Návrat do Silent Hill 3D

• Slovensko Návrat do Silent Hill (viac)

Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Horory sledujem uz nejaky ten piatok, ale takuto zufalost dostat do prehravaca, je fakt za trest. O vysinach Silent Hill1 moze tato patlanina len snivat, nema nan ani z jedneho uhla pohladu /rezia, scenar, herci ...../ 10 % ()

Petoss1

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Škoda, že som sa ani raz nezľakol. Viac ako vizuálna stránka dokázalo trošku vyburcovať atmosféru skvelé ozvučenie. A 3D bolo veľmi slabé. ()

Streeper

Město Silent Hill jako takové se jim povedlo. Scénář nelogický. Herecké výkony strašné. Čekala jsem pár lekavých scén a při tom jsem se ani jednou nelekla. ()

bourec

Tak moje hodnocení bude bez ovlivnění hraním hry Silent Hill.V životě sem žádnou hru nehrál,ztráta času,navíc v hospodě se blbě hraje.Takže vaše úchylný hlášky jak trapně to rejža zprznil,a nepochopil báječnou atmošku hry,a že je to hovado házim za hlavu.Já budu hodnotit jen podle toho,jak mě film baví.No,zas taková hrůza to nebyla,ale pravda je,že dějově to nijak skvělý neni.Nijak to události neposune,závěrečný rozuzlení je trapný,a atmosféra taky nic moc.Jediný plus je ta bizárnost postaviček,ty se povedly.60%. ()

cariada

Poměrně jsem se děsil jak malý to má hodnocení, tak že jsem nečekal nic moc, ale o to víc jsem byl překvapen. Zvlášt, když na tenhle film jsem se těšil už řadu let prakticky hned po skvělém prvním dílu. Na můj vkus nemuseli tvůrci tak dlouho čekat a už mohl být dávno i třetí díl. největší kámen Úrazu je hlavní hrdinka Heaher či spíše její představitelka Adelaide, která není moc sympatická a tudíž jí tolik nefandíte. Děj má největší spád až když se vše vrátí do Silent Hill. Atmosféra je krásně ponurá a popel se sype ze všech stran. Po rozpačitém úvodu se vše vrátí tam kde by to mělo být a napětí jen stoupá. Jsem zvědavý jestli se dočkáme pokračování? ()

Flaxik

Pokračování psychoobrázkových orgií je sice znatelně slabším odvarem čaroskvoucí jedničky, ale pořád je na co valit zakalené bulvy. V chaosáckém úvodu divák znalý jedničky nějako nechápe, kde se ta dcerka v pokročile adolescentním věku vzala, ale po kostrbatém vysvětlení a nezbytné tatínkovské zápletce se jede vesele zpátky do města, plného mlhy a hořících kousků novin. Příšerky jsou opět vyňuňané na samou hranici koukatelnosti a krásný souboj dvou démonů, stejně jako figurínový pavouček či moc a moc zlobivé zdravotní sestřičky s detektory pohybu potěší srdéčko každého úchyla. Doporučuji všem fanouškům Hellraisera, cenobitovské pocity z některých monster jsou až znepokojivé. Komentář k některým zdejším komentářům: já jsem tam fakt žádné zásadní dějové zvraty nepostřehl, ale možná jsem jen necitlivé hovado. ()

Rodriguez

Moje očekávání to nepředčilo (ani první výtečný díl), ale jako pokračování na které jsem čekal dlouhých 6 let je to uspokoující! Možná bych nepohrdnul i třetím a posledním návratem do Silent Hill! 75% ()

humanbeing

Už je to nějaký ten měsíc, co jsem druhý Silent Hill viděl a popravdě se mi do komentování moc nechtělo, protože jde fakticky o zklamání. 3D je sice hezké, efekty taktéž a jako DTV pokračování, od kterého byste nic nečekali, by to zřejmě obstálo, ale jak skvělá byla jednička, od pokračování jsem přece jen čekal "trochu" víc. Nejvíc mě šokoval Pyramid Head jako kolotočář. Jelikož jsem velký fanda super strašidelného herního dílu SH 2, moc dobře jsem se v té chvíli v kině jako fanoušek necítil. Sestřičky byly fajn, to je asi jediné, co bylo víceméně bez chybičky. Hodnocení mezi pěti a šesti body. ()

MovieKings

Je veliká škoda, že se filmu nedostalo většího rozpočtu a kvalitnějšího scénaře, jinak by se s největší pravděpodobností jednalo o další hororovou pecku podzimu, kterou zůstává Sinister. Můj hlad po hororech v kině je na čas ukojen, ale chtělo by to další žánrové přírůstky :-) ()

Larushka

Nechápu důvod, proč se to hrálo ve 3D. To i ty trailery před filmem ve 3D byly lépe udělané. Oproti prvnímu dílu slabota, spousta amerických klišé, děsivé to vůbec nebylo. Na Jona Snowa jinak jsem si musela chvíli zvykat. Celkově to bylo podobně slabé jako Kletba z temnot. Snad se mi podaří spravit si chuť Sinistrem. ()

Pajky3

Hororový pátek Part V. - Sean Bean umře, to je přece jasný. No i když o tomhle ten film není. Hlavní hrdinka, která mi silně připomínala mladší verzi Michelle Williams a k tomu John Snow z GoT. Co na tom, že to nedávalo smysl, i tak to bohužel patřilo mezi ty lepší kousky naší hororový noci, i když jen těsně. Pokud se někomu nelíbil první dál, ať tenhle ani nezkouší. Sny a realita, to nemá cenu ani rozeznávat, protože film nejen v tomhle absolutně nedává smysl. Docela mě překvapilo, že na straně zla se ukázala taková jména jako Carrie Anne Moss a Malcolm McDowell. ()

asinus

Zbytečný návrat v pomalém "speedrunu" nejhorší neexistující herní epizody Silent Hill. Režisér Basset si vybral slabší moment, nezajímavé postavy hrají v takřka absentujícím příběhu mizerní mladičtí herci, Radha Mitchell skoro ani nedorazí, zkrátka všechno špatně. Nejvíc mě zamrazila u rozkopnutých vrat do dalších pokračování. Bojím se, že bude pokračovat krácení rozpočtů a sešup kvality po vzoru jiných hororových sérií. Nedůstojné pokračování zajímavé jedničky. ()

Iwus.ka

Kdyby se Alessa alias Sharon alias Heather vybodla na svého papínka, nenavštívila by zlem nasáklý Silent Hill, kde úřaduje její prohnilé alter ego a místním se to vskutku nelíbí. Jasně, turistika tam s takovou nepokvete, ale byla by škoda se zbavit těch príma kreatur... Jsem překvapená z tak mizerného hodnocení, protože já se bavila. Jistě má na tom určitý podíl i to, že mám odehrané všechny dosud vydané hry a proto je to, dá se říct, moje srdcovka. ()

WolfR

Jednička se stala králem videoherních adaptací, dvojka už je jen laciný šmejd, který má posbírat pár dolarů navíc. A i když pár pasáží bylo krásně ujetých, pořád je to víceméně nudně splácaná vyumělkovaná ohyzdnost bez atmosféry, slabé 2 hvězdy. ()

Jermann

Začíná to slibně .. popel se pomaloučku snáší, siréna houká a skrze loupající se stěny prokukuje drátěné peklo se vším, co k němu patří. I příběh se zpočátku rozbaluje vcelku neškodně, než ovšem přijde jedna ukecaná scéna v motelu a s ní první větší zvrat. Od té chvíle jde celý snímek rapidně "downhill", scénář se motá ve zbytečných postavách a přiblblých dialozích pro nepozorné či rovnou pro slepce, ale hlavně postrádá jakoukoli gradaci, nemluvě o vyvrcholení. Je to obrovská škoda .. už kvůli toho talentu, který se podařilo překecat. ()

KajusaK

Jednička je mnohonásobně lepší to na úvod. Příběh byl dobře promyšlený, ale zpracování ne. Herci mě vůbec nezaujaly,nepřesvědčili, "příšery" byly k smíchu, což je asi blbě..Celkově mi to přišlo jako velmi nepovedená parodie na horor. 2* bohužel ()

Od fantasy zpátky k hororu

Od fantasy zpátky k hororu

28.11.2010

Touhle cestou se ubírá kariéra britského sympaťáka Michaela J. Bassetta (foto). Není divu – Solomon Kane byl sice fajn, ale (i díky neuvedení v amerických kinech) na sebe nevydělal a na původně… (viac)

Silent Hill pokračuje

Silent Hill pokračuje

08.11.2010

„Neexistují kvalitní filmové adaptace počítačových her,“ tvrdí někteří. „Kromě Silent Hillu,“ kontrují jiní. Na dvojku úspěšného hororu z roku 2006 se čekalo hodně dlouho. Christophe Gans má ale… (viac)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (viac)

Do vězení, z vězení

Do vězení, z vězení

01.10.2009

Tento týden se roztrhl pytel se zprávami kolem vězení a vězňů – těch filmových i těch skutečných. Jak už určitě víte, ve Švýcarsku byl za své 30 let staré hříchy zatčen Roman Polanski a bude to mít… (viac)