Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Rekpet

Dneska jsem hodnocení snížil o 1*, ty poslední díly jsou něco příšerného. Jestli tato sestupná tendence bude nadále pokračovat, propracujeme se až n 1* celkově.... ()

lardko

Každej díl mě přijde stejně dobrej Ozák je z nich nejlepší a v vždycky řekne nějakou dobrou hlášku který se zasměju. Nějaký díly jsou trochu slabší , ale tento seriál prostě zbožňuju. ()

Jaroslaf

Jednoznačně nejvtipnější český seriál. Hlášek, které aspoň mne donutí rozesmát je tu kadence snad tří za minutu a je to opravdu VTIPNÉ a dokonce se jedná o vcelku INTELIGENTNÍ HUMOR, tak proč ta nenávist některých lidí k tomuto dílu, to nepochopím. ()

IvcaSammet

Konečně pořádný seriál pro metalisty! Já osobně sitcomy podobného typu nenávidím, ale do Comebacku jsem se zamilovala okamžitě. Martin Dejdar předvedl opravdu naprosto vynikající výkon! Ozzák je prostě osobnost ... Opravdu velmi vtipné scény doplněné skvělýma hláškama v podání výborných herců a ještě navíc z prostředí rockové a metalové hudby ... Co víc si člověk může přát ... Je opravdu hodně velká škoda, že nechali Comeback umřít a přivedli nám Helenu a jiné sr*čky ... Protože Comeback byl jeden z mála tak praštěných, ale přitom inteligentních seriálů, který kdy kdo natočil ... ()

kowalski

Po shlédnutí druhé epizody měním už na 5*. Na české poměry je to výborný vtipný sitcom. Jako plus vidím parádní narážky i na současné umělce/celebrity - to dříve v sitcomech nebylo. Nemyslím, si že v dalších dílech to bude jiné. Škoda, že Martin Dejdar není více vidět v celovečerákách. Určitě by si to zasloužil. Co se týče scénáře jsem taky spokojen. Nakonec jen chci říct, že mi je líto "intoušů", kteří to tady označují jako "odpad". ()

77Ivana

Zatím tedy žádná sláva, i když druhý díl byl lepší než první. Jediný plus tohoto seriálu je Dejdarův Ozzák a mínus je Matonoha. Nechápu proč se Nova stále pokouší natáčet nějaký sitcom, když to vždycky dopadne hrozně. ()

melloun

Nečekaně svěží a zábavné. Takovýto seriál se v Česku ještě zatím nikomu nepodařilo vyprodukovat a možná proto hodnotím tak vysoko. ()

TomasKotlant

Asi jediný český "nekonečný" seriál z poslední doby, na který se dá koukat a který dokáže i pobavit. Nicméně, když jsem viděl epizodu, která byla téměř do detailu okopírovaná z jistého zahraničního sitcomu, to u mě většinu sympatií ztratilo. ()

Gastovski odpad!

Nechápu co na tomto sitcomu lidi vidí. Po dobu půlhodinového dílu jsem se ani jednou nezasmál a celé mi to přišlo neskutečně trapné. Vytrpět těch 30 minut byl nadlidský výkon. Asi nemám tak vytříbený smysl pro humor. ()

Jeremiah

Tomuhle seriálu by se dalo vytknout ledasco - kopírování podobných seriálů z provenience USA, do absurdity dovedené některé situace a reakce postav - ale na druhou stranu jsou zde kvalitní herecké výkony /Dejdar,Doležalová/ a vtipný scénař. Proč dávám čtyři hvězdičky? Je to proto, že u tohoto seriálu alespoň na chvíli dokážu zapomenout na problémy reálného světa a "řehtám" se jako kůň. ()

KOZEL84

A tak zase takový průser to není.Iva je kus,ale nejlepší je Saša.Hláška ''řekla sem vedoucí že zákazníkům místo nashledanou říkáš chcípni''mě zbořila. ()

Money_too

Vtipný a na české poměry celkem nenudící seriál...srovnávat s jiným seriálem samozřejmě nejde,ale jako novou vlnu českého sitcomu to lze považovat za dobrý základ! Víc takových seriálů.. Pro mne osobně nejlepší postava Jakub Žáček v jeho vedlejších rolích...:D Jen tak dále... ()

elisheva

Podle mě je těžké udělat v českých poměrech dobrý sitcom. Myslím si, že tohle je slušný pokus korunovaný několika opravdu dobrými hláškami. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)