Tínedžer Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko - je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve a čaká ho štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlett. O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v tínedžerskom veku je na bode mrazu. Po tom, ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu, ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17. (TV Markíza)

MareT.

Ono se na to dá dívat, ale nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vytřískát více. Záopletka není vůbec originální, tak měli tvůrci přijít s něčím novým a místo toho přišli s hezounkem Efronem (který ale není tak hrozný herec, jak jsem si myslel), který v každé druhé scéně moralizuje a dává rady svým vrstevníkům. Neurazi, nenadchne... ()

kamisu

Dost zábavná komedie, která sice nepřišla s ničím novým, ale pobavila i tak. A Zac Efron může hrát třeba ve stech hrozných Muzikálech ze střední, ale podle mě je prostě dobrý herec a hlavní role se zhostil s humorem a stylem sobě vlasním. Koneckonců výkony všech herců byly na tomto filmu asi to nejlepší - původně jsem chtěla zmínit pár jmen, ale pak jsem zjistila, že bych musela vypsat celé obsazení (ale Michelle Trachtenberg si neodpustím :D). ()

Orthank

Konečne príležitosť kde sa dá na Zacka Efrona pozerať bez toho, aby mi prišlo nejak zle. Teda popravde nie je to len Zackom ale aj samotný dej je prekvapujúco stráviteľný. To však nič nemení na tom, že po jednom pozretí mi tie tuctové a sladké rečičky ideálneho partnerstva vôbec nebudú chýbať.....A tých pár vtipných hlášok, môžem s čistým svedomím pochváliť, vzhľadom k tomu, že ich je skutočne len zopár, v inak dosti veľkom množstve priemerných, čiastočne úsmevných gagoch.... ()

Shakeus

Tyhle komedie, to je něco pro mě. Vidím je tedy jen zřídka a předchází tomu obyčejně shoda několika okolností. Nevím, kdo je vlastně cílová skupina takového snímku. Dialogy jsou trapné, jednoduché a hlavně nevtipné, protože jsou nudné. Celé je to jen velká nuda. ()

dopita

Zase jedna morální srágora o síle lásky, rodinných hodnot.... Povětšinou docela dobře koukatelný film pohřbívaj občasné pasáže, ze kterých se mi zvedal žaludek. Zaca Efrona neznám (po nahlídnutí do jeho filmografie už vim proč), je to sice přeslazenej hezoun, ale film celkem v pohodě utáhl skoro sám. To vynikne zvlášť v porovnání s Matthewem Perrym, kterej je mdlej až hanba a víceméně se filmem jen potácí. Naštěstí se objeví jen na krátko v úvodu a závěru. Ovšem nejlepší z celýho filmu je, jak se pošahanej Ned snaží sbalit ředitelku školy. ()

Hanys_

Vděčné téma, stejně jako cestování časem a měnění si s někým podobu. Tady to odtáhl skoro celé Efron sám a asi to pro většinu v té době musel být slušný šok, jak skvěle se s tím popasoval. ()

aquiver

Nač hledat shovívavost, tahle komedie je silně podprůměrná i v rámci svého žánru. Primitivní nepovedený scénář, špatné herecké výkony, trapný humor. 20 % ()

Adramelech

Žádné velká sláva, ten film, ale téma zajímavé, i když už trochu otřepané. Já, kdybych se mohl vrátit v čase, bych neměnil vůbec nic, ale lépe bych svého času využil. Přikládám záznam snu, protože minimálně jedna uživatelka tyto záznamy ráda čte. A jedna je už velmi mnoho, jak kdysi řekl Einstein. - - - Sen o Janě O. (v noci z 14. na 15. listopadu 2017) - - -     Je mi zase sedmnáct let. Nacházím se v bytě, který je směsí mého současného pražského bytu a někdejšího táborského bytu. Sedím na gauči s Janou O. Jana je svlečená do spodního prádla. Mazlíme se.      Najednou v zámku u dveří bytu zarachotí klíč. Rodiče se vrátili dřív, než jsem předpokládal. No to je překvapení. Jana zareaguje jako moudrá a zkušená žena. Hbitě vystartuje, přes druhý pokoj proběhne do kuchyně, postaví se ke sporáku a začne míchat guláš, který se na něm vaří. Každému musí být jasné, že si šaty odložila kvůli tomu, že jí při vaření bylo horko.      Rodiče vejdou do kuchyně a já se chystám představit jim svoji návštěvu. Jednu ruku položím Janě na rameno, druhou na bok, aby bylo jasné, že mluvím o ní, a řeknu: „To je...“ „Budoucí žena,“ dopoví Jana. Nechci její tvrzení vyvracet, ale aspoň je takto upřesním: „To je něčí budoucí žena.“ „Já myslím, že chtěla říct, že sem přišla z budoucnosti,“ poznamená otec. „Ať přišla odkud chtěla, umí se točit kolem plotny, takže by z ní jistě byla dobrá manželka,“ opáčí matka. Jana hlasitě polkne. Matka na ni vlídně pohlédne a pokračuje: „Koukám, děvenko, že jsi z toho vaření celá rozpálená. Nabídnul ti ten náš kluk aspoň sklenici vody?“ Jana přikývne, i když žádnou vodu nedostala. O tom, že vedle v pokoji má nedopitou sklenku s vínem, pomlčí. Protože rodiče k nálezu polonahé krasavice ve společnosti svého syna nemají žádné další připomínky ani dotazy a protože guláš bude ještě nějakou dobu muset probublávat, než bude hotový, můžeme se s Janou zase věnovat svým záležitostem.      Zamkneme se v ložnici. Najednou jsme spolu v posteli. Chystám se Janu obejmout, ale ona řekne „moment“, vyndá z kabelky náplast a přilepí si ji na podbřišek. Zeptám se, co to tam má, protože si myslím, že si přelepuje ještě nezahojený škrábanec, který si způsobila při nějaké performanci. „Zátěž,“ objasní Jana. „Při orgasmu mám sklon levitovat a nechci si rozbít hlavu o strop.“ Tázavě na ni pohlédnu. Jana vysvětluje, že než přišla na tenhle trik – přilepit si náplastí rybářské olůvko na těžiště těla – musela se při souloži zatěžovat kameny, což bylo dost nepraktické.      Milujeme se. Jana mě pohladí po vlasech a řekne: „Tak vidíš, ty ňoumo, jak je to pěkné.“ ()

