V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

MáŠa

Komedie s trošičku odlišnějším pojetím, než je člověk úplně zvyklej, oba hrdinové ukážou jak pozitivní tak negativní stránky svého já, takže chybí takový ten člověk, kterému byste jasně fandili. ()

Morholt

Na Scotta docela zvláštní film a z mého pohledu ukázal, že by zvládnul i náročnější role, než jsou přisprostlí frajírci v teenagerských komediích. A sednul mi i John C. Reilly. Nicméně mám neodbytný pocit, že z tohoto námětu se dalo vytřískat mnohem víc a navíc autoři podle všeho nevěděli, jestli chtějí točit satiru, nebo klasickou komedii, takže celkový výsledek je poněkud rozpačitý. Ale ačkoliv Promotion vyloženě nerozesměje, tak donutí alespoň se usmívat a to se také počítá. 60% ()

Lacike

Divny brouk. Ako komedia je to prilis malo vtipne, ako drama prilis malo dramaticke a ako satira velmi unyle a nudne. Autorom chybali gule to poriadne rozparadit a nakoniec natocili prilis politicky korektny film. 5/10 ()

Caszidy

Klasický nezávislý snímek s populárním "exotem" Seannem Williamem Scottem v hlavní roli. Potěší i John C. Reilly a Gil Bellows ve vedlejších rolích. Jinak toho v podstatě není moc co říci, film rychle "odsejpá" a line se v příjemné atmosféře. Prostě oddychovka. ()

ladko

Nie je to síce ten typ komédie, kde sa človek smeje neustále, ale zato keď prišlo na vtipné momenty, nasledovali u mňa dosť dlhé a hlasité výbuchy smiechu. Vtipným elementom je tu John C. Reilly – jeho Richard je skvelá postava – neustále počúvajúci motivačné kazety, či pokúšajúci sa zložiť loď vo fľaši(lodi patria aj dva s prehľadom najvtipnejšie momenty filmu:)...). Na súperenie medzi dvomi konkurentmi sa pozeralo príjemne a necelá hodinka a pol zbehla rýchlo, preto 4 hviezdy(aj keď trochu slabšie...). ()

Trakat

Jedním slovem - nuda. "Komedie" u které jsem se ani jednou nezasmál. Po dlouhé době jsem viděl "film", který jsem přetáčel, přestože měl 85minut. ()

maverick10

Prumerny film ne prilis komedialniho vzhledu s minimalnim pribehem hleda divaka, ktery by tento snimek dostatecne ocenil. Znacka: Seanne vrat se k Stiflerovi! ()

Havaj8

Žádná ultra zábavná komedie, spíš prostě o dvou možnejch adeptech do role vedoucího, který sami maj svoje problémy a v práci si dělaj naschvály. Ohromný zklamání, že v češtině neměl S.W.Scott svůj Stiflovskej dabing, takže když ho poprvý uvidíte promluvit, trošku to vyděsí... ()

Aljak

Dosť slabé! Od dvojice Seann William Scott a John C. Reilly v hlavných úlohách som očakával super komédiu o rivalite medzi kolegami bojujúcimi o povýšenie. No vlastne príbeh o rivalite to bol, no namiesto vzájomných podrazov a doťahovania sa kto je lepší, to bol... ani neviem ako to nazvať - proste len nuda. Obaja herci dokážu podať skvelé výkony v rôznych komédiach, no v tomto prípade to bol veľký prepadák a zábavný príbeh sa veru nekonal ani náhodou. Skôr mi to prišlo, že obaja cítili akúsi vzájomnú ľútosť nad tým druhým. ()

Martin741

Je dobre ked komedianti su vacsinou chlapi. Zenam komedie moc nejdu., Sean William Scott ma komedialny talent, tak nech sa laskavo vyhyba serioznejsim rolam. Nema na to.  7 % ()

Wormboy

Najvacsim problemov tohto filmu v mojich ociach je, ze chce byt sice komediou, avsak na druhej strane chce seriozne riesit komplikovanost socialnych a subordinacnych vztahov v hypermarkete (to uz znie idiotsky). Mozno som mal smolu, ze som prednedavnom videl Cashback, ktory je sice o uplne niecom inom, ale prostredie je takmer identicke. The Promotion ma niekolko naozaj vtipnych momentov, no komediou by som ho nenazval. A cim teda? Komedialnou dramou so socialnym rozmerom? Hm....to by na reziserskej stolicke musel sediet niekto iny. ()

Redík

Spíše než komedií bych to nazval psychologicko-sociální exkurzí do duše pracovníka supermarketu toužícího po povýšení. Komediálních prvků zde bylo málo. Čekal jsem, že tandem Reilly a Scott toho ze sebe dostanou mnohem více, ale bohužel. Navíc film i přes kratší stopáž poněkud nudil, tudíž slabší 2 hvezdičky. 35 % ()

dr.fish

No, vzhledem k tomu, že jsem film dokoukal, tak to úplně blbý nebylo, ale skutečně nevím, co si o tom mám myslet. Příběh je naprosto postavený na hlavu, řekl bych, že by to měla být komedie, ale k smíchu to není vůbec. Spíš k pláči, že někdo ze sebe může nechat dělat idiota a nechat se ponižovat. Já bych jim tu práci okamžitě hodil na hlavu a šel dělat popeláře. No asi nejsem ten správnej manažer do suprmarketu. 50% ()

Radiq

Před dvěma dny jsem tuto komedii viděl a jediná scéna, která mi zůstala trochu hlouběji v hlavě, je ta s pytlíkama na hlavách. Ostatní se rozplynulo v čiré nic nebo v jakejsi takovej šum lechtající mě na mym laloku (mozkovym, ne tím pod bradou, chch). Oba dva hlavní mrviči jsou v podstatě jinak celkem dobří komedianti, ale tyhle role fakt moc komické e-e nebyly a když se snažili být, tak zůstalo jenom u té snahy... ()

danliofer

Docela by mě zajímalo, proč má film Povýšení tak nízké hodnocení, když tak vtipně nahlíží a rozehrává všechna známá klišé o firemním životě. Takový "Kancl" ve filmovém podání v "lidštějším" kabátě. John C. Reilly si tady vystřihl svou životní hlavní roli. Jeho stepující Richard Welhner a jeho několik různých grimas a typů omluv u pohovoru na vyšší funkci jsou prostě ozdobou filmu. A scéna o teambuildingu s papírovými pytli na hlavách je tak neskutečná, že jí tleskám. Myslím, že firemní teambuildingy jsou něco, co by se mělo pro dobro duševního zdraví zaměstnanců zrušit:-)) ()