Zábavný park

• Česko Zábavný park (viac)

James Brennan (Jesse Eisenberg), ktorý práve absolvoval vysokú školu, sa teší na vytúženú dovolenku. Rád by precestoval Európu, ochutnal nemecké pivo, navštívil svetovo preslávené múzeá a oslnil krásne dievča, najradšej typickú Francúzku. Píše sa však rok 1987 a na Ameriku doľahla ekonomická recesia. Potrebné peniaze sa v rodinnom rozpočte v poslednej chvíli nenájdu, a tak Jamesovi nezostáva nič iné, len vziať podradnú brigádu v zábavnom parku. Stokrát omleté disco spolu s vôňou cukrovej vaty, nervóznymi rodičmi a ukričanými deťmi - nič horšie už Jamesa stretnúť ani nemohlo. Ale aj tu návštevníci prežívajú skryté príbehy, vďaka ktorým je toto zemestnanie znesiteľnejšie. A keď s vami pracuje šikovná a krásna Em Lewinová (Kristen Stewartová), môže sa aj z pekla stať nebo na zemi. (TV JOJ)

char_t

Oba hlavní představitele moc nemusím, ale tady byli kupodivu snesitelní, místy dokonce příjemní. A já si odnesl ponaučení, že občas neuškodí v přívalu všech těch oscarovek, blockbusterů a komiksáren zhlédnout obyčejný, příjemný, civilní snímek. 70% ()

P.J.2

Na komedie málo vtipné, na drama málo dramatické a na romantiku moc rozvleklé. Ani nevím co se tvůrci snímku snažili říci. ()

Yojimbo

Podobný typ snímků mám rád, protože u nich pokaždé zažívám pocit, že jsem je už někdy viděl - tak moc z nich vyvěrá ta atmosféra starých časů... ()

Blaogranas

Velice příjemná ústřední dvojice + Ryan Reynolds, to je silné lákadlo, které se potvrdilo. Adventureland je milý snímek, který potěší. Jedná se o netradičně pojatý teen movie, jenž si zaslouží přívlastek pohodový. 70%. ()

asfalt

Tak túto polohu Kristen Stewart som veril omnoho viac, než ktorú predvádza v upírskej ságe a dokonca je tu o dosť krajšia. ()

FeiNike

Tento film u mňa zabodoval ako perfektná oddychovka..Nemal som žiadne vysoké očakávania a o to príjemnejšie prekvapený som bol výsledkom..Mladý nepokojný idealistický hlavný hrdina tu hľadá sám seba, zamilováva sa, strápňuje sa, rieši komplikované ludské vzťahy a smeruje k predvídateľnému happy endu, podobným spôsobom ako to robili pred ním a budú robiť po ňom iní mladí nepokojní idealistickí filmoví hrdinovia..Vďaka citlivému prístupu k námetu, sympatickým hercom [niečo na tej Kristen Stewart fakt je a to niečo je navyše aj mimoriadne zrakumilé] a fungujúcemu humoru sa mi ten povedomý dej pozeral skutočne príjemne a v pohode by som si návštevu tohto zábavného parku zopakoval ešte raz. ()

dakarin

...čekal jsem víc :-( Zábavný park patří do rodiny "civilních" filmů, které opisují běžné situace ze života - skutečně jsou zde momenty, jež mě na něco upomněly, však celkové vyznění mi tak nějak příliš neladí... ()

Hartigan

Hned mám hezčí den, když jsem viděl sluníčko za mlada. A jak jí to tam slušelo, ještě dlouho se mi o ní bude bude zdát. Film ze života jak má být. Kristýnka se na taková témata vždycky zaměřovala a proto je v mém ženském žebříčku oblíbenosti na prvním místě. S Jessem jsou po těch letech sehraní, a brzy si jejich společné duo zopakujeme v připravovaném American Ultra. Tak snad budeme spokojeni! ()

Vabr

Nevím, nějak mi připadá, že Zábavný park nic nenabídl a taky se nedá říct, že by něco vyloženě zvoral. Komedie tam moc není, ale párkrát jsem se pousmál. Po dramatické stránce to nebylo zase nějak extra hluboké nebo vážné. Celé to je takové jednoduché s málo myšlenkami. Vyhodnocení: Nerozumím, o co se režisér konkrétně snažil ()

E lan

Zvláštně obyčejný film, od kterého jsem si sliboval víc. Přesto scénář není hloupý, postavy jsou reálně ujeté a Kristen spolu s Jesse dělají hodně povedný v životě nešťastný pár. Ani Reynolds není špatný ve své povrchní roli ()