Poltergeist

• Česko Poltergeist (viac)

Z čoho máte najväčší strach? Pokojný život rodiny Bowenovcov sa navždy skončí, keď sa v okolí začnú diať podivné veci, ich dom na predmestí napadnú rozhnevaní duchovia a všetkých obyvateľov prenasledujú zlé sily. Keď desivé bytosti začnú svoje útoky stupňovať a unesú najmladšiu dcéru, musia ostatní členovia rodiny spojiť svoje sily, aby ju zachránili, skôr než navždy zmizne v inej dimenzii. (TV JOJ)

Mark1983

Hodnocení nového zpracování filmu Poltergeist bych klasifikoval za emoční až emocionální,což i když se malá holka nejmenuje Carol a dosti věcí je v příběhu pozměněných tak i přesto jsem přesvědčen,že jen kvůli tomu není film o tolik horší než původní snímek. V tomto případě to vidím stejně průměrně jako u původního. ()

StanleyVanH

Film utahaný takový nemastný, neslaný, bez štávy prostě. Vadilo mi, že se tam bálo jen to jedno dítě, ostatní jako by duchové byli každonedělní návštěva v kostele. ()

joslin246

Naivně jsem si myslela, že když se mi nelíbil originál, budu u kopie více nadšena. Jdu si naliskat za roh. Horor/nehoror pro děti v předpubertálním věku. ()

Lukkyn

Po atmosféře původního kousku ani památky. Ovšem cením snahu o to, aby to byl víc horor, než rodinný film. (což mi původní film připadal). Sam R. tu nedostává tolik prostoru předvést své herecké umění , protože prostě není kde. Ovšem vdechnout stařičkému Poltergeistovi novodobý vizuál se povedlo a nebyl z toho zase takový průser. Za mě průměr a nejsem si jist , že tohle téma mělo na víc. Já myslím, že ne. Mě totiž doteď není známá Poltergeistova motivace proč jako barák vydáva statičkou elektřinu, proč tam hejbá s věcma, pouští alarmy a podobný hovadiny.Ale toho využívají skoro všechny horory :-) to by si člověk nevybral , takže i kvůli Samovi (ikdyž se tu nepřetrhl) dávám průměr!!!! ()

Skunkiee

Ach jo.Co my jako dětí vykopali kostí na zahradě a nikdo si s tím nelámal hlavu. Ty Američani jsou prostě divný :D ...............Hodně přehnaný. Dalo se to natočit o moc líp. Napětí nízké, lekačky nula, příběh prostý. Jedno podívání asi bohatě stačilo. SPOILER: A aby horor končil happy endem? To je zlo! ()

Brumbambule

Tak jsem si dala tu práci a pustila jsem si pro srovnání oba filmy. Jak ten z roku 1982, tak ten z roku 2015. Musím uznat, že každý má něco do sebe. Co mě teda ale zarazilo bylo to, že na to jak je dnešní doba na efekty narvaná, tak v tomto filmu je na můj vkus efektů až podezřele málo. Čekala bych přece jen trochu více toho "poltergeista", nějaké hýbání židlí, kývání podezřele nízko zavěšených lustrů apod. Jediné co splnilo v tomto mé očekávání, byla jakási pyramida z dětských komiksů, to je vše. A jako největší chybu tohoto snímku v porovnání s tím předešlým beru hudbu. Správná hudba a zvukové efekty je podle mě víc jak 50% každého hororu a v tom je tento snímek bohužel slabší než ten předchozí. Ostatně jako většina dnešní hororové tvorby. Takže za mě průměr, bohužel. ()

zekon odpad!

Další z remaků co parazituje pouze názvem na dobrém filmu. Nedívatelná trapná nuda, odstřiženo po 46 minutách. Fuj!!! ()

Mesmeric

Co na to říct, no. Neviděl jsem původní film, takže budu hodnotit jen tento kousek. Když to zjednoduším, tak jak to nadějně začalo, tak to šlo hopem pěkně do hajzlu. Nevím, koho napadlo obsadit do role starajícího se fotříka Sama Rockwella, ale zaručeně vím, že dotyčný ba zasloužil zmáčknout koule ve skřipci. Psychopaty a vyšinuté kriply hraje perfektně, tak proč to měnit? No, po úvodním strašení, které bylo docela fajn, se do nefunkční rodiny nakvartýruje nějaká kráva, která dříve kouřila jednomu Irovi, co dělá fejkové vymýtání ďáblů v TV, ale jako bacha on to umí i doopravdy jako jo???? Ach jo, další domrdaný horor, který si mohu odškrtnout ze seznamu. ()

zeromen

Slušně natočená předělávka, dokonce si troufám říct že je lepší než originál!!! Co se týče obsazení, slušné.// viděno na DVD: 75% ()

Hannynko odpad!

