Po obdržení tajemné masky začíná Ellen Morris věřit, že je pronásledována zlem, které se nazývá NIGHTMARE MAN. Ellenin muž Bill se rozhodne ji zavést do nemocnice. Během cesty ale autu dojde benzín a tak Bill podnikne pěší cestu na benzínku, nechávajíc Ellen samotnou. Když se objeví "Nigtmare Man", žena utíká do lesu a zde natrefí na chatu, kde poprosí o pomoc. Začíná boj o život. (LIVINGDEAD)

J*A*S*M

Jeden z těch horších filmů z Horrorfestu. Sledujeme v něm skupinku v osamělém domě uprostřed lesů, na kterou útočí maskovaný zabiják. Kvalita zpracování je průměrná, herci nic moc, záporák navíc působí dost komicky, strach nevzbuzuje ani náhodou. No a když se zdá, že přijde na řadu jediné logické (sice očekávatelné, ale to by zas až tak nevadilo) rozuzlení, překvapí nás autoři silným WTF momentem, jenž nakonec srazil mé hodnocení až na jednu hvězdičku. Opravdu, tak zkažený závěr se často nevidí. Buď se měl snímek ubírat tímto směrem hned od začátku (a neztrácet čas mezizápletkou), anebo měli tvůrci šáhnout po obyčejnějším a méně fantaskním zakončení. Takže pokud se chcete vyhnout tomu debilnímu zvratu, doporučuju film kolem 65. minuty vypnout. ()

LIVINGDEAD

Mně se naopak konec líbil. Zpočátku to vypadalo jako hru na kočku a myš, pak ale nastal zvrat a film se začal podobat filmu : "EVIL DEAD" - Lesní duch. Opravdu zajímavé pojetí a už dlouho jsem neviděl horror podobného typu. ()

Lateef

Pochopím, když někdo ohodnotí odpadem!, ale zároveň budu respektovat i čtyři hvězdičky, protože tohle jednoduše nemůže sednout každému stejně. Dobrou hodinu to vypadá na klasickej horůrek s maskovaným šaškem a partou mlaďasů, herci jsou sice podprůměrní a chovají se víc než nelogicky, ale občas je to provoněno slušnou lekačkou nebo obstojnými mordy. Jenže pak se to všechno totálně zvrhne, celou dobu jsem si myslel, že budu moct napsat, že pointu jsem odhalil po patnácti minutách, ale přiznám se, že takový finiš jsem nečekal. Film se z hororového béčka zvrtne skoro až do Příběhu ze záhrobí, kdyby na mě vybafnul Crypt Keeper, vůbec bych se nedivil. A mně se ten konec nakonec vcelku líbil. Navíc je tu několik spoře oděných holek plus scéna předstíraného orgasmu. Jo, docela mi to sedlo. /After Dark HorrorFest 2007/ ()

Pumiiix

Mám moc rád horory, jak chytré psychologické tak teen vyvražďovačky, áčka – béčka prostě všechny, ale tohle céčko jsem celé protrpěl. Špatní herci, hrozné triky a gore efekty, tuctový příběh, tolik chyb, až na posledních pětadvacet minut se dalo docela dívat, s Evil Dead bych ten konec vůbec nesrovnával, věkový rozdíl mezi těmito filmy je obrovský i tak je Evil Dead o dost světelných let jinde (v první lize)! Nuda! 3/10* ()

petero

AFTER DARK HORRORFEST 2 (Borderland, Crazy Eights, Lake Dead, Mulberry St., Nightmare Man, The Deaths of Ian Stone, Tooth n Nail, Unearthed) ()

oli.G odpad!

J*A*S*M doporučuje film okolo 65. minúty vypnúť, ja odporúčam ho ani nepozerať. Zlí herci by v slasheri až tak nevadili, ale formálna stránka je hlboko pod úrovňou, na akú sme v After Dark filmoch zvyknutí. Kamera pripomína skôr markizácke Vilomeniny, než ostatné filmy zo série. Fakt nechápem, čo v tejto osmičke táto sračka robí. Chvíľku sa na tom dalo celkom dobre smiať, ale hodinu a pol?? Stovky amatérskych filmárov majú na YouTube lepšie diela. ()

darkrobyk

„Ručník končí, ručník končí!" Ale jo, není to taková taškařice, jak by se mohlo zdát, za mě docela fajn. Můj zájem a hodnocení zvedly dvě věci - démon není jen v hlavě Ellen. Je z masa a kostí a chystá se ji zabít. Můj tip ohledně démona šel těsně vedle, ale pointu jsem odhalil, což mi nevadilo. A pak zvrat ke konci, ten už jsem nečekal a bavil mě. Škoda televizního looku, jinak bych šel s hodnocením ještě výš. A mordy nechybí - šíp do huby, nůž do huby.... „Za tohle tě zabiju!" „Svissst....4x!" A z hrdiny je svatý Sebastián! A pak to zlomené srdce....jo a les, i když bych ho bral více, ovšem lesní chata....klasika....rovněž potěšila. A nějaká ta nahota. Masky dobré. Nízkorozpočtový horor jako jednohubka....3,5* ()

