Britt Reid (Seth Rogen) je synom jedného z najprominentnejších mediálnych magnátov v Los Angeles. Vedie bezstarostný život plný večierkov a zábavy. Všetko sa zmení v momente, keď jeho otec (Tom Wilkinson) záhadne umrie. Synovi zanechá svoje obrovské impérium. Britt uzavrie podivné priateľstvo s jedným z otcových najpodnikavejších zamestnancov, ktorý sa volá Kato (Jay Chou). Prvýkrát v živote vidí šancu urobiť niečo zmysluplné - bojovať proti zločinu. Ako Zelený sršeň spolu so svojím sluhom ignorujú právny systém a sami sa púšťajú do boja s nebezpečnými zločincami. Kato vytvorí vďaka svojim schopnostiam nezničiteľné auto. Zelený sršeň a Kato si veľmi rýchlo urobia meno a pomocou Brittovej krásnej sekretárky Lenore Case (Cameron Diaz) začnú pátrať po mužovi, ktorý kontroluje podsvetie v Los Angeles. Tento prípad však nebude taký jednoduchý, ako si pôvodne mysleli. (TV Markíza)

ICE-GRADLO

Komedie v komedii. Trochu mi to připomnělo nedávné Kick-Ass, ale akčně, vtipem a obsahově mu to sahá maximálně tak po kotníky. To jak dělal Rogen blbce, mě občas vytáčelo, i když ono se k němu asi nic jiného nehodí. Jeho společník byl v pohodě, ale zase se to zvrhlo tak, že sem přál záporákovi. ()

bif

První polovina je naprosto skvostná, ale potom se to začne trošku hroutit. Christoph Waltz měl určitě dostat (mnohem) víc prostoru, jelikož je fantastický, Cameron Diaz hrála celkově nedořešenou postavu, ale ty auta..bože to bylo něco pro mě. Závěrečná scéna nebyla nic moc, ale i tak je Zelený sršeň příjemným překvapením. ()

Castielo

Chtěl jsem tomu dát 4*, ale prostě to nešlo. Nenašel jsem věc, kterou by se odlišovala třeba od níže uvedeného iron mana, který byl pro mě osobně lepší. Co se týče filmu, hlavní padouch mi byl hodně nesympatický, stejně jako herecký výkon Setha Rogena. Hodně akce, dobrý bitky, celkově paráda,ale nevidím důvod proč to doporučovat ostatním. Dobrý film ale jen na 3* ()

Melly.pro

akční stylovka, která se uvedla povedenou scénkou v klubu :D hlavní duo je dobře sehrané a christopher waltz zase zahral dementního záporáka, což mu jde výborně ()

LojZza

Od GH jsem prakticky nic necekal, protoze puvodni projekt neznam. Nakonec jsem se ale cele 2 hodiny vyborne bavil. Vicemene klisovity a ohrany scenar zachranuji herecke vykony, solidni akce (Kato rulezz), nebezpecne mozstvi hlasek a hlavne Christophe Waltz (bez nej by byl ten film polovicni). Plus je taky spousta odkazu na legendu legend jmenem Bruce Lee a genialni minirolicka Jamese Franca. ()

foundation

Na Kick-Ass sa to nechytá réžiou, na prvého Iron Mana tomu chýba charizma. Predsa len Downey je trošku iná liga ako Rogen. Pár pekných direktorských nápadov to síce má ale ostali nedotiahnuté. Aj tak ale nou problemo akčná oddychovka z komediálneho filmového cyklu ,,život gombička,,. Nabudúce trochu viac Christopha Waltza ktorý ako záporák s minimom priestoru aj tak stihol nakopať prdel Rogenovi aj Chouovi dokopy. A ten Franco na začiatku to čo? Trochu dlhšie mohol pobudnúť, veď mu išlo pekne. ()

darkreider

Má to svoje nedostatky, ale ako zábava to funguje dostatočne. Seth Rogen mi v podstate vôbec nevadil a to je čo povedať, pretože ho fakt nemám rád a malý Chou je momentálne najtvrdší bad-ass v mojom povedomí. Ten si to vodil celý film. Waltzov hviezdny potenciál zbytočne premrhaný a Diazová to trhá len menom v titulkoch. Škoda, ale efektná adrenalínová zábava to je. Sem tam sa utrúsia aj dosť dobré frázy a hlavne som sa dobre bavil. Spokojný, aj keď mohlo byť lepšie. ()

Jeand´Boa

To je rozhodně ten správný směr, kterým by se měly komiksové snímky ubírat...toto zkrátka šlape a nepřináší to o nic méně než zábavu...kvalitní zábavu a nekonečné výbuchy smíchu zapříčeněné nejen obrazovou složkou, ale rovněž samotnými texty postav...poctivě skloubený humor a akce...přesně to, co od takového filmu očekáváte a na co se těšíte, pokud si jej dobrovolně vyberete na podívanou... ()

Torgal

V podstate komiksový film idúci proti prúdu. Hrdinovia bojujú so zločinom z úplne banálnych dôvodov, sami seba pred svetom prezentujú ako zločincov, nevládnu žiadnymi nadľudskými schopnosťami (i keď Kato...) ani technickými vychytávkami - samozrejme s výnimkou auta Čiernej krásky. Celé je to skrátka príjemne iné. A zásluhu na tom má okrem vydarenej predlohy aj "príjemne iný" režisér Michel Gondry, ktorého hravý prístup k filmom sa nestratil ani v takejto veľkoprodukcii. Rogen a Chou si natáčanie zjavne užívali a spolu vytvorili krásne nesúrodú dvojicu hrdinov. Humor, ktorý z ich vzájomnej interakcie vzniká asi nesadne každému, no ja som sa bavil výborne. 8-/10 PS: Christoph Waltz bol opäť úžasný. ()

salamandrr

Dobré to bylo, sice jsem se uprostřed začal trochu nudit a Green Hronet mě připadl až moc nafoukaný, ale Green Hornet má potenciál. Doufám, že bude druhý díl, který bude charakterově vyváženější a vtipu bude ještě více ()

emriq

Vcelku vtipný film na téma superhrdinů z řad běžného obyvatelstva. S těmito filmy se poslední dobou roztrhl pytel, ale musím říct ze Green Hornet mi z nich přišel nejpovedenější. Film dle mého názoru ztrácí postavou hlavního hrdiny, ale naopak získává vedlejšími postavami. Cameron je krásná a Jay je dokonalý, výborná kombinace:) doporučuji ()

desolator6

Mega trailer/zostrih ako žije márnivým životom. Mega trailer/zostrih ako sa napravíl a pripravuje s "Jamamotom" výbavu na svoje pochabé plány, Mega trailer/zostrih ako svoje plány realizujú. Potom ma stoplo megavideo zo svojimi 72 minútami a ja som si slastne vydýchol. ()

Nail

Pěkna koukatelná akční komedie s dobrým Jay Chou. Naopak Seth Rogen docela svou rolí u mě film pohřbívá a Cameron Diaz má roli neroli... Dokázal bych si představit lepší snímek podle komiksu. ()

Jakubik

Místama je to zábavné, akční scény jsou taky celkem povedené ale celé dohromady to nefunguje. Když se film snaží být vážný tak to směřuje spíše k trapnostem. Klíčová dvojka je krajně nesympatická a jejich herecké výkony se mi ani trochu nelíbily. V porovnání s Kick-Assem který se tomuto počinu asi nejvíce podobá je jasná jednička Kick-Ass. Myslím, že dvě hvězdičky je až až to jenom za ty věci které jsou v první větě. ()

pepa3rd

Podle ohlasů tady jsem čekal přinejmenším něco mezi Kick-Ass a Iron Man a jak to už bývá, možná ještě mnohem víc. No, ono to vlastně má k oboum filmům hodně blízko, ale bohužel jen tématem. Kvalitou se jim spíše jen lehce přibližuje. I lehké přiblížení ale v tomto případě znamená vcelku příjemnou jednohubku, která rozhodně neurazí, ba naopak. 60 % ()

NiaWolf

Prosté komiksové béčko, které si na nic nehraje. Pokud potřebujete vypnout a chcete shlédnout akční film s jednoduchou zábavou, tak nebude litovat. Filmu leckdy odpustíte i laciné počítačové triky, které vzhledem k rozpočtu jsou pochopitelné. ()

Gixian

Obsahově tak hloupé, jak žánr vyžaduje, navíc s nesympatickým hereckým obsazením. Pokud šlo jen o akci a superhero-supercool vychytávky, tak budiž, ale jakmile se začli řešit nějaké emoce a vztahy (otec-syn, parťák-parťák, muž-žena), byli herci v totální křeči a vzbuzovali ve mě pocity absolutní trapnosti. Bohužel ani komediální stránka na mě moc nezabírala (pár povedených fórů tu je, ale fakt málo), a tak s hodnocením nejdu níž jen proto, že narozdíl od jiných komiksových filmů mi tento vyhovoval aspoň tím, že sám sebe nebral moc vážně. ()

Zeleného sršně čeká drsný reboot

Zeleného sršně čeká drsný reboot

16.11.2016

Michel Gondry (Věčný svit neposkvrněné mysli) se v roce 2011 poprvé a naposledy vrhnul na hollywoodský blockbuster. Jeho Green Hornet je celkem oblíbenou komedií, studio Sony ale doufalo v mnohem… (viac)

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

03.07.2013

Tak to asi není představa, kterou by s producenty ze Sony a firmy Naughty Dog sdílelo mnoho fanoušků. Ti si v roli videoherního lovce pokladů Nathana Drakea odjakživa představovali Nathana Filliona.… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

23.02.2011

Michel Gondry, jeden z nejosobitějších současných režisérů, dokázal Zeleným sršněm, že dokáže svůj originální rukopis odstavit na vedlejší kolej a natočit zcela standardní „hollywood“. Máme jej ale… (viac)