Podvodníci

(relácia)
  • Česko Podvodníci (viac)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiálny text distribútora)

Mustaffa

Jo, tohle je vážně skvělá záležitost, skvěle se pobavíte i zasmějete. Někdy je to i dost akční, jak je všeobecně známo, tak např. američtí raperští gangstři jsou ostří kluci ze streetu a když na ně naběhnete s dvaceti kamerami, moderátorem a s nasranou podvedenou starou jednoho z nich, tak to pak lítají pěsti i kulky, ale ne podvodníka, ale z revolveru. Jednou si pamatuji, že moderátora i pobodali. Celá reality show spočívá v tom, že si najmete televizní štáb na sledování vašeho milého a ti ho po určitou dobu sledují, dokud nenatočí dost důkazů o jeho "věrnosti" a pak následuje konfrontace jak s podvodníkem (podvodnicí), tak i s milenkou či milencem. A to je vážně nášup, protože většina konfrontací bývá, když si to spolu rozdávají v autě na parkovišti a tak podobně. ()

Erinye odpad!

Co to jako má být? Zábavná show a pro koho? (I když v USA už je možné opravdu všechno). Ať se na mě nikdo nezlobí, nebo třebas i zlobí, ale tohle je jen pro silné nervy. Jak hluboko ještě může člověk klesnout? Nekoukatelná, nesmyslná změť čehosi, co hodnotím jako ódu na lidskou blbost. A pokud jsou to epizody z "normálního života", tak já jsem královna ze Sáby. Jednoznačně odpad!! ()

selfesteem

Nestárnoucí komentátor pan Joey Greco nasazuje vážný výraz, protože tady jde o vážnou věc, přátelé! Ve státech to "nevěrníci" nemají zrovna snadné. Pokud máte pocit, že je vám přítel/přítelkyně, manžel/manželka nevěrný/á, stačí zavolat na hotline reality show "Cheaters" a vaše pochybnosti budou za pár dní spolehlivě potvrzeny. Skryté kamery nejen venku, ale i v bytech nic netušících podvodníků, automobilové honičky, sledování pomocí helikoptéry, lži, výmluvy, rvačky, výčitky a mnohdy velmi zajímavá zjištění, jako v životě. A tohle je bohužel u některých nešťastníků sám život. Občas to celé působilo hodně depresivně a mně se z toho otvírala kudla v kapse. "Miláčku, strašně mi chybíš, nudím se a tak se jen pojedu chvilku někam projet." "Za chvíli jsem doma, miluju tě." A přitom záběry skrytých kamer mluví za vše ... ()

oasismanik

Greco ako malý, slizký, odporný mudrlant a šalamún, ktorý sa občas jebe do vecí, do ktorých ho vôbec nič nie je. Tvári sa, že chce pomôcť, no problémy dotyčných sú mu úplne ukradnuté. Zarábanie na ľudskom utrpení na spôsob hlúpej ameriky. Ale dá sa na tom dosť často zabaviť, emocie pri takejto kravine u mna neboli :D ()

lillien

Televizní šmíráci slídí na pokyn zoufalce, který podezírá partnera z nevěry, kolem záletníka. Když mají dostatek důkazů, že frajerovo zdůvodnění "mám moc práce" v překladu skutečně znamená: "mrdám jinde", tak nastrčí všechny protagonisty do situace, kdy si to mohou vyříkat a máme prý o zábavu postaráno. Až na to, že je to pořád stejně dokola to samé, maximálně se někdy situace vyhrotí, padne facka, nebo kopanec, většinou tečou slzy, stříkají zhrzené emoce, létají nadávky. Ano, takhle to v životě chodí a být v kůži toho podváděného není nic příjemného. Ale koukat se na to mi nepřineslo vůbec nic. Tak nějak se pořád nemůžu zbavit dojmu, že sledováním těch patálií parazituji na neštěstí druhých a tomu neříkám dobrá zábava. ()