Duch boje

• Thajsko Chocolate (viac)

Nový film od tvůrců "Ong Bak"! Zen, která se narodila z lásky vraha Yakuzy a jedné nebezpečné krásky, je velmi zvláštní dívkou. Žije odřezána od světa a objeví v sobě vlastnost, která v kořenech změní její život. Tato obzvláštní vlastnost ji umožňuje okamžitě dokonale napodobit jakýkoliv bojovný pohyb, který uvidí. Mezitím dívčina matka onemocní rakovinou, ale přestože jim mnoho mužů dluží, nemají peněz na její léčení. Zen se rozhodne, že pomoci nově získaných schopností sežene peníze od dlužníků a zachrání nemocnou matku. Od této chvíle ji udržuje při životě jen jediná věc - boj. Přestože se narodila jako autistka, pomocí kousku čokolády se dokáže vymanit ze svého vnitřního světa a stát se zápasnicí bojového umění, jakou ještě svět nikdy neviděl. (oficiálny text distribútora)

Courier

Hodně jednoduchý příběh, postavy bez charisma, většinu stopáže zde zabírají úchvatné souboje, za které by se nestyděl ani Ong-Bak či The Raid, což mi na průměr stačilo. A musím dodat, že nepovedené záběry na konci filmu byly asi nejbrutálnější záběry co jsem zatím měl možnost vidět, hlavně ten jeden určitý kop do hlavy, respekt herečce a všem kaskadérům ! ()

nikhaj

Thajsky odpad. - vsetky * za bruce lee , 1 * za jackie chan, tento mind fuck ma nieco s mr. robotom? lebo tam vystupuje transka co vizera ako dolezita postava z mr. robota tak neviem ci mi nedochadzaju spojitosti ale tato chocolate je skor schit. Cely film som si kukol zrychlene ma maximalneu rychlost. okrem boja v style tourettovho syndromu ()

ondro77

Príbeh velmi jednoduchý,zo začiatku som si myslel,že som si pustil nejaký iný film,ale po nudnej 20 min prišiel nárez aký som nečakal.Konečne po dlhšej dobe akciou nadupaná kung -fu mláticka ala 80 roky,pozrel som dvakrát po sebe,na tie kolená v ksichtoch sa vážne dá pozerať,bez debaty dávam 5*. ()

Swifft

Musím dát 4. Není to až tak za boj v tomhle filmu, i když byl hodně pěkný, ale spíš že příběh a nápad. Ten je výbornej. Jinak mi ve filmu jen trochu vadilo, že taková malá holka a ty desítky soupeřů atd.. no... velkej nepoměl a pak v závěru, jak běhal ten hlavní nepřítel se střelnou ránou v břiše. Normálně by už dávno ležel... Ale jinak moc pěkné... :) ()

Sandai

Nula hvězdiček za první půlku filmu. Klidně ji přeskočte, je zoufalá a zbytečná. Ale pět hvězdiček za druhou půlku. Skvělá souboje, v níchž hlavní hrdinka předvádí skvělý pohyb a místy až taneční kreace. ()

mdf

No nevím,malá holka a všechny je tam rozkope.Směs zápasů s pochybným dějem,jako bych se vrátil do 80.let,po akční stránce fakt dobrý film,jinak nic......... ()