Krvavá noc

Mladý pár David a Amy (James Marsden a Kate Bosworth) sa sťahuje do malebného južanského mestečka. Dokonalé miesto sa ale čoskoro mení na peklo, keď na povrch začnú vyplávať temné tajomstvá a smrtiace vášne. Dvojica sa stáva terčom niekoľkých miestnych nemravníkov vedených bezcitným Charliem (Alexander Skarsgård) a obaja musia prežiť noc plnú útrap a nekonečného krviprelievania. Zachránia sa iba v prípade, že budú ešte surovejší než ich neľútostní trýznitelia. (TV Markíza)

gstudio odpad!

Prosím ušetřte mě už filmů s nejvíc sexy mužem Švédska Skarsgårdem... Proč nedělá radši gay porno? Za prvé by se tam nejspíš vizuálně hodil, za druhé by to nejspíš konečně herecky utáhl a za třetí se na gay porno nedívám, takže bychom se už napříště nesetkávali. Na "nekonečné krveprolití" vám kašlu, jsem čestným dárcem krve, takže pro mě nic nového. Původní Strašáci byli herckým koncertem, tady herectví absentovalo, tedy hodnotit nemohu. Pokud není remake kvalitního filmu ještě kvalitnější, je zbytečný. Tento je jeden z těch nejzbytečnějších. A to i bez ohledu na to, že i pro diváky bez soudnosti a vkusu musí existovat vhodné pohyblivé obrázky. Nicméně i pro tento účel je však celkem zbytečné prznit solidního předchůdce. ()

DAJAAAA odpad!

Tak takovou katastrofu jsem fakt nečekal.Ten film je strašná nudná stupidita,kde není komu fandit, neboť se úplně všichni chovají jako kreténi.A člověk si moc přeje,aby pochcipali všichni.Jestli je originál stejně blbej,nevím proč a pro koho se točil remake. ()

Ayax

JASM dal si link na tento isty film... Film, ktory si mal na mysli, nepatri medzi dostupnejsie. Teda ja som ho nenasiel nikde. Ale nepovazujem tento film za zbytocny. Naopak. Vobec nenudil. 4* ()

Mildik789

Žádná sláva, celej film se prakticky nic neděje, až na posledních pětadvacet minut, ty byli celkem slušné. Film je zbytečně moc dlouhý. Jedna hvězda navíc za Kate Bosworth. ()

fandula

Originál jsem neviděl takže to nemám s čim srovnávat. Tak špatný to nebylo, ale byla to trochu nuda. Kdyby tam nebyl Skarsgård bylo by to horší. :) ()

montel

Mladí manželé David a Amy (James Marsden a Kate Bosworth) se stěhují do Amyina rodiště, kde chtějí opravit její dům ve kterém vyrůstala a který nedávno ošklivě poničil hurikán. Na opravu najme David partu dělníků, z nichž jeden kdysi randil s Amy. Partička však místo práce věnuje větší pozornost Amy, která je velmi krásná a která kolem nich chodí až příliš výzývavě oblečená. Jednoho dne proto Davida vylákají na lov jelenů, nechají ho v lese a mezitím Amy odjedou znásilnit. Amy vše před Davidem zatají, ale zákeřná banda se je rozhodne opět navštívit...Originál jsem zatím bohužel neviděl, ale tento remake je jeden z těch nepovedených. Celou hodinku se prakticky nic neděje a závěrečné finále to už bohužel nezachrání. Chybí větší syrovost, která byla k vidění v Posledním domu nalevo. Intimní scény jsou dosti chabé a závěr je taky hodně předvídatelný. No mohlo to být o dost lepší. 55% ()

NSN

Nenápadně vykreslenej kontrast mezi klidným prostředím a strachem se poutavě rozvíjí v pohotovou gradující podívanou. ()

fabregas1

Spíš než o remake jde o novou adaptaci.Přemístění děje z Anglie na americký jih a změně hrdinovy obživy (z matematika scenáristou). Samozřejmě, ikonické symboly a scény zůstaly (rozbité brýle, past na medvědy, legendární znásilňovačka).I když zůstaneme u srovnávání s originálem, Strašáci 2011 obstojí. Je to inteligentní, psychologicky propracovaný thriller.U tehle verze mam jeden problém a to je jak někoho, proboha, napadlo obsadit do role místního idiota nabušeného Dominica Purcella?To je na facku. ()

Mark1983

Co se týče děje tak já jsem spokojen,ale líbilo se mi,jak všechny ty vesnické hroudy dostaly,co si zasloužily.Někteří lidé totiž neznají své meze a myslí si,že si můžou dělat,co chtějí,ale je jen otázkou kratšího,či delšího času,kdy někoho opravdu naštvou.A i když se celkem jedná o napínavý dějový film,pod poznámkou thriller mi ten film sedí víc,což přímo do hororu bych to nedával,jelikož tam nic hororového není.Je to thriller. ()

Stealler

Len o chlp som sa rozhodol dať 3*. Niečo mi počas celého filmu vadilo a záverečné časť pri dobývaní domu ma v tom iba utvrdila. Neviem presne čo, možno tie mierne náznaky naivity a demencie. Napriek tomu herecké výkony nie sú mizerné, dej nenudí a akcia sa dá bez problémov stráviť. Chcelo by to ešte trochu sa s filmom vyhrať pred vypustením, ale aj tak. ()

teseth

Jelikož neznám původní trhriller ze 71 tak je toto pro mě naprosto parádní žánrovka, která má sice pomalý rozjezd ale zato parádní dojezd!!! I když některé některé nelogické jednání postav je téměř vražedné. Ale jinak je to film, který vám v hlavě zůstane na dost dlouho a nahlodá vaši touhu bydlet na samotě u lesa. ()

MilesWheeler

Remake. Zbytečný. Dělat Remake tak skvělého filmu je na Chocholouška. Narozdíl od hrozných kultovek Plivu na váš hrob a Poslední dům nalevo je totiž originál skvělý film a i vzhledem k hereckému obsazení originálu by tady musel hrát snad Bale, nebo Gylenhall. ()

Phoeniyx

Některé remake jsou dobré ale tohle se naprosto nepovedlo, ten kdo viděl předchozí verzi bude zklamán. V podstatě je příběh stejný jen herecké výkony jsou průměrné až podprůměrné navíc herečka svou roli opravdu nezvládla. Průměr.. ()

solver

Pokud zkousnete nelogičnost, kdy člověka s otevřenou zlomeninou vezete k sobě domů místo do 40 mil vzdálené nemocnice, tak je to o malinko lepší než ti z roku 1971 ()

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

15.07.2011

Byl by asi hřích, kdyby mu dříve nebo později taková role nespadla do klína. Stellanův syn a hvězda seriálu Pravá krev se ze všech sil snaží rozběhnout filmovou kariéru. Po Melancholii, remaku Straw… (viac)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky

19.07.2009

Strašáci nanovo

Strašáci nanovo

24.04.2009

James „Cyclops“ Marsden se vyřádil v několika komediích (a v každé předvedl, že má pro tenhle žánr opravdu talent), ale teď zkusí něco drsnějšího. Nejdřív jej uvidíme v hororu Richarda Kellyho The… (viac)