Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

ocypuc

"Jooo, asi jsem se zamiloval" "Vypadá že jí bude tak 11, ... ale když " "Já počkám, přísahám že pro ni zůstanu panic" "To pro tebe nebude tak těžký" Ten film byl prostě nářez ()

jozef178

Sledovanie toho, ako pár superhrdinov v detskom prevedení odstráni ochrankou obklopeného bossa je zábavné, miestami napínavé a veľmi vtipné, ale stále sú to deti a to je pre mňa asi to najnezmyselnejšie na celom filme. Nedokážem si ale predstaviť, že by mal film toľko vtipu a že by to fungovalo, keby boli hlavní hrdinovia plnoletí. Ako celok pomerne vyvážené,na vyplnenie nudného večera ideálne. 75%. ()

JARDAHONDA

Komiksový snímek je nadupaný akcí, drsnými fóry, ironií a černým humorem. Cynismus, drzost a provokace jsou zde na prvním místě. Výborně ztvárněný film, se skvělou hudbou nemohu hodnotit jinak než plným počtem.. ()

yrik

Výborné, výborné, výborné!!!!!!! Možno vidět hnedle znovu! Výborně jsem se pobavil, žádné klišé, očekávané věci, patos, výborně, výborně!!! ()

TTjohn

Supehrdinské dílo které tady chybělo, takle dlouho jsem se dlouho nepobavil. A co se týče Cage tak jedna z jeho nejlepších rolí posledních let. ()

beaverkiller

Týpek v uplym úboru, co celej film dostává na držku. Než se do toho daj Big Daddy a Hit Girl, tak to stojí za hovno a je to velká trapná nuda. Pak to celkem jde, teda aspoň nějáká akce a trochu morbidního humoru. Ze skoro 2 hodin filmu stojí za to tak 50 minut max. Nejvíc hvezdiček tu dávaj maníci, co se oháněj pedofílií. Najděte si holky, cucáci!!! ()

olly32

Vaughn je neuveriteľný maniak, ktorý dokáže vyťažiť z minima maximum. Predloha sama o sebe nie je veľmi prepracovaná a celkovo nie príliš vhodná na sfilmovanie... Millar robí komiksy, strohé a krátke, ktoré nestavajú svoj základ na nejakom rozvitom príbehu, ale na čistokrvnej akcii (ale za to priam NESKUTOČNEJ akcii). Pod tínedžerským povrchom filmu sa skrýva neskutočný plnokrvný akčňák plný násilia, akcie a cool humoru. Johnson v niektorých pasážach nevýrazný, McLovin cool a Cage po dlhom čase hral naplno. A Chloe Grace Moretz je zbytočné hodnotiť, nejednému moralistovi zabrnkala na nervy :)) 100% ()

StarFsh

Niekedy "prekopanie" komiksovej predlohy pomôže k skvelému filmu (viď. Nolanová Batmanovská trilógia). To ale nie je tento prípad. Vaughn chcel z komiksovej tragikomédie spraviť iba (týnedžerskú) komédiu, lenže týmto spôsobom zničil 90% vtipov, ktoré urobili komiksovú predlohu takú populárnu a ktoré bohužiaľ vo filme vyšumia úplne naprázdno. ()

dj_p_j

Čisto náhodou som to začal pozerať na káblovke. Začiatok vyzeral ako trochu priblblá a trochu vtipná tínejdž comedy a keď sa tam objavil Nicolas Cage, povedal som si, že to zase bude nejaká riadna ko....na. Keď ale začal strielať do dievčatka v nepriestrelnej veste, tak som si povedal, ze tomu ešte dám šancu. Po hláške "tak jo vy kundy, teď ukažte co umíte" a nasledujúcej scéne som išiel do kolien, kde som s prestávkami zostal až do konca :) Podľa mňa originálna, nevtieravá a často úžasne vtipná paródia. Humor miestami dosť čierny (nemyslím afroamerický :), ale bolo to v kontexte. Chvíľami som mal pocit že takto nejako by Tarantino natočil tínejdžerskú komédiu. Nevravím, že to nemalo chybu, ale dávam 4,75 ()

ThorOdinson

Jednoducho uchvatne - uz davno som sa tak dobre nebavil. Kladasi su dobri, zaporaci su dobri, a mrtvoly padaju jedna radost :-) Jo je to jedna krvava cesta tao,ale neviem jak to docielili je tam vela emocii, a vsetko to tak naivno briliatne spolu funguje, soundtrack uzasne ide k jednotlivym scenkam - proste film je jednoliaty celok - pre surfarov je to vlna, pre gamblerov jackpot, pre zivot je to laska. Je tam vsetko - zaroven je to nadsazka, ale zaroven akcia like a hell :-) WOW moc sa tesim na dvojku.... Mindy: "I'm just fucking with you Daddy! Look, I'd love a Benchmade model 42 butterfly knife. " :) Jedno Vam garantujem Kick-Ass Vam rozhodne Kick your Ass!!! ()

KacuDLe

Vzhledem k velkému hodnocení jsem doufala, že mě film zaujme, ale ne. Sprostá slova, usekané hlavy, malá holčička s tatínkem chtějí vyvraždit celou mafii...nápad možná pěkný, ale to je tak všechno. Nevím, jestli jsme koukali na to samé, ale vůbec mě to nezaujalo. ()

Xawerius

Nářez - český název je naprosto přesný. Strhující, křeče vyvolávající, oči vykulující, do zadku nakopávající komixové orgie pod vedením Matthew Vaughna. Je to prostě luxusní film, kde je každá postava snad napsaná přesně na míru každému z herců. Víc takových kousků. ()

Asgard

Tak tenhle film u mne nemá chybu! Přiznávám, že znám z obsazení jen tak polovinu herců, ale každopádně všichni předvedli dobrý výkon! Když člověk není morous, myslím, že se mu to bude také líbit. BTW: Film má skvělý soundtrack! ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu