Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

tetraedr

Na to, že to vyšlo ze chřtánu Novy je to celkem dobrá zábava. Není to nic duševně hlubokýho ale svůj účel to těch 20 minut sledování víceméně plní. ()

Šošia

Ten herecký tanec je vynikající - aspoň teda Dejdara s Batulkovou - ostatní jsou lehce afektovaní, což asi k sitcomu i českého formátu patří! ()

PatrikP4

Většina produkce Novy nestojí za moc... Ale tohle snad není tak špatné... Viděno vše...Vtipy ujdou, ale občas už je to trapné... proto to nemá šanci na lepší hodnocení... ()

zigy

Ozzák poté, co byl vykopnut z trampské hospody: "Prej že jestli hned nevypadnu, tak poznám, jaké to je, když jazyk stále naráží na vylomený zub..." Tahle hláška, a že je jich tam takových plno, dokládá, že Comeback je vysoce intelektuální seriál určený pro znalce české popkultury. Kdo se nechá zmást na první pohled buranským obalem, o hodně přichází. Tohle není obyčejný sitcom - čekejte zde nečekané. Škoda jen, že tvůrci v průběhu neudrželi laťku a některé díly už jsou slabší. Já nakonec ještě budu mít toho Matonohu rád.....ovšem hlavními tahouny jsou excelující Dejdar s Lexou. ()

Amalberga

Nejlepší věc, jakou kdy Nova vytvořila. Na české poměry nadprůměr, a proto dávám vyšší hodnocení. Původně jsem dala 3*, ale včera jsem se na pár dílů opět podívala a dobře se pobavila. ()

RyonMathrin

Ozzák a Tomi Paci jsou prostě fenomén. I směs charakterů ostatních postav (puberťák Lexa, totálně upjatá Saša, krkavčí matka Simona, všeuměl Horvy…) je tak dobře namíchaná, že z ní natočili 50 dílů a pokaždé je to něco trochu jiného a vždy vtipného. Občas jsou některé vtipy očekávatelné, prvoplánové, ale … funguje to, je to nehorázná sranda. Kam se hrabou zahraniční sitkomy. Scénář seriálu je naprosto špičkový. V několika dílech překvapivě vystupují i známé osobnosti (Karel Gott, Helena Vondráčková, Vlastimil Harapes, Standa Hložek). Všechny tyto scénky s nimi patří mezi ty nejlepší, uvedené celebrity si totiž umějí udělat legraci sami ze sebe. Tento seriál si pouštíme doma téměř pravidelně. Vždy, když se neshodneme na filmu, skončí večer s několika díly Comebacku. I když už plno hlášek a scén známe nazpaměť, je to neuvěřitelné, smějeme se pokaždé. Chápu, že některé diváky to hned neoslovilo. Ale všem těmto bych doporučil zejména epizodu Zlatá ledvina, kdy musí Simona na pracovní úřad. To je prostě lahůdka. ()

MatejQ004

Jeden z nejlepších českých komediálních seriálů a asi určitě nejlepší český sitcom. Herci byli vybraní moc dobře, hlavně Ozzák v podání Martina Dejdara a Tomáš, kterého hraje Tomáš Matonoha. Témata dílů, i když někdy poněkud bláznivé jsou zpracovány velmi dobře a jednoduše, ale to je dobře. Tento seriál je na české poměry velice dobrý. 85% ()

jjjerry

Nevím, proč má tento seriál tak nízké hodnocení? Možná tím, že je český? a někdo si tu musí honit ego? Mrzuté. Vtipy jsou tam povedené, nejsou trapné a nechutné. Kristýna Leichtová podává nadprůměrný výkon. Dejdar občas přehrává, ale celkově to k jeho přehnané postavě asi patří. První série výrazně lepší než druhá, ale oceňuji, že když dojdou nápady umí to relativně včas ukončit. ()

Kontryhelka

Dobře zpracovaný a místy i vtipný český sitcom. Buranský Ozzák, hňup Tomáš, rozmazlená Iva a natvrdlá dvojčata Saša a Lexa a vyčuraná Simona. ()

Stibak

Nepřekonatelný sitcom, z české produkce rozhodně ten nejlepší. Všichni herci zde byli výborní, Dejdar přímo excelentní. 😁 ()

KofiAnnan

Nostalgie, která má u mě za 4*. Narážky na Slušovice, Zlín a celý moravský kraj mě bavily, stejně jako kopání do totalitního odpadu. Tagy #AlesUlm #ArnostPatek #MarketaMuchova ()

Diego75

Jeden z mála českých fenoménu, který se za poslední dobu povedl. První řada vypadala skvěle a hlášky s fóry byly na místě. Možná bych byl ochoten dát i pět hvězdiček, ale začátkem druhé série mě tento sitcom přestával bavit a bylo vidět, že tvůrci už neměli nápady. Celkově jsem však za tento sitcom rád a vážím si ho. ()

Aquila

Nejlepší český komediální seriál. Výborný casting, nápaditý scénář, sice kvalita některých dílů kolísavá, ale přes lacinější vtipy i hodně inteligentní humor, který je na české poměry až nevídaný. Žánrově vychází z amerických sitkomů, ale přesto nekopíruje a je ryze český. ()

fandimir

Moje asi nejoblíbenější česká komedie, i po opakovaných zhlédnutích opravdu pobaví, hlavně díky Ozzákovi, který je pro mě rozhodně jedna z nejoblíbenějších a nejvtipnějších postav ze všech seriálů. U hodnocení sérií je to trochu těžší, druhá série má u mě sice větší procentuální průměr dílů, ale opravdu hodně dobrých se tu najde jen málo, jinak většina dílů jsou spíše na slabých 5 hvězd nebo slušné 4 hvězdy, naopak v první sérii je hodně naprosto dokonalých dílů, ale taky několik, které jsou nicmoc. Většina mých nejoblíbenějších dílů se však nachází spíš v první sérii, takže pro mě je vo fous lepší první než druhá. Každopádně jsem se na tento skvělý český sitcom rozhodně nepodíval naposledy a už se těším až si ho znovu někdy pustím. 1. série 90% Nejlepší díly: Zlatá rybka, Heavy christmas, Narozzeniny, Simonina volba Nejhorší díly: Křeslo, Boží mlýny. / 2. série 85% Nejlepší díly: Zlatá ledvina, Křik kormorána, Třinácté pivo, Holter Nejhorší díly: Změna je pivo, Bez kláves neodejdu. ()

Karbos

Čas ukázal, že tenhle seriál zraje jako víno. Zpětně musím uznat, že když na něj narazím náhodou v televizi, většinou ho nepřepnu. Jeden z mála Nováckých počinů v novém tisíciletí, který se povedl. Až škoda, že vznikly jen dvě série, protože domácích dobrých sitcomů je pramálo. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)