Vlak smrti

všetky plagáty

Akce se odehrává kdesi ve východní Evropě. Skupina amerických sportovců se potká ve vlaku. Tohle však není normální vlak..... Během jízdy se cestující začínají ztrácet. Jsou vězněni a mučeni v kovových klecích sadistickým vrahem a jeho pomocníky. Námět byl vzat z hororu TERROR TRAIN, ve kterém si hlavní roli zahrála Jamie Lee Curtis. (LIVINGDEAD)

Majklkm

Další z těch filmů typu Hostel, Gag, SAW, apod., který je nejlepší si pustit při obědě, nebo večeři pro lepší trávení...:D ()

funesfilm

V mnohom pripomínajúci film Polnočný vlak. Bola tu očividne snaha o dejovú líniu. Takmer nič však nevyvoláva napätie, strach...Scény s "rozoberaním" ľudských tiel v ničom nezaostávajú za oveľa lepšími titulmi tohto žánru. To isté sa dá povedať o celkovom spracovaní vrátane kamery. Tvorcom však nevyšlo vytvoriť dielo, ktoré by nadchlo. Ešte aj tie chyby na záver, keď posledná, čo prežila, zapálila jeden vagón a vzápätí horel takmer celý vlak. Komicky vyznieva i scéna, v ktorej priviaže "zloducha" ku kolajniciam, kde predtým stál tzv. vlak do pekiel a onedlho nato prešiel pravdepodobne po tej istej trati, iný vlak. Kde zmizol teda ten...? ()

ES13

Asi jedne z nejlepších krváků co sem kdy viděla. Vynikající herci a úžasná tísnivá atmosféra! Myslim si, že na dalekou cestu vlakem už nikdy nepojedu. Opravdu zaslouženejch pět hvězdiček! Ikdyž ten film by si jich zasloužil víc. ()

Chenile

On to neni zas tak spatny film na "B"ecko... Premyslel jsem i nad treti hvezdou. Nakonec jsem se rozhodl dat pouze dve a to z duvodu predvidatelnosti... Uz na zacatku bylo jasne kdo prezije a jakym zpusobem povede posledni boj... Myslim ze k tomu vymyslet originalni konec clovek opravdu nepotrebuje rozpocet. Takze nakonec dve hvezdy.. ()

matko2351

Začnem tak typicky a kladne. Mne sa to páčilo, síce mi to pripominalo Hostel. Ale podobné žánre mám rád. Keď američania navštívia nejakú európsku krajinu a stanu sa obetami nejakého masakru. Dal som štyri hviezdičky za napadite vraždy a za dosť veľa krvy. Ja som spokojný :-D ()

Kosir odpad!

"Akce se odehrává kdesi ve východní Evropě" praví první věta propagující úchylárnu bez štávy. Do východní Evropy patří i Oděsa, ale to už není "kdesi." Tvůrci asi soudí, že celý svět je nevzdělaný jako průměrný sebestředný Američan. V návalu zhnusení jsem dal odpadlíka, ale pak jsem se přesvědčoval aspoň o jednu hvězdu. Tu by si "Train" zasloužil ta to, že tady udatný amík nezmydlí celou rusko(ukrajinsko)jazyčnou mafii jako v dexterovce Korektor, nýbrž je tomu téměř naopak. Protože však Equalizer byl natočen přeci jen profesionálněji, a také byl vhozen do koše, zůstal jsem u prvotního impulzu. ()

evelouch

Moc nevím, jak film zhodnotit. Líbil se mi, to ano. Nemůžu říct, že by mi chyběla originalita, brutalita a zamotaný děj. Tento kousek oplývá značnou dávkou sympatie, už díky hercům, které vůbec neznám,ale přišli mi fajn. Vlakové prostředí je celkem ohrané, ale pokaždé v něčem úplně jiné. Ale přesto mi něco vadilo...asi nejspíš ta otravná hudba. Nicméně, horor, který potěší milovníky slasherů, ale i ty, kteří milují překvapení. Silné 3* , nadprůměrný, zajímavý kousek. Jo, a myslím si, že už mě ve vlaku,ani v jeho blízkosti ,neuvidíte:-). ()

Dalajlada

Laciná břečka o ničem, která nemá vůbec nic, ani to násilí, které slibuje. Úvod naznačuje, že by se mohlo jednat o velmi sadistický film, ale opak je naprostou pravdou. Nic, ale vůbec nic tu není. Nečekejte žádné potoky krve, jen jejich náznaky, nečekejte žádné porcování těl, jen jeho náznaky. Asi byl cíl filmu si vše domyslet. A ještě to zabalit do co nejnelogičtějšího kabátu. Velká škoda. ()

BigJohn02

Ušlo, ale ten konec je hodně srandovní. Co je ale potřeba na tomhle filmu ocenit, že si američtí producenti béčkových krváků vybrali ještě zvrácenější díru plnou psychopatů než je jejich oblíbené Slovensko... ()