Temné patro

Scenár:

Pekka Lehtosaari

Hudba:

Ville Riippa

William Hope, Leon Herbert, Ronald Pickup, Philip Bretherton, Noah Huntley, Dominique McElligott, Skye Bennett, Mr. Lordi, Kita, Amen, Ox, Awa, Jussi Haukkamaa (viac)

Pouhých sedm pater může být tou nejhorší noční můrou
Otec se chce o svoji autistickou dceru postarat sám a násilím ji odvést z nemocnice. Při útěku ale zůstanou uvězněni spolu s dalšími šesti lidmi ve výtahu. Incident je však pouze začátkem té nejhorší noční můry. Když dveře výtahu po delší době dveře výtahu konečně otevřou, najdou jen strašidelně prázdné chodby několik zohavených těl. Je to práce netvorů z temné strany, kteří se právě pouští do děsivého útoku na své nové oběti. Začíná být jasné, že na malém autistickém děvčátku leží otázka přežití celé skupiny. (oficiálny text distribútora)

habertek odpad!

Já se odpadům vyhýbám, protože se držím pravidla, že na každém filmu je vždycky aspoň ždibec něčeho proč dát aspoň tu 1*, ale toto??? Co to bylo? Asi jsem úplně blbej, ale tenhle film jsem vůbec nepochopil...nemělo to ani hlavu ani patu, totálně béčkoví herci, kteří byli neuvěřitelně blbí a sestřička jedna velká najivita a nejvíc mě na celým filmu srala ta malá pizda s tou její ,,červenou tužkou"!!!!! A ty ,,příšery" či ,,duchové" nebo co to mělo byt? Hrůza! Ale bohužel vtipná hrůza! Z výtahu lezl jakejsi trol, lítalo tam cosi vřeštícího a nakonec ten paznecht na závěr...ale svědomí mi nedá...1% za snahu a vyhozený prachy:D ()

Barrymore

Béčkový horor sice poměrně dobrého námětu, ale dal se lépe zpracovat. Čtvrtá hvězda za „příšery“ v podání finské skupiny LORDI, kterým jsem fandila. Bohužel nevyhrály. 55 %. ()

whysoserious odpad!

Když má film hodně rozdílný reakce, tak mě o to víc láká a proto jsem si pustil i Temné patro. Výsledek? Jako "strašidla" se tam postupně vystřídá celá kapela (Mr. Lordi samozřejmě až nakonec, jako jakýsi pán temnoty), ale je to celé o ničem a spíš k pousmání, než k vyděšení- Awa jako duch křičící královny je efektově zpracovaná děsně. Nuda, nuda, nuda... ()

Brano odpad!

Ničím zaujímavý film. Od začiatku do konca len veľká nuda, bez akéhokoľvek nápadu a rozumu. Pred chvíľou som túto hlúposť dopozeral a už teraz si pomaly nepamätám o čom to bolo, pretože film ma nebavil ani na sekundu. A tej malej na vozíčku už by niekto mohol dať červenú tužku! S tou otravnou hláškou mi len liezla na nervy. ()

kelto44

Ja fantasy nemám veľmi v obľube, no toto by sa aj dalo. Prvú polhodinu to bolo celkom fajn, no potom tam prišli smiešne strašidlá so smiešnymi efektmi, ktoré dokafrali film.. Myslím žeby to mohlo byť lepšie, keby tam boli nejakí vrahovia alebo niečo, čo ešte nikto nevymyslel, nie dajaký pojebaný efekt strašidla.. Celkom dobrý priemerný film, no niektoré veci by som radšej vynechal../55%/ ()

Pitryx

Ježiš ta holka mi lezla na nervy. Protivná jak šváb za krkem. Efekty se hodně povedly, dějově to ušlo. Mělo to gradaci a hluchoty bylo poskrovnu. Škoda že to v koncovce zaskřípalo. Nějaká atmosféra tam byla také a ponurost z toho přímo čišela. Já jsem musel zesvětlovat, jinak bych toho moc neviděl, bylo to příliš tmavé. Celkově se m i to líbilo a bavilo a klidně bych mrknul znovu. ()

ac1976

Dnes je asi každý Fín rocker a každý Nór deathmetalista . 😀 Dlhý predlhý videoklip ugrofínskych šašov z Eurovízie, ktorý vystraší snáď len deti. ()

Aywes

Kapelu Lordi mám velmi rád, avšak tohle se opravdu nepovedlo. Po skončení filmu jsem měl otevřená ústa od kterých kanuly sliny na můj trikot. Nebylo to překvapením nebo hezkým pocitem z filmu, ale jeden z těch klasických WTF výrazů kdy jsem nepochopil co se to stalo. Dávám hvězdičku za lordy a druhou za jejich písničku Beast loose in paradise, která se opravdu povedla. Kapela by opravdu měla zůstat u písní než dělat takovéto hlouposti. Na závěr se tedy chci zeptat . Dokáže někdo ten děj z kterého mám naprostý guláš sakra rozluštit?! ()

CrazymanM

Začátek vypadal slibně,ale zhruba po 20 minutách to začalo upadat.Celkově to byl podprůměr,ale dodíval jsem se do konce,což je někdy téměř nadlidský výkon,takže ty dvě hvězdy si to zaslouží.Nebýt těch trapnejch monster,jinak atmosféra tam jakási byla. ()

Cechyno4 odpad!

Špatná atmosféra, špatný nápad, obrovská nuda ! Jediné co možná tento film dokázal bylo to, že ještě více zviditelnil hudební skupinu Lordi. V tomto filmu se objevují monstra, která vypadají úplně stejně jak masky členů kapely. Tohle byl můj druhý shlédnutý finský horor (první byl Sauna) a musím říct, že finské horory již zřejmě nebudu vyhledávat. Stejně jako Sauna i tento film mi vůbec nic neříkal. Temné patro se sice oproti Sauně snaží více tvářit jako horor. Ale jinak vážně žádná sláva. Mé hodnocení musí být nekompromisní ! Odpad ! ()

Snapphanar odpad!

Ah, no to bylo opravdu něco. Myslel jsem si, že je to komedie, ale moc vtipné to také nebylo. Tento film jen špiní jméno severské kinematografii. Čekal jsem, že je to typický moderní americký "horor" - se vším všudy, jako stovky ostatních. Zklamání bodlo u srdce, když spatřil jsem vedle originálního názvu finskou vlaječku... Když jsem viděl první příšerku, trochu ve mě hrklo.... Ale co, aspoň jsem se pobavil - díky hereckým výkonům příšerákům ze skupiny "LORDI"! A však i přes to, ode mne ani jedna hvězda... ()

Crybaby

Jedna hviezdička za ten nápad a druhá za scenár. Ako horor to strašidelné nebolo, Lordi vyzerali priam smiešne. Na tú stopáž sa to chvíľami až príliš vlieklo. ()

padress

V pohode až do konca,...potom prišlo svetlo...zmätok, ani herci nevedeli, čo sa deje, ani ja:D a čo z toho? film bez záveru...navyše lacné efekty a masky ()

david666

Nevím jak ostatní, ale já byl tímto filmem mile překvapen. Čekal jsem dětskou podívanou, kde bude vystupující skupina LORDI směšná, kupodivu Dark floors má slušnou atmosféru a i když se nejedná o nějak nápaditý scénář, film mě držel v napětí jak dopadne. Také jednotliví členové (zejména příšerka, kterou představuje klávesačka kapely) jsou zde slušně ztvárněni a dá se říct, že z nich jde i strach. ()