Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

Kamca_

Zdaleka to nebylo tak dobrý jako film Nikdy to nevzdávej. Čekala jsem víc a jsem hodně zklamaná. Nikdy bych nečekala, že se u filmu s takovou tématikou budu nudit. Channinga mám hodně ráda, ale tady v té roli mi nepřišel nějak výrazný. 35%. ()

Terva

Film, kde je sice trochu víc hereckých hvězd, než je zdrávo, ale bohužel jejich "koncert" vyzněl jen průměrně 50%. Ani konec nepřinesl nic závratného. ()

moviesfan

Ani nevím co bych zde měl chválit. Film mě nenadchl, ale ani neuspokojil. Chyběl mi alespoň nějaký adrenalin, akce, prostě cokoliv, abych se nenudil. Pozitivem je herecké obsazení, které nezazáří, ale ani neurazí. ()

Marek1991

Áno život je boj, realita je iná ako nám ukazujú a rozprávajú iní, aspoň vo väčšine prípadov. Hodnotovo nie vždy podľa mňa, niekedy som bol smutný z konania hlavného hrdinu. Ktorého hral mimochodom jeden z mojich najobľúbenejších hercov a zahral ho skvele. Celkom znesiteľný boj, zaujímavé dialógy a príbeh človeka a dobrá hudba. Avšak čakal som trocha viac. ()

Torision

O tom, že je to hovadina na jedno zkouknutí není pochyb. Stejně jako není pochyb o tom, že se jedná o další tuctovou story o nule, která se stane hrdinou.. Jasně. Já mám třeba tyhle filmy rád, stejně jako Channinga a pouliční brawls, takže jsem s dokoukáním Fightingu neměl problém a nijak extra jsem se ani nenudil. Poslední bitka stojí fakt za to, i když v Never back down byla mnohem lepší. :) Pozn. A vůbec, jestli jste ještě neviděli Never back down, tak si ho pusťte. :) ()

kikuka

Uff! Uff! Tak tento film skutočne transcendoval akékoľvek moje pokusy o jeho pochopenie..Vážne, koľko ľudí ho SKUTOČNE "režírovalo" a prečo každý jeden "hral" v nejakom inom filme a za aký sen to vlastne mladý bojoval?.. ()

MartinezZ

8.6.2010 ~ Tak ne, dneska si chuť evidentně nespravím. Channing Tatum jako pouliční póvl mající prd na práci a zálibu v třískání do držky jiným póvlům se stejnou zálibou. Ale no tak, to tomu někdo nemohl vymyslet alespoň příběh? ~ Channing je asi nějaký drobný zlodějíček a flákač z ulice (alespoň to tak vyznívá, jestli to tak je, netuším, viz. dále) a jednou se takhle nachomýtne k týpkovi, co shání maso na ilegální zápasy. A Channing samozřejmě je ten pravý, nemá co dělat a tak prostě jde "do ringu" a se soupeřem si navzájem mlátí do huby. Fakt zábava. Ukrutná. Podřadné existence, které jsou buď hovno a nebo jsou hovno s plnou prdelí peněz, se baví čuměním na to, jak se dva pitomci mlátí do krve. ~ Mezitím se Channing vyspí nevědomky s přítelkyní (asi, viz. dále) jeho "agenta", v ději se objeví jiný vylízaný blb, taky zápasník, mající něco společného s minulostí Channinga (co nevím, viz. dále), kterého na konci Channing asi co, schválně?! ~ Já to nevydržel. Místy jsem musel šoupat děj, což vážně běžně nedělám, ale vskutku existují výjimky. Zbytečné žvástání nudící v už tak dost nudném nepříběhu jsem prostě snášet odmítal. Možná je tohle za mořem hrozně cool, v mojí hlavě ale ne. Jestli s tím chtěli navázat na nějaké "van Dammovky" z osmdesátých let, spletli si století. ()

mysiak

Život je Boj je presne nalinkovaný film..looser sa vyšvihne, sláva stúpne do hlavy, pád na takmer dno, a potom finálny úspešny comeback...potom čo je na tom filme za 3?....tak dobrá hudba, netypické bitky..sú reálne...a dobré obsadenie, ale Channing Tatum nevie hrať..oddychový nenáročný film ()

sonnak

Slabé dvě a pár spoilerů navrch: Otravný Howard, nevýrazný Tatum, nudné a dlouhé. Dialogy jako parodie na telenovelu a u první poloviny filmu jsem málem usnul... v 10 hodin ráno. A celé to ani nedávalo moc smysl... Tatum za mlada bojoval, pak se z něj stal pouliční prodavač a aniž by extra trénoval či jakkoli předsvědčil, že pořád umí, je z něj velká hvězda. Souboj vyhraný náhodou, přerušený souboj, jedno vítězství a najednou jede o 100 táců?! You gotta be kidding me. Myslel jsem, že naivnější než Never Back Down nejde být, ale evidentně ano. Jenže NBD bylo aspoň zábavné, se sympatickou hlavní postavou a perfektním Hounsouem, přehlednými souboji a skvělými tréninkovými pasážemi (které tady až na deset vteřin BOXOVÁNÍ V METRU!!!!1! naprosto chybí). Ruce pryč. ()

FilmFan24

Jednoduchý, ba přímo předvídatelný příběh, kerý už tady byl mockrát, natočený nijak objevným stylem. Tak nějak chybí šťáva. Přitom ústřední dvojice Channing Tatum a Terrence Howard odvádějí slušný výkon, ale bohužel filmu chybí pořádný vrchol, aby udržel diváka v napětí. Takhle bohužel sklouzává po hraně všemožných klišé a od podprůměru jej zachraňuje jedině civilní kamera všímající si prostředí ulice a vhodně zvolená hudba. ()

Derek

nepriznany remake van dammoveho levie srdca s mensim poctom subojov ako mistrova klasika, rovnako tupym jednoduchym pribehom, tatum sa snazi ale vsetku pozornost na seba strhava terrence howard... na stastie rezia a hlavne soundtrack ktoremu dominuju hitovky marvina gaya su na dobrej urovni... ()

vegetol.mp

Ok, je to ohraný příběh, ale někdy člověk nechce koukat na nic originálního. Chce se prostě jen bavit a pustit mozek na neutrál. A tohle je zábavné. A k tomu ještě slušně natočené i slušně zahrané. Neoriginální, ale divácky velmi příjemný film. 70% ()

Skip

Ten film je naivní jak Barbie na Kenově jachtě, když je ujišťována, že poprvé to opravdu vůbec nebolí. Dost zbytečný film a ztráta času. ()

SonG

Což o to, Channing Tatum je sympaťák,ale ani on nedokáže svým kukučem zachránit chabý příběh, špatné dialogy a hrozný střih. Od filmu, který má v názvu slovo FIGHT neboli BOJ bych čekal opravdový nářez. Místo toho se dočkáme snad jen jedné stylové šťouchačky s Číňanem. 100x omílané téma, točené pořád a pořád dokola(například Nikdy to nevzdávej), ale v tomto případě jde opravdu jen o chabý pokus. ()

maverick10

Primitivni dialogy a hloupy a promocary predvidatelny dej dela z tohohle dilka jednu velkou patlaninu bez naboje. Snad az na Terrence Howarda tu vsichni predvedli vykon, nad kterym by plakal snad i Edward Davis Wood Jr. s Uwe Bowlem na castingu jejich spolecneho filmu "Utok naprosto besnicich, zmutovanych zoombie mimozemstanu" a to je horsi nez spolecna dovolena s partickou pribramskych duchodcu. ()

M.i.k.e

nuda,nuda,šeď,šeď,k tomu spousta zbytečných keců a cca 4 vcelku nic moc bojové scény to všechno je Fighting.Připočteme-li k tomu značně rozvleklé tempo,které je podpořeno na podobný film brutální stopáží,máme tu jedno z největších zklamání.Ne,snad že bych od Fighting čekal zázraky,ale minimálně v akční řežbu sem doufal a nic.Jen bublina a zbytečně promarněné skoro 2 hodiny... ()

Martin741

Mozno je Channing Tatum talent, ale mne film The Fighting nezapasoval. Drsny zivot na uliciach new Yorku ma hodne do seba, ale nuda dostala neprirodzene vela priestoru. Akcne fighty boli len pofidernej kvality, Tatumovi jeho skvelu bojovu pripravu neverim. To uz fakt radsej taky jeden panko z Ostrovov menom Scott Adkins. Sice Adkinsa nemam rad, ale bit sa vie, a jeho suboje su maximalne realne. Takze 30 % ()

Vojťas

Takové Nikdy to nevzdávej pro kino. Sice o chloupek horší, ale také zajímavé, syrové a s výborným hudebním podtextem. Rvačky jsou natočeny zručně a i když koukám kolem na o dost horší hodnocení, tak už jen za to, že jsem se opravdu ani na chvíli nenudil, tu 4.* dám! :-) ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)