minimálně i režisér tohoto kousku. Herci milí, jiskry skáčou jak mají, dobovej NYC 🗽 a atmoška do které mi 4 hvězdy prostě zapadají nejvíc. Zabte mě ()

PlysovyMacko

Podarená komedia o dvoch zufalcoch, ktorí ďalekohľadom spehuju svojich bývalých partnerov a celkom kreatívnym a vtipnými spôsobmi sa snažia rozbiť ich vzťah. Všetko to smeruje k tomu, aby si svoje vzťahy vyjasnili a k nečakanej láske. Je to milé, Meg to veľmi pristane, pohoda. ()

KARLOS2

Možná až trochu sladká a ulepená romantická komedie, ale jednou za čas to prospěje každému... Kdo by nechtěl, aby se na konci dali všichni dohromady, špatní byli potrestáni, dobří odměněni... Já teda chci a proto na tenhle film mám vždycky místo na zkouknutí přichystané... ()

Cverna

Já se na takové filmy moc nedívám, ale včera večer se nějek sešly okolnosti... Co napsat.. byl to příjemný film, ničím neurazil, ničím nenadchnul... ()

thesmile

Nemůžu si pomoct, musím dát 5* ! Komedie u které jsem se fakt skvěle bavila a jedna z mála u kterých jsem se i smála nahlas. Přesně takhle si představuju romantickou komedii ()

kuře.gril

Silné 3 hvězdičky za film, který mě sice nikdy nijak neohromil, ale na druhé straně - i po několikátém zhlédnutí- mě nikdy nezklamal a vždy vcelku příjemně potěšil. Škoda, že to celkově není trochu svižnější, ale jinak- k námětu a postavám nemám výhrady. ()

marti

Trápne. Kradnúť niekomu peniaze z kreditky, šmírovať niekoho doma a ničiť mu podnikanie a to všetko len preto, lebo si našiel druhú/druhého - na tom sa ja smiať nebudem. ()

JankaPP

Mne sa tento film páči. Zabavím sa pri ňom stále keď si ho pozriem. Pár momentov je síce dosť prehnaných a nepravdepodobných ale inak je to celkom slušná zábava, hlavne keď sa človek nudí.. ()

Svadbos

Temná, spletitá komédia má svoje momenty a sympatických hrdinov, ale vážne narušený charakter Meg Ryan je ťažké si obľúbiť. Je to režisérsky debut herca-producenta Griffina Dunneho. Jeho slávny otec, Dominick Dunne , vo filme hrá reštauračného kritika. ()

mine.slayer

Absurdnost toho kam až může zajít láska a žárlivost může být i taková že se ve společném boji spojí dva Propadlí lásce a všichni nakonec najdou šťastnou cestu. Vtipný námět a scénář, zrežírované a natočené, odehrané tak že si možná budete dělat i chvílemi poznámky pro případ, že by Vás někdy něco podobného potkalo!!:) ()

Marcey199

Takový ten film neurazí-nenadchne, ale klidně se na něj příště podíváte zas, protože má něco do sebe. Možná je to krásná Meg a její praštěnost na začátku? Možná, kdoví... ()

ra0474401

Výborný. A hlavně Meg jezdí na mašině. A je správně prdlá, ještě víc než jen přiblblicky sekundující Broderick. Ale výsledek je fajn. ()

JARDAHONDA

Meg Ryan a Matthew Broderick nabízejí vtipný pohled na obsesivní stránku lásky v rolích Maggie a Sama, kteří se dají dohromady, aby se pomstili svým bývalým. Po poněkud slabším začátku se tato vtipná komedie začne pomalu rozjíždět. Romantická taškařice, kde se mísí mezilidské vzathy, humorně pojaté s netradiční zápletkou hodnotím nadprůměrem **** ()

tomkat

Žánr US romantic comedy okořeněný trochou ujetosti - oproti buranskému přístupu některých kousků to ale tady je ujetost sympatická a soucítitelná (komu z nás se někdy nezachtělo ve vztazích udělat trochu adrenalinu a vítr, zvlášť, když jsme se cítili poškození?) A ano, Meg Ryanová se pro tenhle žánr opravdu narodila. ()

Oxytocin

Romantický filmeček, který mě momenty pobavil, ačkoliv se mohlo jednat i o relativně jednodušší fórky. Musím říct, že mě film bavil zejména vedlejší rolí francouzského majitele restaurace Antona (jak chudák trpí nájezdy opice s obarvenou rtěnkou na puse, malými dětmi stříkající z pistole voňavku, ... a to vše pak musí vysvětlovat doma přítelkyni, že se za tím neskrývá další žena ... a mnohé další momentky z filmu).... a pokud bude mít někdo jiný názor tak "Vám zneuctím lebku" :)))) kdo viděl, pochopí. ()