Horší ho... (ja to nebudem ani volať horor, radšej to nazvem B-čkove sci-fi ) som už veľmi dlho nevidel a to som si pustil už kadejaké prepadáky. Milujem horory no tento film je podľa mňa jednou s najväčších urážok tohoto žánru. Hnus. Možno prvých 5-10 minút som si ešte hovoril, že to možno nebude zlé ale bohužial nedokážem tomu dať ani 1 hviezdu z milosti... ()

BLStryker

Naprosto zbytečný remake kultovního hororu (alespoň pro mě) z roku 1982. Kdybych měl film hodnotit jedním slovem, řekl bych unylost. Nemělo to šťávu. Řemeslně samozřejmě zvládnuté (efekty apod.), ale pocitově se mě to nijak nedotklo - ať už dějem, nevýraznou atmosférou nebo vybranými herci. Nemůžu si pomoct, ale Sam Rockwell mi díky těm různým pošukům co už hrál, do role otce rodiny moc nesedí. I přes všechny ty nedostatky dávám slabé 3*, pro duchařské filmy mám slabost. ()

Sashmen13

Focking domy na hřbitovech. No s originálem to má společného jen jméno. Děsivé to není, hlavně když duch mrdne židlí o stěnu, aby týpkovi jako ukázal: D. Já radši původní indiánský hroby. ()

Feacher

Laciná napodobenina původního filmu, pouze obohacená o moderní filmové efekty a technologie. Všechno je jinak až podezřele podobné, což byl asi určitě záměr. Nicméně nejsem fanouškem napodobenin, spíše originálů... Slabší 2 hvězdičky ()

copstp

Okopírovaná sračka s netradičně trapnými herci. Respektive extra nesympatickými. Pokud bych chtěl něco honit, tak ne určitě v tomhle domě poltergeista. Takže recenze poplatná kvalitě filmu. Naprosto stejně na hovno. ()

flyer.nick

Je to lepší než jak hlásá ČSFD, ale stejně je to bída. Nic moc se tam nestane a divák ani nemá komu fandit. Jeden nebo dva lepší momenty, ale celkově nic moc, k tomu slabé efekty a nudní herci a je to. ()

Miroslav.Zac

I když duchařinám moc neholduju, pustil jsem si Poltergeista hlavně proto, abych viděl, jak se remake liší od originálu a co nabízí lepšího. Bylo tam pár dobrých scén, pár špatných, duchové taky nevypadají špatně, ale těch několik málo vlasů, které mi zbyly, se prostě ne a ne zježit nepříjemnými strašidelnými momenty, které by mě snad i nadzvedly ze židle. škoda. mohla tím klidně začít nová série. ()

kapitan007

Trocha detinský film ktorý uchváti skor nàst rocnych ako starších divákov,celé to bolo dost nerealne ale odcenujem 3D formu a vcelku fajn efekty,po celý cas som nemal nutkanie pozret sa na hodinky ale pokial by to trvalo viac ako tu hodinu a pol urcite by ma to zacalo nudit,prekvapil ma koniec a scena zo scucnutym autom a zvrat,samozrejme nesmel chybat hrdina filmj ktory sa obetoval v prospech rodinky,poltergeist urcite nieje najhorsim hprorom aky som videl ale zdaleka anj najlepsim takze 3/5 za snahu... ()

Va33ek

Remake se pěkně držel svého originálu až na pár maličkostí, což bylo příjemné překvapení. Co byla ale rána vedle byl pan exorcista. Jeho role a reality show mi ubírala na tajemnosti což se podepsalo na filmovém celku. Z toho důvodu 3*. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných

05.01.2014

Nejspíš dobře víte, že je současný Hollywood semeništěm nepřeberného množství remakeů a rebootů. Zvláštní zálibu v nich má studio MGM, které spoluprodukuje Hobity nebo Bondovky a i jinde se snaží… (viac)