Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasů a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

honajz

Tady někdo viděl Million Dollar Baby a rozhodl se to natočit akčnějším stylem a ve větším měřítku. A podle toho to co? Podle toho to dopadlo. Zkrátka - ženská se mlátí v ringu volným stylem, sejme dycinky dvakrát tak těžší borce, než je ona, ale stejně jsou s jejím chlapem furt švorc. Ale pozor! Mají oba sen, touhu, cíl a směřování - chtějí koupit loď, jachtu. A protože jsou furt švorcoví (prostě si užívaj, no), musí kočka vyhrát poslední zápas za těžký prachy, aby na loď měli. "Já ti věřím," špitne ten její šamstr, a hádejte, jak to dopadne. Prostě pitomoučký film o pitomoučkých lidech s naprosto nulovou vypovídací hodnotou. Radši si pusťte od Divokýho Billa Na tvý louce zelený, je to akčnější. Disk pak nabízí: protipirát, trailery na filmy Nine, Dva blbouni v Paříži, Nebezpečný svědek, reklamu, a jinak nic, nic, ničevó... I ten zvuk u filmu je jen stereo. ()

Malarkey odpad!

U bojového filmu je důležitý, aby měl šmrnc, zápřah a aby se na akční scény dalo koukat s nadšením. Kdo pak má koukat na tu třesající se kameru, která se snaží zabrat snad i chlup jednotlivých bojovníků a tak není absolutně žádná možnost vidět boj samotný, i když by mohl být hezký sebevíc. Nechápu to, proč to tak točí. Ničí si jak myšlenku jejich, tak čas diváků, protože tohle je fakt zbytečnost. ()

Flipnic

Na tomhle filmu je úžasný jen obal dvd, který vypadá fakt dobře (hlavně ta holka na něm samozřejmě). Jinak se jedná o naprosto tupou, nudnou, trapnou a extra nízkorozpočtovou srajdu. Souboje jsou příšerné jak choeograficky, tak atmosféra je úplně prázdná. Věechno vypadá jako nějaká "TV novela", příběh, rozhovory ... Prostě hrůza. Navíc je fakt trapným nesmyslem, když 100 kg řízci mlátí 40kg holku do obličeje a ona stojí na nohou ... Jako filmů s "martial arts hrdinkami" jsem viděl spousty a nebráním se jim, jenže problém tady tohoto je, že se bere hrozně vážně ... Navíc ani jeden z herců mi nebyl vůbec sympatický. Nízkorozpočtová amatérština ... ()

Shit

Ilegální undergroundový boxerský zápasy bez rukavic, to neni nic novýho, ovšem s ženskou představitelkou v hlavní roli, to už jo, sice je pravda, že se člověku moc nechce věřit, že by takovej střílzlík jako je Rebecca Neuenswander rozmlátil držku těm stokilovejm horám svalů, ale údery má holka docela svižný a tvrdý a tak s přimhouřeným okem se to dá akceptovat. Ale je fakt, že konec už je taková rutinní záležitost, kór ta příprava na zápas je jak z Rockyho IV. ()

Kaka

Nikterak převratný akční snímek o nadupané hlavní hrdince a trochu pochybné motivaci ze strany jak jí, tak i jejího trenéra. Špatně nasnímané souboje, nekvalitní zvuk, prapodivná přelétavá kamera a hlavně až na pár akčnějších momentů naprosto o ničem. Bez stylu, bez drajvu, bez jakékoliv "řeči". Raději si pustím Hard Target který sice rovněž nemá konstruktivní děj, ale má všechno ostatní. ()

castor

Zatímco odstrkovaná a zarputilá servírka Hilary Swank řezala v ringu ve vyzrálém melodramatu Clinta Eastwooda svou váhovou kategorii a hlavně stejné pohlaví, tahle neznámá květinka s rychlými pažemi si troufne i na testosteronová hovada. Když to dokážeme akceptovat (což není snadné), třeba si to s přivřením obou očí i užijeme. Texas nemá zrovna v lásce sázky na nelegální zápasy, ostré děvče tak má problém, se kterým jí nejen kaucí pomůže slizký šmelinář v obleku s ksichtem lehce připomínajícím Rafu Nadala. Dá si pár zápasů v zaplivaných barech nebo opuštěných stodolách, ideálně bez rukavic a ideálně s nějakým tím podvůdkem. Tahle dvojice má jisté nepřátele, nevlídnou minulost i velké sny. Ty měli zřejmě i tvůrci, překvapivě se snaží vyprávět i příběh a není to úplný průšvih. Na Rebeccu Neuenswander se docela dobře kouká (jiné štěstí u filmu už od té doby nezkusila), pár momentů to má, takže ve výsledku opatrná spokojenost. ()

Arkos

Film na jedno podívání, při kterém ovšem musíte překousnout, že hubená holka mlátí na potkání stopadesátikilový maníky. Pokud Vám tohle nevadí tak máte šanci se obstojně bavit. ()

Smok

Ešte som síce od 55kg vážiacej ženy nikdy nedostal na bradu, ale moc som tie súboje naštvanej vyziabnutej Katherine nežral. Predsa len sa mi akosi nezdá, aby taká šľacha dávala dolu trikrát toľko vážiacich macíkov. No a keď si teda odmyslím všetky tie nepresvedčivé ilegal zápasy, tak mi z filmu zostal len akýsi slabučký príbeh a stokrát videná lovestorka a film pracovne premenovávam na "Noční sračka". ()

Caelos odpad!

Ubohá a trapná parodie na snad všechny známé filmy o boxu... Téměř se na to nedá dívat a to snesu hodně. Ono ani toho boxu tam moc není, chodí tam prostě nějací lidé, mluví a jednou za čas se minutu třese kamera. Navíc ten námět, ne že bych neuznával ženské, ale tohle je neuvěřitelné. ()

Terva

Chcete slyšet dobrej fór? Támhleten sráč v kvádru se mě snažil ukecat abych šel k zemi. Proč si lidi jako ty myslí, že se lidi jako já dají koupit? Tak to by bylo porušení pravidel a my se zatím vydáme po USA za nelegálním boxem v ženském provedení. Jessica Parkerová zvaná "Lasička" zmlátí kde koho. Ne ne ne říkkkeeej mi Bbbbleskkku ttty srásráči jedddenn. Film se snaží být zábavný, ale je spíše nudný. Mluví se jen o penězích a hlavní aktéři jsou stále švorc. Vše pak spěje k jednomu nutnému zápasu, aby by každý v balíku. Bla....bla....bla...já vyhraji to ti garantuju. Nic nového na filmovém nebi. ()

kobejn

mimořádně sympatická představitelka hlavní postavy plus outsider po jejím boku dělají z průměrného filmu zajímavý film. ()

kapsomut

no tenhle film bych si koupil kdyby v tom hrál chlap místo ženy... ale koukat jak 60kg těžká ženská mlatí metrákový chlapy fakt nehodlam ()

Shorty_

Příběh mě jakožto každého představitele mužského pohlaví zaujal už po náhodném naražení na obal dvd a přečtení jeho obsahu. Po shlédnutí musim říct, že jsem ani nebyl zklamán, herci dobří ,pojetí netuctuvé a dokonce i při částečném zamouření oka reálný příběh a výkon hlavní hrdinky. Jediné co nekompromisně sráží mé hodnocení je nedotažený konec, který vypadá spíše jako alternativní a nedopsanej. ()

Guzo

No nebylo to vyloženě špatný, ale dobrý taky ne. Poměrně ohraný scénář, herecké výkony taky nebyly z nejlepších a hlavní hrdinka mi přišla vyloženě nesympatická.. ()