Tínedžer Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko - je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve a čaká ho štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlett. O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v tínedžerskom veku je na bode mrazu. Po tom, ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu, ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17. (TV Markíza)

PetkaW.

Neškodný a chvílemi i zábavný film, který pobaví. Na páteční večer, kdy nic jiného v televizi nedávají, je Znovu 17, zdraví nezávadnou volbou, u které člověk nemusí nijak přemýšlet a ještě se zasměje. I Efron mě v téhle roli vážně bavil, a to ho normálně moc nemusím. ()

J*A*M*A*L

No vlastně to byla docela slušná komedie zábavná, romantická prostě to co se od filmů se Zacem Efronem očekává bohužel na filmy se můžu koukat asi jen sám a nebo s přítelkyní, protože jsem měl film zaplej zrovna když ho dávali v bedně a zrovna jsme slavili takže z filmu jsem toho moc nevyžral, ale nepůsobilo to zrovna nejlíp a většinu jsem přeci jen viděl.69% ()

Darik

Velmi příjemná jednohubka, ve které Zac Efron ukázal, že umí hrát (a nemyslím tím basket). Příjemné překvapení za 60%. ()

nylo

Efron - na toho se fakt dá dívat:D...Perry - ještě, že tam moc nepobyl....Lennon - nejzajímavější a dodal tomu jiskru, škoda, že ho nebylo víc.....dějově průměr o tom, jak zjistit, že to co jsme si vybrali, nakonec bylo to nejlepší 50% ()

peetriss

Jednou z nejkrásnějších vlastností filmařiny je, že dokáže diváka zavést zajímavých do situací, které jsou v realitě nemožné. Vrátit se zpět do svých sedmnácti je jednou z nich. O to více mrzí, když tvůrci s takovouto myšlenkou naloží mdlým, nevtipným, šablonovitým a nenápaditým způsobem, jako v případě Znovu 17. Obsazení Zaca Efrona nebylo trefné, podobně jako Matthewa Perryho, který byl jako „přátelák“ ok, v další filmové kariéře je však velmi nevýrazný, stejně jako zde! Jedna velká exhibice klišé! ()

kikka20

Podle mě tento film odradí většinu lidí jen proto, že tam hraje milášek Troy z HSM. Ale to by udělali velikou chybu, kdyby se na toto nekoukli. Tohle je skvělý film, hrajou tam výborní herci. Zac Efron a Matthew Perry jsou opravdu dobří herci. A tuto komedii ztvárnili opravu skvěle. Komedie to je na 100%. Pořád nechápu jak Zac mohl sníst ten sendvič s těma různými věcmi.. to byla vážně... zajmavé. ()

Marina111

Musím uznať, že po pozretí tohto filmu som si mierne vylepšila mienku o Zacovi Efronovi. Iste, nebolo mi dopriate viac, než priemerná komerčná americká komédia, ale fakt som sa odreagovala, ba aj zabavila. A nemusela som sa k tomu nijako zvlášť siliť. Klobúk dole. ()

Yardie

Lepších 60%. Docela milé překvapení. Oproti mému očekávání jsem se velice dobře bavil a několikrát dokonce dost silně zasmál. Film měl tempo, švih a vtip a velmi dobře se na to koukalo. Dokonce i na Zaca. Slušná zábava! Howgh! ()

Michelleee

Nic objevného, po pěti minutách Vám bude jasné, jak to dopadne. Průměrná neškodná "high school" komedie na kterou můžou rodiče pustit svoje třináctileté dcery s čistým svědomím. Zac tu má velmi výchovný monolog o zahájení sexuálního života, ze kterého stříká patos proudem.. Navíc se v průběhu filmu několikrát sám(!!) dojme k slzám.. Přesto musím připustit, že má jistý komediální potenciál..a konečně do jisté míry chápu ty zástupy nadržených školaček, protože Zacovi nelze i přes umělou vizáž upřít charisma..Snímek není žádnej zázrak, jako oddechovka ve zkouškovým, ale splnil účel-pobavil, nemusela jsem nad ním vůbec přemýšlet a Zac byl více než koukatelnej:)..navíc jsem měla lístek do kina zdarma-takže si nemůžu stěžovat :D ()

sedlo03

Překvpení pro mě. Zacka nemám rád, ale jeho výkon byl víc než dobrý. Sympatická komedie. Asi jim přicházím na chut :) 70% ()

senyor

Nuž, bez ohľadu na všetky nedostatky ma táto "tuctová" romantická komédia dobre pobavila. Gagy s kamošom Nedom boli väčšinou vydarené a dobre vypointované. Samotný dej už troška pokrivkáva a hlavne v závere sa mení na klišovitú báchorku na hranici pozeratelnosti. Napriek tomu, neviem prečo, ma to celé iritovalo o dosť menej ako iné filmy tohto žánru. A bez ohľadu na to, aký je Zac objektívne zlý herec, mať tak 13 rokov a vagínu asi som zamilovaný... ()

Gerrard8

V pohode film... celkom som sa pobavil, ale určite to nie je niaky trhák a film zarobí 50% len na Efronovi... kôli jeho fanúšičkám. Bol som na tom v kine a 90% bolo mladých teenegeriek... ()