Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

lisma

Nemaje doma televizního signálu, narazil sem na comeback v archivu televize nova,očekávaje zábavu nejnižších pater. Ovšem co to ? Ono se to líbí, ono že to pochází z dílny této komerční televize ? Je to občas vážné zábavné a zejména Dejdar si Ozzákem dle mě zajistil v duchu jména seriálu comeback. Neříkám že je to kdovíjaká bomba, ale dle toho co se divákům dostává poslední dobou za seriálové odpady je toto příjemná změna. Zatim to vidim na pěkný 3 hvězdy ()

Pute

Pár vtipů bylo dobrých, ale v každém dílu 1, maximálně 2. Nebýt Dejdara tak to nestojí ani za tu námahu zapínat TV. ()

Usir

Tak jak jsem byl na začátku vůči tomuto seriálu skeptický, tak musím přiznat, že se mi velice zalíbil. Martin Dejdar tam snad předvádí svoji životní roli, pokud teda pominu Učitele tance. To jak dokáže zahrát "jednoduchého" člověka, pro kterého je světem absolutní bezstarostnost, rock a metal je prostě úchvatné. Celkově herecké obsazení a výběr postav je perfektní. Navzájem se doplňují a vytvářejí skvělý kolektiv a hlavně zábavu. ()

Druhácena

Mno, v zahraničí jsou možná lépe napsané sitcomy že...ale v našem prostředí je to to nejlepší co se v žánru urodilo, postavy jsem si oblíbil, líbí se mi ty častý hudební odkazy a když k tomu přidám trochu toho patriotismu, tak to těch pět hvězdiček s mínusem dá....A hlavně tomuhle musím přidat hodnocení PRÁVĚ KVŮLI ČESKÉMU PROSTŘEDÍ, člověku je ten seriál o hodně bližší než sebelepší sitcom made in anglo-americká země. ()

Rozbik

No..bála jsem se, že to bude o hodně horší..;-) takhle to aspoň člověk může mít zapnuté, jako zvukovou kulisu, když doma něco dělá..:-) Co mě ovšem celkem dost vadí, je postava Ozzáka, které nestačí prostor v seriálu, ale proplétá se jako pověstné čertovo kvítko lecjakým jiným pořadem na domovské komerční televizi a dokonce vystupuje i na různých akcích..Přijde mi to malinko uhozený..;-) No ale když to Dejdara baví..;-) ()

Herci nejsou špatní, zejména Dejdar si tu roli užívá, mám dojem, že je to vyráběno s cílem natočit něco tak stupidního, až si to lidé oblíbí a budou u toho odpočívat, a to se jim daří, kéž z těchle kolejí neuhnou. ()

Honzad007

Tohle jde absolutně mimo mne.. Dejdar dobrý, Matonoha průměrny, Leichtová strašná a ve výsledku se to díl od dílu zhoršuje.. Nechápu ten boom kolem tohodle slaboučkého českého sitcomu. ()

Pathetic

Málokdy se stane, že se u nás narodí alespoň ucházející sitkom. Comeback (pro mě) patří určitě mezi ty lepší. Zvláště Martin Dejdar jako Ozzák je postavičkou podle mého gusta. Konečně se Dejdar našel ve své roli. Ostatní herecké obsazení taktéž výborně plní požadavky sitkomového seriálu. Vtípky jsou sice někdy okoukané z jiných serálů, ale kupodivu se mezi tou záplavou ztratí a společně dokáží dobře pobavit.***** ()

tamadas

Na to že to je asi první Český sitkom to nedopadlo špatně.Naopak gagy stojí za to a postavu Ozzáka jsem si moc oblíbil jako metalovy fanoušek ()

Pepe1783 odpad!

Neuvěřitelně pitomý sitcom, který místo vtipů a komických situací sází na pitvoření někdy i kvalitních herců a dementní zápletky. ()

zuzku

Nezdá se mi to vyloženě trapný tím způsobem, kdy se vám křiví obličej a je vám špatně za herce, prostě to ale vůbec není vtipný... A když to vůbec není vtipný a představitelé se přitom už půl hodiny snaží, tak (i když fandím mladým hercům) se mi stejně začíná křivit obličej. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)