Campbell

Kanefsky? Tohle natočil ten génius co natočil Theres nothing out there? Hororovou komedii kterou miluju? Sakra. Ne nebylo to nejhorší ale čekal jsem o něco víc tohle bylo ale celkem o ničem. Lidé v chatce atakuje monstrum. Nic originálního ale čekal jsem teda že se budu daleko více bavit. Krve je celkem dost, na takovej film. Herci jsou jako vždy tupí a zábavnost minimální. Aspon teda že pár scén ušlo. Ale nic extra. ()

PetrPan

4 hvězdy, které nakonec dávám, si Nightmare Man rozhodně nezaslouží, ale tak nízké hodnocení, které má tady, taky ne. Horor natočený s jemnou ale pozorovatelnou dávkou sebeironie a který se netváří jako nějaký hororový kult šlape nejprve ve vyšlapaných cestičkách typického slasheru a to průměrně zručně, že by byl v něčem výrazně slabší než filmy podobné kategorie jsem si nevšiml, výrazně debilní chování postav překračující hororové zvyklosti se taky nekonalo, herci byli rozhodně příjemnější než třeba v Dark Ride nebo Lake Dead a černohumorné vložky byly opravdu zábavné. Navíc dějový zvrat , který mění slasher v něco jiného byl zvládnutý dobře a přesně mi zapadl do obrázku, který jsem si o Muži z nočních můr udělal, totiž, že se prostě nebere vážně. ()

JASON_X

Už dlouho jsem ve filmu neviděl tak nesympatické herce. Uječená neurotická hysterka, její muž slizák s podivným přízvukem, osazenstvo chaty sestávající ze samých vylízaných retardů, jejichž plky jsem musel proklikávat, jinak by mi explodoval mozek. Kvůli nečekané poslední čtvrthodině ale nedávám odpad. ()

Morholt

Zprvu naháněčka, která se zvrhne do dobývání samoty u lesa. Zkrátka další béčko, který mi ovšem roztáhlo pusu od ucha k uchu, protože herci byli neskuteční. Podle mě to, že hrajou tak špatně, prostě jen hráli, protože jinak to neni možný. Kolikrát jsem se smál víc, než při kdejaký komedii. No každopádně všechno ubíhalo k nějakýmu tomu očekávanýmu konci a pak najednou bum a všechno bylo jinak. I když to působilo jak pěst na oko, tak do celkovýho kontextu to nějak zapadlo. Prostě úlet jako prase. 50% ()

Astaroth12

Tento film som videl dávnejšie. ale vobec som si ho nepamätal. Hneď od začiatku vidieť, že film má hlboko do peňaženky. Zo začiatku som to celkom nechápal. Striedali sa tam zábery z naháňačky v lese a zábery z chaty, kde si užívali dva páriky. Sprvoti to vyzeralo, ako keby to boli dva filmy, ktoré niekto len tak zo srandy spojil do jedného celku. Ale nie, po chvíľočke už to dávalo i trocha zmysel. Film má niekoľko kategórii. Naháňačka v lese je komédia, to čo sa tam dovádzalo, som hádam ešte nikde inde nevidel. Potom je tu slasher, ktorý má čo ponúknuť. Hlavne tie vraždy, stáli za to. A nakoniec, finále ponúklo troska iný zvrat, aký som čakal. Lebo do vtedy sa dalo všetko pekne vycítiť, ale čo prišlo na konci, už asi nie. Nie som ani sklamaný, ale ani nadšený. Čisté 3*. ()

Rathalos

No asi priblizne 3/4 stopaze ma tento film neskutocne sral a aj nudil,amaterski herci,debilne dialogy a smiesny vrah v maske,to je suhrn negativ,ktore ma vytacali az do chvile,ked sa na scene objavil demon,potom sa na to uz dalo pozerat,ale porovnavat tuto sra*ku s vynikajucou klasikou akou je Evil Dead je myslim fakt ko*otina...:⁠-⁠) ()

Patches1984

I přes poněkud unylý začátek, vesměs mizerné herce a místy celkově amatérské vyznění jsem příjemně překvapen. Především celkem dobře budovanou atmosférou, plynulým dějem s pár pěknými zvraty, které dávaly smysl alespoň v rámci filmu samotného, a hlavně tím, jak se ten film vlastně vůbec nebere vážně a uvědomuje si, že je jen béčko. Druhou polovinu stopáže jsem se i přes všechny neduhy ohromně bavil a tak prostě nemůžu hodnotit jinak než nadprůměrně. 7/10 ()

pekko odpad!

Hlavnej postave dosli tabletky a to bolo zle. Podobna vec sa musela prihodit aj stabu, co tuto vec spachal, pretoze tiez vypustil na svet zlo. Kto bude prinuteny pozerat toto, urcite by takuto chybu zopakovat nemal - treba predtym pozit nejake prasky. ()

david666

Mě se to líbilo (na rozdíl od ostatních, jak vidím) hodně. Dokonce jsem uvažoval 4. Ale díky vcelku nelogickým dialogům a počínání hrdinů snižuji o bod. Jinak to má slušnou atmosféru i napětí. Také na rozdíl od ostatních hororů v rámci After Dark horor festu není hned tak jisté jak se příběh nakonec vybarví (i když znalci hororů po hodince možná budou vědět, kdo má vše na svědomí). U mě se jedná každopádně o jeden z nej počinů, který byl uveden na již zmíněném festivalu. 3,5 ()