Neriadená strela

• Česko Neřízená střela (viac)

Victor Maynard (Bill Nighy) je jedným z najobávanejších a najdrahších nájomných vrahov v krajine. Zároveň je najstarším zabijakom, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii založenej už jeho starým otcom. Problém však tkvie v tom, že práve toto rodinné remeslo so sebou nesie príliš málo príležitostí na stretnutie vysnívanej ženy. Rosie je zase nezávislá, škodoradostná a veselá zlodejka, ktorá prišla na dokonalý podfuk. Po tom, čo sa neúspešne pokúsi okradnúť bohatého Fergusona (Rupert Everett), stane sa Victorovým terčom. Victora však okamžite zasiahne jej zlodejská drzosť, šokujúca zmyselnosť a nakoniec aj vlastné zistenie, že nie je schopný zabiť ju. V tej chvíli sa z neho stáva ochranca, ktorý sa so svojou korisťou vydáva na nekonečnú bezcieľnu cestu, aj keď sa im ju pokúsi skrížiť nejeden neprajník – či už Victorova matka, úhlavný nepriateľ, prípadne potenciálny Victorov nástupca. (TV JOJ)

Sir Ludvig

Neskutočne zlá komédia, ktorá ma prinútila utiecť z kina...preto neverte bodom na IMBD.com, kde to má 7.7, pretože zatiať hodnotilo menej ako 200 ľudí (pravdepodobne členovia štábu a ich rodinný príslušníci.) O tomto zázraku sa vyjadrím iba v bodoch, bo si podrobnejšiu analýzu nezaslúži : 1. amatérska a nenápaditá réžia 2. blbý až debilný scenár 3. nuda, žiadny vývoj, trápne vtipy 4. otravné "herecké" výkony 5. Johny English a dokonca i Meet Dave sú lepšie filmy 5. televízna výprava a vlastne všetko ()

situs

Naprosto pohodová záležitost na nedělní odpoledne. Samozřejmě je to otázka vkusu, ale pobavil jsem se víc než u nedávno viděných Killers nebo infantilních Machrů (ani jedno jsem nedokoukal do konce). ()

Dashiella

Režijne tento film občas trestuhodne klopýtal, to ma veľmi sklamalo. Občasné nudnejšie scény ale bravúrne vyvážili predovšetkým slovné hříčky. V poslednej dobe som akási komédiová a z tých, čo som videla, ma toto bavilo veľmi dobre. Nighy s Freemanom sú dvaja z mojich najmenej obľúbených hercov /som asi divná, ale je to tak/, tu najmä prvý menovaný stúpol v mojich očiach, ale Freemanovi asi neprídem na chuť nikdy. Emily je krásna a šarmantná, myslím, že má celkom slušný komediálny talent. A Rupertovi Grintovi držím strašne silno palce, aby sa mu skvelé role len sypali, pretože sa z neho môže stať veľký herec. A ešte malý SPOILER : Pri scéne ako Tony leží zapnutý v tom...obale, som skoro odpadla :D ()

Red-horse

Typická britská komedie. Film je natočen s nadhledem a lehkostí. Zápletka je sice jednoduchá, ale to filmu vůbec nevadí. Vše podtrhují výkony herců v hlavních rolích: Emily Blunt jako nezávislá zlodějka, kterou nic nezastaví ani nevyděsí, Rupert Grint se svým typickým zmatkařením a panikařením a Bill Nighy s neotřelým humorem, který vnáší do svého hraní. Ovšem korunu tomu nasazuje papoušek, ten mě fakt dostal. ()

miki68cz

Povedená britská sranda. Škoda, že v druhé polovině ztrácí film dech a pozbývá humoru. Bill je standardně dobrý a Emily je nadstandardně krásná. Rupert je tam proto aby dokázali, že umí hrát i jinde než jen v Bradavicích - bohužel se nepovedlo. Odpočinkový film, který neurazí ale ani nenadchne. Doporučuji, zkuste. ()

Bigwave

Filmové pohlazení, jenž se nese v duchu komedie. Uhlazené jakoby zabijácké scény, které jsou tak vtipně podbarveny, nenechají diváka v klidu. Smích je zárukou tohoto kousku z britské kuchyně. Filmu dodává šmrnc hlavní ženská role, které se zhostila Emily Blunt a myslím, že ji zahrála velmi zdařila. ()

Wovo

U tohoto druhu filmu je podle mě nejdůležitějším faktorem, který zaručí skvělou zábavu, to, jak si oblíbíte hlavní postavy. A protože Bill Nighy předvádí to nejlepší, co dovede, na Emily Blunt ujíždím čím dál, tím víc, a přítomnost Ruperta Grinta, představitele mého oblíbence Rona, potěší, tak jsem se skvěle bavil. Navíc to bylo nesmírně britské. A když je něco britské (v tom dobrém slova smyslu), tak to má (alespoň u mě) vždycky body na víc. ()

Kubi21

Opravdu vtipná a skvělá komedie. Režie je celkem v pořádku, hudba slušná, kamera neurazí. To vše je slušné, ale nijak odzbrojující. Ale ten herecký ansámbl je naprosto úžasný. Tady každý má své místo a svůj vtipný výstup. A každý odvádí vše pro dobro filmu. A to je ten faktor, který posouvá tuto komedii nad průměr. Není to dokonalé dílko, ale každý kdo chce prožít příjemné chvilky ve společnosti skvělých britských herců, by si tenhle snímek neměl nechat ujít. ()

Martix

Hodně dobrá podívaná. Ani na chvilku sem se nemohl odtrhnout. Perfektně vybrané hlavní postavy, v čele s chladnokrevným zabijákem Billem Nighy a okouzlující Emily Blunt. Suchý anglický humor v jejich podání byl naprosto přirozený, jen ho tam mohlo být trochu víc. Stačí jen dodat: How much do you weight? ;-) ()

Swayne

Aj napriek tomu, že britský humor je mi veľmi blízky, tak tento počin mi až tak "nevoňal". Nemalo to šťavu, nemalo to gule, napínavejší a zaujímavejší než celý film bol ešte aj jeho trailer. Pustil som si to preto, lebo téma "londýnske podsvätie" mi po Richievkách neskutočne zachutila... no popravde - nudil som sa. Nie, nebolo to až také zlé, ale Richie nasadil laťku až príliš vysoko. ()

mchlumak

Skvělá komedie, na automobilovou honičku a scény s Victorovo matkou dlouho nezapomenu. Bill Nighy je sterilní a nekompromisní soukromý zabiják, kterého okouzlí ztřeštěná a půvabná zlodějka Emily Blunt (nebo-li jeho nejnovější "zakázka"). K tomu se přimotá neperspektivní existence v podobě Ruperta Grinta a sadistická ostuda zabijáckého řemesla Morgan Freeman. Jako text to zní divně, jako film funguje dokonale. Dlouho jsem se tak nenasmál. ()

jprmusic

Ze začátku velmi vtipný film který se postupně tak nějak zadrhne, ale nakonec to tvůrci dotáhnou do vítězného konce. Emily Blunt mi postupně začla lézt na nervy a její přeměna ke konci filmu to nezachránila, zato Bill Nighty byl vynikající od začátku do konce: Takže nakonec v porovnání s klasickými mládežnickými rádoby taškařicemi velmi milý a zábavný film. ()