Jeff Dunham: Arguing with Myself

Scenár:

Jeff Dunham

Účinkujú:

Jeff Dunham

První "celovečerní" vystoupení amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD, i když jeho obsah je částečně přístupný na serveru YouTube. Jeff Nejprve vypráví jednu příhodu, která se mu stala na letišti, když do města přilétal a tato se pak táhne celým vystoupením jako tenká linie. Postupně vystupuje s postavičkami Waltera, Bubby J., Peanuta a Jose Jalapena. Zároveň se v průběhu vystoupení několikrát objeví Jeffův "manager", postavička Sweet Daddy. (Plague.)

Tinaa

Skvělá zábava vhodná do jakékoliv nálady. Zvracící žirafa nemá chybu, stejně tak jako Lidnsay Lohan na letišti, myslím, že být přítomen na jeho show prodlužuje život min. o rok. Achmed s Waltrem jedou. ()

MiniRecenze

Bylo mě doporučeno toto jeho vystoupení a nelitoval jsem.Tento starší díl je o moc lepší,než ten nejnovější.Scéna nebyla sice,tak propracovaná,ale to tady vůbec nevadí.Obdivuji Jeffa za jeho nápady na humor.U scény s Walterem mě opravdu bolela pusa-celou dobu Vás nutí se smát,až do bolesti.Pravda pak příjde slabší "kalibr" ale ten se zde moc naštěstí neohřeje.A Peunut už drží nastavenou laťku v rovině.Díky za tip opravdu jsem se pobavil a i když se jedná o celovečerní Tv show,překoná to v pohodě i celovečerní komedie. D.O.P.R.U.Č.U.J.I!!! ()

Leníci

Možná nejzábavnější DVD co jsem kdy viděl. Nejenže Dunham sype z rukávu naprosto odzbrojující hlášky, ale ke všemu dává svým loutkám neopakovatelným způsobem duši..což vyniká především při vystoupeni s Walterem a naprosto dokonalé improvizaci s "močícím chlápkem". ()

Wendy05

Když jsem poprvé viděla vystoupení Jeffa Dunhama, doslova jsem brečela smíchy. Je neskutečné, co se svými "panenkami" dovede. Většina hlášek Peanuta, Achmeda a Waltera u nás doma doslova zlidověla. Další plus pro Jeffa je, že si dovede dělat legraci sám ze sebe. ()