Energická, arogantná, cynická, egoistická a autoritatívna knižná redaktorka Margaret Tateová (Sandra Bullocková) sa od svojich šéfov nečakane dozvie, že čelí deportácií do rodnej Kanady. Margaret nemá žiadnych príbuzných, na city je alergická a nič ako práca a starostlivosť o vlastné telo ju nezaujíma. Zareaguje však bleskovo a oznámi, že je zasnúbená so svojím asistentom Andrewom Paxtonom (Ryan Reynolds), ktorého roky terorizuje a ponižuje. Milý a citlivý mladík, ktorý sa chce v New Yorku presadiť ako spisovateľ, pravdaže, o tom vôbec netuší. Andrew napokon súhlasí s účasťou na kamufláži, ale má niekoľko podmienok. Nesúrodý pár zamieri na Aljašku navštíviť jeho svojráznu rodinu (Mary Steenburgenová). Zvyčajne sebavedomá a duchaprítomná Margaret sa náhle ocitá v jednej nemožnej situácii za druhou. S improvizovanou svadbou na krku a imigračnými úradníkmi v pätách sa Margaret a Andrew rozhodnú držať sa plánu aj napriek možným nechceným následkom... (TV JOJ)

Rychlasar

Sandra s polu se s vým hereckým partnerem vytváří skvělou dvojici. O legraci není ve filmu nouzi a musím říct, že jsme s bavila od začátku až do konce. ()

Timy68

Průměrná americká romantická 'komedie' s občasnýými záblesky vtipu. První polovina lepší, ke konci jsem se nudila. Už jsem se lekla, že to bude končit tak typicky americky - muž dožene ženu v letadle a přesvědčí ji o tom, že jí miluje, ona řekne ano a žili šťastně až do smrti. Moje nejhorší přestavy se naštěstí nevyplnili a konec byl proto přijatelnější. I když taky trochu přehnanej. **** za skvělej nápad, ale * dolů za slabé vyždímání skvělého nápadu. ()

teseth odpad!

Po puštění tohoto filmu se na mě vyvalilo hromada dementních keců, které se snaží rádoby pobavit a zaujmout. Opak je pravdou a vše jde do kopru i přes celkem obstojné herecké výkony. Ze zápletky trčí do každé strany šablonovitost, která skřípe čím dál víc. To vše je samozřejmě doplněno a super hyper cooool klišosračkoidní happy end. No Bůh nás chraň dalších takových filmových počinů. ()

Dataminer

Příjemná oddychová romantická komedie. Tempo není nijak závratné a najdou se tu i "hluchá" místa, ale herecké obsazení mi bylo sympatické a některé scény opravdu vtipné. A závěr správně žánrově přeslazený. ()

Lukkyn

Svých ambicí to dosáhlo a svůj účel pobavit v jeden nudný večer také splnilo takže se to dá považovat za úspěch. Chtěla to vidět přítelkyně a nakonec jsem se zasmál i já. Ústřední dvojici tvoří sympatičtí herci, které mám rád z ostatních jejich filmů - takže proč ne :-) podotýkám , že nám to zapláclo ospalý večer po jedné báječné kalbě :-) nic víc nic míň! ()

Terminator666

Myslím, že je to kvalitní snímek, který si na nic nehraje. Příběh je dobrý a poutavý, a má v sobě několik nečekaných zvratů. Obsazení myslím není vůbec špatné. Herci vypadají tak přesvědčivě, že jsem si říkal, zda opravdu neexistují. Určitě bych tento snímek dopuručil každému, kdo nečeká zázraky, a chce se dobře pobavit. ()

little_kitty

Menej ako priemerná romantická komédia. Kde tu to bolo naozaj vtipné avšak najkrajšou časťou je šteniatko Andrewových rodičov. Kým sa dej rozvinul už aj to končilo. A tú ich filmovú "lásku" som im naozaj neuverila. Absolútny nesúlad pováh, narýchlo zrobená "láska" bez akéhokoľvek základu či spoločného zážitku čo by ich naozaj spojil. Ako ... po takom víkende si viem predstaviť, že by sa spolu vyspali.. ale aj najnaivnejšia teenka by uznala, že "milujem ťa" po tomto "príbehu" bolo trochu skoro a veľmi prehnané. ()

