Poté, co strávil tři roky ve vězení, se vrací Tommy do domu své přehnaně starostlivé sestry. Ta všechny své blízké nade vše miluje, proto vůbec neváhá kvůli jejich dobru překroutit pravdu v naprostou lež. Babička si tak myslí, že Tommy byl ve Francii se snoubenkou. Tommy zase žije v domnění, že jeho dávná láska zemřela, zatímco ona žije v poklidném vztahu s jiným mužem. Do daleko svízelnější situace ale Tommyho dostanou jeho bývalí kumpáni, kteří se ho snaží přemluvit, aby se znovu zapojil do nelegálních kšeftů. On je připraven udělat za svou minulostí tlustou čáru a chce se živit poctivou prací. Rád by se stal, stejně jako jeho otec, malířem pokojů. Když vymaluje byt své kurátorce a posléze i soudci, zdá se, že se mu začíná dařit. Jenže jeho bývalí společníci se ho nehodlají vzdát! Odolá Tommy jejich svodům, nebo se vrátí zpátky do vězení? (Nova Cinema)

Kingjiri

Pár dobrejch momentů se najde (Francie), ale nedaří se z nich vytěžit jejich potenciál. Pak je dost scén, který jsou sice ohraný, ale občas pobavěj (Pirate Burger). A nakonec je na řadě milionkrát recyklovanej romantickej námět - náhodou se sejdou dva nezadaný lidi, který si padnou do oka a aby si svojí velkou lásku udrželi, musej překonat jednu velkou krizi. Klišé střídá klišé a nejvíc baví Tim Allen svojí podobou alá oholenej Chuk Norris. Bez kvalitního hereckýho obsazení bych si snímek nejspíš nepustil a můžu zodpovědně říct, že bych vůbec o nic nepřišel. ()

tranquill

Spíše televizní záležitost ale s poměrně hvězdným obsazením. Čekal jsem opravdu nějakou bláznivinu, ale je to taková pohodová nenáročná komedie. ()

Trixinka

Až teď zjišťuji, že to měla býti komedie. To je na tomto filmu asi nejsměšnější :) Divný, nudný a úplně zbytečný film na jedno ! podívání. ()

zipacna

Superpohodovej filmeček, kde jsem se snad ani jednou necítil trapně že na něj koukám (poslední dobou se mi to totiž stává dost často). Herci mi přišli velice dobře vybraní, kromě Liotty, kterého moc rád nemám. ()

Pitryx

Podle mého soudu svěží komedie pro pobavení celé rodiny. Netřeba čekat bůhvíco, ale rozhodně pobaví. Myslím, že se při natáčení bavili i herci. Bohužel opět zpraseno přeslazenou romantikou. Také tam jsou nedokončené myšlenky a poněkud podivný závěr.201401030000/0000 ()

Gamekeeper77

Vůbec to nebylo tak špatný, jak to tu vypadá. Je to sice klasická romkom s úplně tuctovým příběhem, ale Kutil je vážně zábavnej, holky furt ještě k světu a trapných momentů tu nenajdeteš. Ve všem nejde hledat jenom kvalitu obsahu a jeho zpracování, jde taky o zábavu a relax. A tahle oddechovka mi dala od obojího dost, takže já jsem spokojenej. 70%. ()

Gesicht

Komediální průměr se světlejšími momenty, dobrým i když drobet postarším hereckým obsazením, ale trochu nevyrovnaným scénářem. Dohromady příjemná, leč lehce zapomenutelná oddychovka. ()

Pythonator

Málo vtipná komedie, která nemá co nabídnout. Leda by divák zatoužil po hororu, kde Ripleyová dává do latě Kutila TIma. Film je úsměvný, ale málo. Je romantický, ale málo. A především je dobrý, ale málo:-) ()