BuddyO

Jedná se opravdu o vtipnou, v podstatě romantickou, komedii s Matthew Perrym a nynějším idolem náctiletých děvčat Zacem Efronem. Prvně jmenovaný nic nezkazil, a svým rozpačitým obličejem odehrál film tak jak to umí. Vždyť s tímto žánrem má nemalou zkušenost. Druhý jmenovaný mě poměrně mile překvapil a dokázal bych si ho představit i v kvalitnější a vážnější roli. Ale čas ukáže, jestli má vážně talent, nebo jen hezkou tvářičku, co právě letí. Jinak k ději mohu říci jen to, že se nejedná o nic originálního, ale to právě vynahrazuje již zmiňovaná vtipnost - naštěstí ne trapnost. Film mohu vřele doporučit, neurazí vás a budete se po něm cítit uvolněně. 3* - 65% ()

Bety88

Po dlouhé době vcelku příjemná komedie. Původně jsem chtěla dát tři hvězdičky,ale za to připomenutí těch pravých hodnot, na které tak často zapomínáme dávám čtyři. ()

Greny

ale zase až taková hrůza to nebyla a celkem mě dostal Thomas Lennon v roli naprosto originálního individua a kdyby jeho postava ve filmu nebyla, tak by to vyšlo pouze na 2*..co dál říct.. Zac Effron - klasika, která má přitáhnout hordy puberťáků, ale chvílemi si film hraje na něco víc ... a právě tahle nejdnoznačnost mezi komedií a lepší komedií vyslovila verdikt 3* ()

ThomasCrown

Niektoré komédie sa skrátka vydaria a v tomto prípade je to (k nevôle väčšiny) aj vďaka Zacovi Efronovi. Nie som až takým veľkým fanúšikom jeho osoby, ale je pravda, že HSM3 a 17 Again sú veľmi príjemné, oddychové filmy. Humoru je tu nadostač a nie sú to len klasické vtípky. Hudba je správne naladená a dotvára atmosféru. A ako protiváha k Zacovi je tu viacero lákadiel ženského pohlavia, medzi nimi Michelle Trachtenberg a hlavne Leslie Mann. Spoločné scény s ňou a Zacom sú veľmi zaujímavé a ich tanec je v jednom momente až hriešny:) ()

chaometic

Stejná blbost jako všechny Zackovy komedie.. Toto je komedie u které jsem se nezasmál. Seriál je ve stejném duchu jako Muzikál ze střední. Mathew Perry? herec do počtu.... ()

jasiska

Prvý problém, ktorý s týmto filmom mám, je, že to určite nemôže byť komédia, pretože nie je vtipný. Druhý problém je, že v mojej puritánskej mysli je to celé divné - 17-ročný chalan baliaci mamu svojho kamaráta, 17-ročné dievča nevediac baliace svojho vlastného otca... Celkovo ma film pomerne bavil, aj keď určite nebol ničím výnimočný. ()

PetkaW.

Neškodný a chvílemi i zábavný film, který pobaví. Na páteční večer, kdy nic jiného v televizi nedávají, je Znovu 17, zdraví nezávadnou volbou, u které člověk nemusí nijak přemýšlet a ještě se zasměje. I Efron mě v téhle roli vážně bavil, a to ho normálně moc nemusím. ()