Triangle

HombreT

Takýchto filmov je dosť. A niektorých zápletka je tiež iba čisto o konkrétnej slučke a ničom inom. Celkom to odsýpa, takže človek nemusí čakať trištvrte filmu, aby sa niečo pohlo. Ale keď v polke zistíte pointu smerovania a nakoniec zbadáte hlúpy oslí mostík v podobe nelogického preskočenia platne, úžasom z hlúposti scenáru vám padne sánka. Ale možno som ja ten hlupák, ktorý to nepochopil. Kľudne mi to niekto vysvetlite. ()

lubosco

Zaujímavá a dobre natočená časová slučka v ktorej sa točí mladá žena Jess. Partu mládežníkov plaviacich sa na jachte prekvapí búrka, loď sa prevráti a ocitnú sa na okoloplaviacej sa veľkej výletnej lodi. Tá je však zdá sa prázdna, no celkom tak to nie je. Na lodi totiž prebieha iná časová slučka - potom ako všetci (okrem Jess) zomrú, ako stroskotanci sa objavia znova a to vrátane Jess. Jasné nie? Nevadí, treba vidieť. Má to síce mizerné efekty, ale tých tam veľa nie je, nakoniec všetko do seba zapadne a aj keď k nejakému rozuzleniu nepríde, zaujalo. ()

dimas1902

Páči sa mi ako napísal Superpero že je to nudné a nedáva to zmysel atd atd....pričom evidetne nepochopil ani pointu filmu a že sa jedná síce o časovu slučku ale to nie je zmyslom filmu....zmyslom filmu je jej osobné peklo ktoré sa jej stále vracia dookola v tomto podaní zato ako vlastne žila....potom blik zrazu to pointu dáva a človek ani nemusí byt fyzik...každopadne Melissa George je velmi sympaticka herečka a dobre sa na nu pozeralo..aj ked miestami to malo zopár hluchých dier ked som si povedal že ich zaujimali iné veci ako tie ktoré by mali..,ano naražam na tu kopu tiel ktorá nešla prehliadnut ale teda evidetne to prišlo pasé....každopadne film ako celok posobí dobre,...miestami som si sám povedal...čoooo to čoooo to jak dobre do seba zapadlo...a časom to vlastne začne dávat zmysel až po posledn titulok kde človek vlastne pochopí presne o čo ide...dlho  moju pozornost neuputal film že by som sa venoval len sledovaniu....takže  4 hviezdy. .. ()