Dospělá dcera představí rodičům svého nového partnera, který se živí jako policista. Problém však spočívá v tom, že otcovi se její přítel vůbec nelíbí a snaží se jejich vztah překazit... (Handle)

Handle

Tv film, který už jsme stokrát viděli, není to absolutně nic novýho, ale já o tom v odpoledních hodinách ani nějak nepřemýšlel a jako oddechovka to bylo docela i neškodné.. i když je pravda, že humor, herecké výkony a celkový dojem tak trochu někam zmizeli.. Slabší 2*.. ()

castor

Jejda, tři* si to ani při té nejlepší vůli nezaslouží, ale.. Líné víkendové odpoledne, kdy venku panují třicetistupňové teploty, je jako dělané pro jinde a lépe viděnou story o tom, jaké příkoří spočívá v setkání s potencionálním (a ekologicky smýšlejícím) tchánem a tchýní.. Typické francouzské balení a humor, který by nezasytil ani jednu podprůměrnou epizodu M*A*S*H*e, ale když už panují ty teploty.. ()

Snorlax

Roztomilá ptákovina s blboučkým příběhem, snaživými pokusy o vtip, ale obrovským šarmem. A výsledkem je průměrný film. ()

rikitiki

Z nepochopitelných důvodů se snímek jmenuje Ideání zeť, i když mnohem příhodnější název by byl Příšerná matka. Hlavně kolem postavy nezodpovědné, prolhané a podvodnické matky se totiž celý příběh točí. Pokusy o humor zemřely v zárodku, sledujeme jen úmornou vztahovku o jedné disfunknční a druhé nesympaticky přepísknuté rodině, která adoruje bio a tyranizuje tím okolí. Postavy nejednají logicky, stejně jako příběh se dostává nesmyslným dějem pouze do slepých uliček. ()