Ricky Gervais Live 2: Politics

Veľká Británia, 2004, 68 min

Účinkujú:

Ricky Gervais

Luk Skywalker

Zábavné jak Animals, na Science to nemá je to slabší, ale i jsem se pobavil, název chápu, ale zároveň bych použil jiný, bo není politika jako politika resp. o politice to není, ale de facto, všechno co vypraví je důsledek nějaké politiky. A jen těžko mu (ne)věřím ten letáček o HIV, ale je to dobré:-D. ()

figliar

Politika je veľmi chúlostivá téma a doplatilo na ňu už mnoho komikov (7.s.r.o. na Slovensku). Ricky ale akosi stále uniká žalobám (v USA by už sedel) a produkuje jedno skvelé vystúpenie za druhým. Je vidieť že vo Veľkej Británii sa ľudia povznesú a berú narážky s humorom. Čo iné dodať, ako - Ricky rulez ()

JimiH

Rickymu vždy k dokonalosti něco schází, ale zároveň lze o něm hovořit jako o stand up komikovi s vlastním stylem. S oblibou se vysmívá pokrytectví a nebojí se rýt ani do sebe (což koneckonců jasně ukázal i v Kanclu, Komparzu apod.). Politiku sice vezme do parády jen okrajově, přesto nabídne pár zajímavých postřehů, na které nabalí své historky ze studií apod. ()

zipacna

Podle mě o hodně slabší než Animals. Extrémně na dlouho prodloužená debata o myších a trapná scénka s homosexuálním plakátem mě vůbec nepotěšily, spíš to bylo extrémně nechutný. ()

lajkus

Nevim, proč si tak skvělý komik jako Ricky musí dělat srandu z postižených a pak ty kecy o letáku pro gaye, který vymýšlel za pochodu a chechtal se tomu jen on, aby měl dost času vymyslet další...... to byla kritika, jinak je to ale výbornej Ricky se všim všude...... ()