2rady

Jednou vetou? Nudná debilita. Navyše to je dosť nepodarená vykrádačka Zelenej karty s Gérardom Depardieu. PS: Pre všetkých amerických a neviem ešte akých producentov z bájneho Hollywoodu, mám pre vás novinu : Reynolds nevie HRAŤ! Už nikdy mu nedajte žiadnu rolu, maximálne tak stojan na metly. Dokonca aj taký prkený Tatum má väčšie charizma a na plátne pôsobí prirodzenejšie ako toto drevo. ()

dennuska

Anne Fletcher produkuje typicky líbivé filmy, které nikdy nejsou v diváckém očekávání a nikdy nijak nestrhávají pozornost. Prostě se objeví v kině, diváci je navštěvují o sto šest, vydělají balík a nikoho netrápí, že budou co nevidět zapomenuty. Ze všech režisérčiných průměrně průměrných filmů je Návrh asi nejlepší. Komediální schopnosti Sandry Bullock vás prostě pobaví a i když samozřejmě víte, že trapné rádoby emocionální momenty vás rozhodně neminou, překousnete to. Zkrátka jste zhlédli další průměrný film, který nikoho neurazil a vcelku zpříjemnil rodinný večer. ()

bodion

Pre mna asi jedno s najvacsich komedialnych prekvapeni, ktoremu som sa doteraz vyhybal. To mam dat slabe hodnotenie filmu na ktory celu stopaz civim s priblblym usmevom len preto ze je vraj neoriginalny?:) Jedna hviezda za najsympatickejsiu dvojicu v romantickej komedii aku som kedy videl? ()

mentos.

Jako rozhodně to nebyla nejhorší komedie, opravdu jsem se několikrát zasmál, ale necítil jsem z toho to, co z toho asi vyznít mělo. Nějak jsem neviděl tu změnu zlé Sandry na tu hodnou, zamilovanou. Necítil jsem mezi nimi ani žádnou jiskru, postupné nabývání vášně, tohle mi tam prostě chybělo. Sandra Bullock se v prvních minutách prezentuje jako mrcha á la Miranda Priesly z Ďábel nosí Pradu, vzápětí je to úplně jiný člověk. Jako komedie fajn, ale jako FILM nic moc (to možná nepochopíte :D). ()

Poga

Skvele som sa bavil v kine. Má to spád, je to tak akurát ujeté a blaznive a pátosu a klišé je tu minimum. Slušných 75% ()

Pythonator

Sandra Bullock žije a pěkně mi pohnula koulemi. Neuvěřitelný design karoserie na pětačtyřicítku. Rád bych ji nastartoval a projel. Nejvíce z filmu pochopitelně potěší scéna, kde je úplně nahá, ačkoli se zakrývá rukama tak blbě (respektive dobře), že není vůbec nic vidět. Jistěže je tu i spousta jiných scén, ale tuhle prostě nezapomenete. A jistěže je ten film spíše průměrná romantická komedie, ale se Sandrou je všechno lepší. A abych nepochleboval jenom vagínám, tak nutno podotknout, že Ryan Reynolds byl skvělý a chemie mezi nimi stála za to. Jako starý romantik jsem byl tuze spokojen a být jen o trochu citlivější, tak u toho konce bulím. ()

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White

01.01.2022

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

30.12.2020

Mělo se jednat o opětovné setkání hvězd filmu Návrh Sandry Bullock a Ryana Reynoldse, nakonec se ale v nové romantické komedii The Lost City of D od studia Paramount objeví po boku známé herečky… (viac)

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Jejich loňská spolupráce Návrh vydělala při 40-milionovém rozpočtu jen v kinech krásných 317 milionů. Člověk logicky čeká dvojku, ale namísto toho dostaneme nový příběh a nové postavy. To, co se… (viac)