Na špatném místě ve špatný čas... Dva mladíci, nadšení skateboardisti, se stanou svědky trojnásobné vraždy a k jejich smůle si jich všimnou i zabijáci. Začnou je pronásledovat a začíná divoký hon ulicemi Paříže, kde může každá chyba znamenat smrt... (oficiálny text distribútora)

web-dat

Co očekávat od filmu na jehož obalu jsou puberťáci na skatebordu a honí je policie? ..... kdybych měl soudit podle obalu, na 100% bych tehle film nikdy neshlédnul. Jenže tím pádem bych udělal takovou chybu - jako když jsem od Počátku očekával že to bude další Matrix a revoluční film ( a nebyl :-(( ... ). Děj filmu se odehrává bez zbytečných dialogů a nudných sekvencí. Film který je našlapaný skateboardingem a akcí, a pro mě obrovským nádechem nostalgie. TRAILER ZDE: http://www.youtube.com/watch?v=NShyZuNjJy0 ()

SKreyn

Slabý odvar akčného filmu ako takého, s predvídateľným dejom a roztrasenou kamerou. Je to totálna kravina, najlepšia je hudba na celom filme. Film som musel pretáčať, keby som to pozeral v TV, tak pri prvej reklame by som to vypol. ()

Pitryx

Tak tedy mne to vůbec nebavilo. Asi proto, že jsem si nenašel oblíbeného hrdinu. Oba mládenci mi byli nesympatičtí a s chutí bych je někam kopnul. Možná mne neoslovil skateboard, nějak mi to vadí, když ti pitomci jezdí mezi lidmi. Zcela určitě mi vadila hudba a všechno ostatní. Prostě podruhé ani omylem a ani to nikomu nedoporučuji, ale zase musím uznat, že akce bylo dosti. 21501078408/8747 ()

djcremo

Tak pred 15 rokmi by to možno bolo lepšie, ale teraz to vyznelo trápne a na to, že to je akčný film, tak dosť nudí. A ešte k tomu tá roztrasená kamera. ()

furrec

Tak ja osobne som bol sklamaný, čakal som rozhodne viac od tohto filmu. Teda nie žeby sa to nedalo kuknúť, zase filmov so skejtbordom v hlavnej úlohe moc nie je, ale film podľa mňa trpí až príliš amaterizmom a celkovo zanecháva dosť chabý dojem. ()

MUNRO

Tohle a akční jízda?Fuj!Skáče se v teniskách z vysokých mostů na asfaltovou silnici,přeskakují se na skateboardu obří propasti mezi paneláky a to vše bez jediné újmy na zdraví."Zlí"policajti se ke všemu chovají jako totální negramoti,když například jdou najisto po trojici uprchlíků,kteří se nacházejí na střeše baráku obklopeného lešením a hrozně se diví,když jim trojice právě po lešení uniká,zatímco všichni policajti běží nahoru po chodbě domu..Skoro by člověk řekl,že musel film režírovat český režisér.Korunu všemu nasazuje stupidní klipovitý styl,při kterém už po 15 minutách bolí oči.Francouzi by se měli držet komediálního žánru,tam jsou nepřekonatelní! ()

Ondrew odpad!

Nech ziju distributori, ktori ocividne radi roznym filmom prideluju rovnake nazvy. Prave z daneho dovodu som sa -- v podstate uplne omylom -- dostal k tomuto... eeeehhhmmm... "filmu". Ked mi konecne docvaklo, ze ide o omyl, povedal som si "co uz" a dufal, ze sa na to bude dat pozerat. Nanestastie islo o dalsi omyl. V tejto snimke je totiz odflaknute snad upne vsetko. To znamena: namet, scenar, absolutne nevyhovujuca hudba, priiiiiiserna kamera, chaoticky strih, podriemerni herci a... a... v neposlednom rade zrejme i reziser, ktory to rozhodne nezvladol. Jednoducho, totalna paseka, v ktorej sa v podstate vacsinu casu pozerate na typkov, ktori neustale len utekaju a utekaju... a ak nahodou neutekaju, tak medzi sebou vedu uzasne "duchaplne" kratke rozhovory. Cely pocin je, dla mojho nazoru, tazky odpad, pri ktorom ma mrzi najma fakt, ze nieco taketo sa zrodilo na europskom kontinentne. 0%. ()

albiebennett

Tento film je zajímavý pouze z jediného důvodu. A to jedině, když budeme film považovat za parodii na francouzský bezpečnostní systém. Celá pařížská policie ani ta záporná prolezlá korupcí není schopná dopadnou dva zhulený skejtáky, kterým s těle koluje THC. V podstatě celý film je založený na honičce mezi koly SUV a skateboardovými kolečky :D ()

leo8111 odpad!

toto je tak neuveritelne stupidna zlatanina aku som uz davno nevidel tento brak moze zaujat chlapca pred pubertou ktoremu je asi 12 pretoze 13 rocny by uz tento "film" vyfuckoval trpel som ked som sa to snazil dopozerat do konca aby som z ucty k francuzkej kinematografii mohol udelit aspon jednu hviezdicku ale to proste neslo tento pocin si nezasluzi aby sa nan ktokolvek dival ()

Paokara odpad!

Za Jízdu smrti udělit trest smrti a to -KAMERAMANOVI!!!!!!bez pardonu..hrůza hrůz a smutný je,že za to dostal ještě zaplaceno!do toho nevyvážený zvuk,když hudba přehluší dialog,divák napíná uši,cože si to tam vlastně šeptají...no málo filmů hážu do koše,ale bohužel tento ODPAD letěl rychleji než ti dva na tom skejtu. ()

khdb odpad!

Francouzká vševědoucí policie ví o každém pohybu dvou kluků na skatech.A ještě lepší je když jednomu prkno seberou a ono se snad rozmnoží,protože ho má jak on,tak policie.Umějí natáčet daleko lepší a smyslnější filmy než byl tento. ()